Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mamanikosia skąd klikasz?w którym jesteś już tygodniu ciąży i jak się czujesz?



    Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

    Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

    Skomentuj

    •    
         

      Tak, pierwsze...czekamy z radością na naszego orzeszka, wczoraj byliśmy na usg dzidzia ma 6.5 cm ale jeszcze nie wiadomo czy to on czy ona
      Pozdr

      Skomentuj


        Witam, ja jestem nowa na forum , jestem w 25 tygodniu ciazy, termin porodu mam na 25 czerwca a tak poza tym to jestem juz mama prawie 8-letniego Huberta i 6-letniej Julki

        Skomentuj


          Napisane przez emi1980 Pokaż wiadomość
          Witam, ja jestem nowa na forum , jestem w 25 tygodniu ciazy, termin porodu mam na 25 czerwca a tak poza tym to jestem juz mama prawie 8-letniego Huberta i 6-letniej Julki
          hej witam na forum ja również jestem nowa. Ja również mam termin na 25 czerwca. Jesteś z Wroclawia?



          Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

          Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

          Skomentuj


            Udało mi się nie kupić nic dla malucha. Za to w aptece zostawiłam 80 zł
            Musiałam kupić witaminy a tam mają złodziejskie ceny. Na allegro prenatal 100 tabletek kosztyje 23 zł a w aptece 35. Chciałam zamówić ale już 3 dni nie brałam i nie chciałam czekać na przesyłkę. Kupiłam też małej balsam i piankę do suchej skóry i tak kasa się rozeszła.
            Same wydatki z dzieciaczkami

            Maluch w brzuchu cały dzień fika i jakoś mi to nastrój poprawia Lubię go czuć, nawet jak boli
            Miłego wieczoru
            Roksanka 13-02-2005 r.


            Tymek- 10-05-2009 r.

            Skomentuj


              hey emilka82 kogo masz w brzuszku? dziewuszkę czy chłopca ,bo jak czytam to nie wspomniałaś o płci dzidziusia.
              Ja jestem w 27 tygodniu i czuję się dobrze ,tylko kręgosłup i pięty mnie bolą
              jem... wszystko co słodkie .
              za tydzień mam usg znowu zobacze swoją córeczkę.
              właściwie to ginekolog powiedział mi że według niego to 28 tydzień ale ja trzymam się terminu według usg.








              Last edited by MłodaM.17; 17-03-2009, 19:45.

              Skomentuj


                Atusia jestem silna i tylko dla synka żyję moje małżeństwo wisi na włosku ja już niemam siły mojemu mężowi przestało zależeć na mnie na dziecku a to bardzo boli ale już powiedziałam sobie co bedzie to bedzie jak odejdzie trudno dam jakoś rade. Ciężko bedzie ale dam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Nice A jak czujesz? Ja niemal na 100% jestem pewna, że z mężem będziemy rodzicami córeczki.

                  Skomentuj


                    ja sobie poleżałam i trochę przestało boleć,u nas taki wiatr że głowe urywa normalnie tajfun jakiś
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      U mnie był też moment, że myślałam, że to koniec. Ciągle się kłóciliśmy, nie interesowaliśmy się sobą, czułam się tak jak byśmy byli obcymi sobie osobami. Mam bardzo dobry kontakt z mamą i zawsze stara mi się doradzić. Ja powiedziałam jej tylko, że nie mam zamiaru się martwić mężem, bo jestem w ciąży i teraz dziecko jest dla mnie najważniejsze. A jeżeli mój mąż i ja nie znajdziemy wspólnego języka jak kiedyś to po porodzie złoże pozew o rozwód. Dowiadywałam się już co trzeba zrobić, jakie papiery, itd. Ale usiadłam z mężem pewnego dnia i zaczeliśmy rozmawiać. Wyjaśniliśmy sobie wszystko i jest jak dawniej.
                      Z doświadczenia wiem, że młode małżeństwa często się kłócą i "docierają". Najważniejsze to przetrwać to wszystko.Moja przyjaciółka rozwiodła się po niecałym roku małżeństwa (na szczęście nie mieli razem dzieci).
                      Dajcie sobie czas, dajcie sobie szanse. Wasz synek za pare tygodni będzie z Wami i już nie będzie czasu na kłótnie. Spróbuj z nim pogadać i dowiedz się co jest przyczyną jego zachowania. A jeżeli wciąż jest zły o mieszkanie z rodzicami to zapytaj czy on ma jakieś inne rozwiązanie, bo Ciebie ta sytuacja też męczy.
                      Myszka będę trzymać kciuki za Ciebie. Mam nadzieje, że w końcu będzie dobrze z Twoim mężem.
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ale tu dzisiaj spokojnie....
                        My jeszcze coś zjemy i będziemy się toczyc pomału do lekarza. Ciekawe czego ciekawego znowu się dowiem...
                        Wrócimy późno i pewnie większość z was już dawno będzie kimać, więc już teraz piszę DOBRANOC brzuchatki, maluszki i mamy.


                        Skomentuj


                          witam nowe koleżanki
                          ja wczoraj bylam u poloznej i zmienila mi date porodu z 26 na 13 bo tak pokazuje usg i powiedziala ze duza rozbieznosc w datach i lepiej przygotowac sie na date wczesniejszą dla mnie cool wieczorem zas strasznie bolala mnie prawa strona brzucha wydaje mi sie ze to przez to ze maly strasznie sie wiercil i przekrecil sie gówką w dól bo tak zawsze na dole czulam kopniaki a teraz czuje na gorze
                          za tydzien mam zastrzyk ( mam konflikt serologiczny) oj bedzie bolalo
                          pozdrawiam

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                          .

                          Skomentuj


                            My też juz do łóżeczka się turlamy .Dobranoc.
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              emilka82,ja mieszkam obecnie pod Poznaniem,w Skórzewie
                              Termin porodu wg miesiączki mam na 11.06 a wg usg na 20.06,takze jestem w 27 tygodniu ciązy Juz nie moge sie doczekać Maluszka!!! czuje sie super przez cała ciąze, ogólnie nie narzekam.Do 23 tygodnia pracowałam nawet jako kelnerka
                              A ty skąd jesteś?
                              emi1980witam kolejna czerwcową Mamuśke!
                              Pozdrowionka!!!
                              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                              Skomentuj


                                Jutro odbieram ogólne badanie moczu, jestem ciekawa czy chociaż się to białko pomniejszyło, no a za wynikami posiewu muszę poczekac.
                                Witam wszystkie nowe czerwcóweczki.
                                kurczaczek ja mam to samo z tym bólem z prawej strony więc pewnie mały się przekręcił. Za dwa i pół tygodnia mam wizytę u mojego gina więc się wszystko wyjaśni. To już będzie 32 tydzień więc właściwa pozycja maluszka do porodu mile widziana.
                                Emilka82 wspólczuje takich dolegliwości z wątrobą na tym etapie ciąży. Czas szybko upłynie, dzidzia się pojawi i dolegliwości ustąpią. Mnie dopada teraz zgaga. Jakoś damy radę!!!
                                Last edited by gosik; 17-03-2009, 20:39.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X