Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Majorka a z tym ruchem to może masz rację. Ja też za dużo się nie ruszam i może przez to tak mi ciężko i kondycja słaba. W sumie w pierwszej ciąży też jakoś specjalnie nie szalałam. Sama nie wiem....
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      w drugiej ciazy ruszam sie duuuzo wiecej i mam tez wiecej dolegliwosci i szybko sie mecze itp, ale to brak kondycji, w sumie u mnie odstep miedzy ciazami to 10 miesiecy - nie zdazylam nawet wrocic do formy z przed pierwszej ciazy, ludzie dluuugo by mi to jeszcze zajelo;
      no ale w pierwszej ciazy wszystko co robilam bylo tak rozwazne, ze nie bylo jak sie zmeczyc i miesnie nawet byly sprzed ciazy, bo cwiczylam do dnia zrobienia testu
      ...ech, niby tak niedawno a wydaje mi sie, ze o innej kobiecie mowie
      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

      Skomentuj


        Witam Mamusie
        nocka udana,wczoraj koło 23 miałam skurcze po raz pierwszy nie bolące i trzymały dość długo bo prawie min.zawsze mam krótkie troche bolesne i taki niepokój czuje a teraz nic,było ich chyba 5 i koniec,więc poszłam spać.Ja tylko jak wstane to muszę od razu tu zajrzeć nawet do kibelka nie gonie tylko prosto do kompa,taka jakaś ciekawa jestem co u was
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          hej mamuski
          u nas tez nocka dobrze my juz po sniadanku zaraz idziemy po chlebek i buleczki mam ochote jakies ciasto zrobic.... musze poszukac na jakie mam ochote
          milego dzionka zycze
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
            Witam Mamusie
            nocka udana,wczoraj koło 23 miałam skurcze po raz pierwszy nie bolące i trzymały dość długo bo prawie min.zawsze mam krótkie troche bolesne i taki niepokój czuje a teraz nic,było ich chyba 5 i koniec,więc poszłam spać.Ja tylko jak wstane to muszę od razu tu zajrzeć nawet do kibelka nie gonie tylko prosto do kompa,taka jakaś ciekawa jestem co u was

            racja Majorka, to forum wciaga jak cholera
            ja juz tez uzalezniona jestem, jakos tak czas szybciej leci, jak sie "przebywa" z innymi ciezarowkami i to, ze taka rozpietosc terminow to jeszcze lepiej, bo nie jest nudno - tu jakis skurczyk, nieraz porodzik sie trafi
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              Ja też rano w pierwszej kolejności odpalam laptopa
              Ciekawe jak to będzie jak wszystkie urodzimy
              Najgorsze jest to że jak tu z wami siedzę to ciągle coś podjadam i chyba dobiję do 70 kg do końca ciąży
              Roksanka 13-02-2005 r.


              Tymek- 10-05-2009 r.

              Skomentuj


                jutro jadę załatwiać papiery,zezwolenie na przekształcenie poddasza w pokój,bo w mieszkaniu jak mam przedpokój to z niego wchodzi się do pokoju który nie jest używany nie ma sufitu i wogóle wygląda jak kawałek strychu,a my chcemy zrobić z niego pokój więc trzeba zezwolenie,mam nadzieje że projektu nie będzie trzeba,jak jutro wypali to startuje po pożyczkę i do roboty,chciałabym żeby już było w trakcie remontu uwielbiam remonty szczególnie jak sama mogę trochę pogrzebać
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                  Najgorsze jest to że jak tu z wami siedzę to ciągle coś podjadam i chyba dobiję do 70 kg do końca ciąży

                  gospi chudzinko powiem Ci cos na pocieszenie - moj wzrost 154, moja waga 71,1 ( tak bylo ostatnim razem u poloznego), a jutro kolejna wizyta wiec chyba do przodu znowu, ale szczerze to w drugiej ciazy mam to juz w nosie do ilu mi skoczy i tak nie pobije swojego rekordu przytycia ( w pierwszej od 48 kg do 72,5 kg a teraz z 56 na 71 narazie )

                  wyniki, co ?
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    Dzien dobry wszystkim. Nasze malenstwo ma sie pojawic 18 wrzesnia. Pozdrawiam wszystkich cieplo!

                    Skomentuj


                      a teraz ide sie ubierac i maszerujemy (czlapiemy) do sklepu z promocjami dla dzieciaczkow
                      wylookalam reklame, wiec szykuje wyprawe, a niby wszystko juz jest ale uwielbiam patrzec na takie ubranka dodatki przybory kocyki ech... nawet nie musze nic kupowac hehe
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dobry

                        my dopiero teraz wstałysmy jakieś śpiochy z nas

                        a wczoraj było wspomaganie naturalną oksytocynką i zobaczymy
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Ankasos ty sobie za dużo nie przyspieszaj bo będziesz przedemną i będę się skręcać z zazdrości
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                            gospi chudzinko powiem Ci cos na pocieszenie - moj wzrost 154, moja waga 71,1 ( tak bylo ostatnim razem u poloznego), a jutro kolejna wizyta wiec chyba do przodu znowu, ale szczerze to w drugiej ciazy mam to juz w nosie do ilu mi skoczy i tak nie pobije swojego rekordu przytycia ( w pierwszej od 48 kg do 72,5 kg a teraz z 56 na 71 narazie )

                            wyniki, co ?
                            Ja w pierwszej ciąży miała 20 kg na plus. W tej jak narazie 15 kg ale wszystko wskazuje na to że bedzię powtórka z rozrywki a miałam nadzieję że będę mądrzej się odżywiać
                            Roksanka 13-02-2005 r.


                            Tymek- 10-05-2009 r.

                            Skomentuj


                              ale Ty już masz dzieciaczki to teraz możesz poczekać a to moje pierwsze i się już tak nie mogę doczekać ze masakra no i jeszcze ten remont na porodówce mnie tak dobija. No zobaczymy, która z nas pierwsza, u mnie dziś cisza

                              a jeśli chodzi o wagę to ja z 58 skoczyłam na 85 hehe niezła zamiana cyferek miejscami
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                to moze nie mam co marudzić bo ja teraz mam 65 przy 168 cm
                                Roksanka 13-02-2005 r.


                                Tymek- 10-05-2009 r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X