Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    słuchajcie jakbyście pojechały do szpitala z takimi bólami to myślę że od razu wysłaliby was na porodówkę a jeśliby się nic nie działo to daliby oksytocyne na przyśpieszenie... jak ja leżalam w szpitalu to jednej dziewczynie tak dali, przyjechała i myślala ze ma już skurcze parte ale sie okazało że to jeszcze to nie to i ma dopiero 2cm rozwarcia, dali jej na przyspieszenie i dziewczyna urodziła za jakiś czas. No ale to u nas nie wiem jak w innych szpitalach...
    u mnie by raczej odesłali do domu
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
      u mnie by raczej odesłali do domu
      a lekarz Ci nic nie mowił że masz jakieś rozwarcie? mnie tak mocno bolał brzuch właśnie jak mi się rozwarcie robiło (dlatego leżałam 2 tyg wcześniej w szpitalu przed porodem)
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
        a lekarz Ci nic nie mowił że masz jakieś rozwarcie? mnie tak mocno bolał brzuch właśnie jak mi się rozwarcie robiło (dlatego leżałam 2 tyg wcześniej w szpitalu przed porodem)
        ostatnio u lekarza byłam 4 marca i nic się wtedy nie działo, miałam iść po tygodniu ale go nie ma i muszę czekać do 17 na następną wizyte

        o kur... teraz to mnie zabolało masakra ale w kroczu
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          oj coś mi się wydaję że już rozwarcie masz... ja miałam to samo a tuż przed porodem to siedzieć nie mogłam wyprostowana bo wszystko bolało ani stać dłużej, i dodatkowo mały był już w kanale rodnym dosyć nisko tak więc jak lekarz mnie badał paluchem to normalnie mu w główkę pukał tak był już niziutko... ja radzę szybko do jakiegoś nawet innego lekarza aby tylko zbadał bo mnie skierował z rozwarciem od razu do szpitala jako "rozpoczynającą się akcję porodową"
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Nator gratuluje!!! Maluszek dosłownie prześliczny aż mój mąż przystanął koło komputera i westchnął, że słodziutki jest i , że on też już chce.
            A mi przestało się już tak spieszyć. Chyba przyzwyczaiłam się do tego mojego wyglądu. Chciałabym urodzić dwa tygodnie wcześniej ale nie więcej.
            Uciekam spać bo jesteśmy już po kąpieli i zmęczeni. Dobranoc wszystkim mamusiom i brzusiom. Papa
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
              u mnie by raczej odesłali do domu
              U mnie to samo, jeszcze pewnie by sie wkurzyli ze im cztery litery zawracam. Też mam tekie bóle od czasu do czasu od paru dni. Ale poboli, poboli i puszcza...

              Ania, dzieki za wskazówki, fajnie tak móc zapytać o zdanie świeżą odchudzoną.
              Ankasos, widze że obie mamy dzisiaj zajefajny dzionek. Ja sie poddaje, ide do łóżka. Mam nadzieje że nie będe sie męczyc długo i szybko zasne. A jak ma mnie coś mordować dalej, to błagam o litość, niech to wreszcie będzie TO (!)
              Dobranoc dziewuszki. Anka, Ty też się kładź. Jak olejemy pana "poród", to może sie wkurzy i nas weźmie


              Skomentuj


                W butelkach chyba jest najważniejszy właśnie smoczek. Na to zwracali uwagę w programie "Mamo to ja". Jak ostatnio były powtórki chyba wszystkich odcinków, to je nagrywałam i oglądałam z Mężem. Tylko nie wiem, ile i jakie butelki powinnam kupić. Mimo moich wahań będę próbowała karmić naturalnie, więc chyba na początku nie powinnam kupować zbyt wiele butelek. Wybiorę się po nie pod koniec miesiąca. Następny tydzień i tak mam dosyć zajęty - wtorek, środa - szkoła rodzenia, czwartek - usg 3d, sobota - wizyta u lekarza, a w międzyczasie trochę pisania (terminy gonią...), ale dzięki temu nie nudzę się

                Dobrej nowy

                Skomentuj

                •    
                     

                  och te kilogramy ja sie ciesze ze tyje niczego sobie nie zaluje choc raz zobacze co to znaczy byc pulchniutkim nigdy nie lubilam jesc zawsze sie zastanawialm kiedy wymysla pastylki zastepujące jedzenie(nie to zebym sie odchudzala poprostu tak mialam) szkoda mi bylo czasu za to teraz kocham jesc i podoba mi sie to mąż sie smieje ze ja nie jem tylko pochlaniam mam 25 tydz i z 46 skoczylam na 53 zresztą wyczytalam ze kobiety które mialy niedowage wiecej przytyją wiec wcale sie nie przejmuje
                  a zobaczycie ze jak urodzimy to nie bedziemy mialy czasu dobrze zjesc

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                  BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                  .

