Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
    No już wróciłam od lekarza,a więc- za tydzień już do szpitala na cięcie!!!No chyba że skurcze złapią wcześniej to mam jechać.... Ale się cieszę

    Ankasos no może naturalna oksytocynka pomoże
    U mnie waga z 57kg do 73 skoczyła,przy wzroście 164cm.A więc 16 do przodu


    Jeżeli można spytać, z jakiego powodu masz cc?
    Kochany Nikodem 2009.04.07.

    [/url][/url]

    Skomentuj

    •    
         

      wezcie przestancie z tymi sukienkami bo mnie w oczy kole
      ... u Mikiego w szafie tez wisi jedna rozowa sukieneczka co ja kupilam przed usg haha, bedzie mial chlopak na halloween
      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

      Skomentuj


        A ja chyba zgłupiałam : moja niunka ma już 11 sukienek na lato a ja dalej bym je kupowała mam tylko nadzieję ze nie okaże się jakimś igorkiem bo będzie jak w filmie "nic śmiesznego" ubierany w sukieneczki
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          ide poleżeć trochę bo dziś jestem wyjatkowo słaba i miednica bardzo boli, nie wiem czy to po tym seksie wczorajszym czy co
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
            Jeżeli można spytać, z jakiego powodu masz cc?
            Sylwia,ja miałam ostatnio cesarkę i lekarz woli nie ryzykować tym bardziej,że to trzecia ciąża.
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
              wezcie przestancie z tymi sukienkami bo mnie w oczy kole
              ... u Mikiego w szafie tez wisi jedna rozowa sukieneczka co ja kupilam przed usg haha, bedzie mial chlopak na halloween
              A ja jeszcze mam nadzieję ,że będzie dziewczynka,że lekarz się pomylił...
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Liliana dobrze, że już w miare ok. Teraz musisz dużo wypoczywać i oszczędzać się bardzo. A do maja jeszcze tylko pare tygodni więc będzie dobrze.

                Martaula ja np opieram się o męża. Mój mężulo śpi albo tyłkiem do mnie, albo się przytula, ja przysuwam się bardzo blisko do niego i nie ma mowy o spaniu na plecach. Z drugiej strony ja jak śpie na plecach to po chwile mam problemy z oddychaniem więc i ja i mąż pilnujemy, żebym spała najlepiej na lewym boku.

                Ja już wysłałam męża do pracy, zjedliśmy obiadek i teraz siedze i umieram z nudów. Umyje włoski i może zaczne się "bawić" w ich układanie.
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  martaula ja tez sie czesto budze na plecach, a zasypiam na boku. nie wiedzialam, ze to moze byc niebezpieczne..dalas mi do myslenia..ciekawe czy wogole da sie nad tym zapanowac. przed ciaza to zasypialam tylko na brzuchu..juz sie nie moge tego doczekac jak znow zasne na brzusiu
                  liliana dobrze, ze juz w domku jestes teraz to musisz odpoczac od tych atrakcji szpitalnych. no i zapewne wszystko bedzie dobrze
                  a ja dzis na ostatnia wizyte do dentysty ide...taka mam nadzieje, ze nic mi nie wynajdzie ciekawego..wlasnie przygotowuje sie psychicznie do znieczulenia
                  a teraz biore sie za gotowanie zupki
                  pozdrawiam


                  Skomentuj


                    W końcu się wykąpałam i zaraz ruszam na spacerek. Jak zwykle po małą i trochę po sklepach. Grygoranna to chyba jakaś grypa zakupowa Aż boję się wyjść z domu bo wiem że coś kupię a kasy nie mamy. Ale tak mnie męczy że zaraz zwariuję. Najgorsze jest to że już nie ma gdzie upychać a maluch i tak większość założy tylko raz
                    Roksanka 13-02-2005 r.


                    Tymek- 10-05-2009 r.

                    Skomentuj


                      Liliana, dobrze, że na razie lepiej i dzidziuś jeszcze w brzuszku. Na pewno jest mu tam świetnie z ciśnieniem dużo dziewczyn ma problemy. U mnie na poprzedniej wizycie było za wysokie i cała byłam opuchnięta, co może być pierwszymi objawami zatrucia ciążowego. Odkąd regularnie mierzę ciśnienie to raczej jest w normie. Zauważyłam taką prawidłowość, że jak ciśnienie mam trochę wyższe, to jestem spuchnięta, co najbardziej widać na nogach, nie mówiąc już o tym, że zaraz ważę pół, czy nawet kilo więcej niż poprzedniego dnia, a jak juz wiecie mam fioła na tym punkcie
                      Przeczytałam, że w 33-35 tc najbardziej rozwija się mózg dziecka i trzeba mu w związku z tym dostarczać odpowiednią ilość białka i tłuszczu, więc chyba poproszę Męża, żeby schował wagę, a ja sobie pozwolę na trochę więcej jedzonka.
                      Co do spania na plecach - to podobno nie trzeba panikować. Trzeba starać się spać na boku, ale jak czasem położy się na plecach, to nic się nie stanie. Wazniejsze, żeby się wysypiać. Podobno pomaga poduszka położona za plecami, ale tego nie próbowałam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mnie już szał zakupów dla małego minął,ma już całą komodę zapchaną ale jeszcze jakieś fajne ogrodniczki bym chciała mu kupić.Może widziałyście coś fajnego?
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Witajcie trochę mnie tu nie było ale tak naprawde nic u mnie ciekawego jestem coraz bardziej zmęczona zdołowana i wogóle nie do życia ciągłe nieporozumienia mogą człowieka wykończyć i u mnie tak jest. Jutro idę do lekarza i mam nadzieje że u synka wszystko dobrze że jemu nic nie jest przez tą całą chorą sytuację Choć jeśli dowiem się że cos mu zaczeło dolegać to chyba nie wybacze sobie tego.
                          Pozadrawiam

                          Skomentuj


                            Momo ja też już marze o spaniu na brzuchu. Przd ciążą tylko tak zapypiałam. Ale pewnie ja po porodzie się szybko na brzuchu nie położe po cesarce... Ale już nie mogę się tego doczekać

                            Misiulka ja na wage już nie patrze, bo płakać by mi sie chciało. Ostatnio przez jakiś czas nie odzywałam sie do znajomych, siedziałam i płakałam w domu. Weszłam na wage, dopowiedziałam sobie, że strasznie wygladam i zaczęły mi się głupie myśli... Unikam teraz wpatrywania się w swoje ciało i sprawdzanie wagi. Od maja wezme się ostro za siebie żeby wrócić do mojej wagi i figurki sprzed pierwszej ciąży A wtedy przy wzroście 170 cm ważyłam 47 kg (teraz chce do 50 kg, bo mniej to już źle będzie)
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              No Myszka niestety, ale końcówka jest najgorsza. Jeszcze troszke i synuś będzie z Tobą i będzie dostarczał Ci radości w nadmiarze Przestań się zamartwiać i zacznij myśleć o swoim dzieciątku! Musisz być silna dla niego!!
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Ja mam takie ogrodniczki a ostatnio kupiłam jeszcze pajacyk z sukieneczką
                                Attached Files
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X