                  Skomentuj


                    pierwsza...objawów porodowych brak...tym bardziej zaczynam się wkurzać no ale cóż, nic na to nie poradzę i obiecuję ze dziś już marudzić nie będę

                    miłej niedzieli
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Cześć mamuśki. Nocka całkiem dobra. Tylko sny miałam straszne ze nie potrafię upilnować mojej małej bo wiatr mi ją porwał......śmieszne ale we śnie było strasznie

                      Syrwunia90 znalazłam coś dla Ciebie tylko nie wiem jak z rozmiarem ale pisałaś że szukasz usztywnionego. Cena też przyzwoita.

                      http://www.allegro.pl/item582837575_..._rozm_85c.html
                      Roksanka 13-02-2005 r.


                      Tymek- 10-05-2009 r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Trzecia
                        Nator GRATULACJE kochana

                        Ależ Wy dziewuszki niecierpliwe jesteście Czekajcie do wyznaczonych terminów ( Ankasos i Nichol). To tak jakby ktoś kazał Wam wracać z fantastycznych wakacji wcześniej ( Ankasos - 16 dni wcześniej, Nichol - 12 dni).

                        Ja będę się wkur.. jak przechodzę termin.Będę szczęśliwa jak urodzę ze 2 dni wcześniej. 19 kwietnia obchodzimy 12 rocznicę ślubu i bardzo chciałabym, żebyśmy byli w końcu we trójkę

                        Wczoraj byłam na imieninach u mamci- ale się objadłam. Wróciliśmy o 2. Teraz wypije rumianek ( na trawienie) i może jeszcze pośpię.

                        Miłej niedzieli.


                        P.s. A co z GRYGORANNA?????????????????
                        Kochany Nikodem 2009.04.07.

                        [/url][/url]

                        Skomentuj


                          Jestem!!!
                          Spokojnie, jeszcze nie rodze tylko zdycham z gilami i pozdzieranym gardlem i kaszlem i chorym dzieckiem i dluuugo bym mogla wymieniac, co jeszcze po drodze mi nie pasi
                          A tak dawno nie bylam chora (poza jakims 3-dniowym katarkiem czy obstrukcja ) i mialam nadzieje sie uchowac, no nic to - przezyje..

                          Zdazylam doczytac, ze nasza Nator juz w domciu ze swoim krolewiczem!!!

                          Nator - wszystkie nierozpakowane oczywiscie Tobie zazdroscimy i GRATULUJEMY !!!!!!!!

                          ..i jeszcze cos mi smignelo, ze ktos mnie tutaj obgaduje , ale ja to sobie jutro posprawdzam, spokojna glowa i manto spuszcze prowodyrowi

                          Dzisiaj juz sobie odpuszczam komputer, ale mam nadzieje, ze te dwa najgorsze dni minely i jutro juz bedzie niebo lepiej ze zdrowkiem no i najwazniejsze - samopoczuciem, bo tez tylko cos nie tak to od razu mi sie ryczec chce - za duzo sie zebralo na raz;
                          ...ale pochwale sie jeszcze, ze fotel skonczony, glupia troche jestem, bo zamiast sobie odpuscic na pare dni, to musialam jeszcze wczoraj skonczyc, wyglada to jako tako, ale jak zrobie jutro fotki - to bez zblizen !

                          Do jutra dziewczyny!
                          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                          Skomentuj


                            Witam mamusie! U mnie też nocka minęła spokojnie. Ale mąż wstał o 7:00 nie wiem dlaczego i Ja oczywiście też już nie usnęłam a teraz ziewam i jestem do d.... . Pogoda dzisiaj u Nas nieciekawa. Mżawka. Muszę jechać w gościnę gdzieś bo zwariuję w domu z nudów. Miłej niedzieli dziewczynki i spokojnej!!!
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Dzień dobry Nocka u nas spokojna,tylko teraz tak jakoś brzuszek pobolewa i spodnie od piżamy trochę mokre(nie wiem czy to wody się sączą,podłożyłam wkładkę,czy to ta wydzielina).Miłej niedzieli
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                WIELKIE GRATULACJE NATOR!!!!!!!!

                                ____$$$$___$$$$$$$$$$____$$$$
                                __$$???$$$$$$$$$$$$$$$$$$$???$$
                                __$$??$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$??$$
                                ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
                                _____$$$$$¶¶¶$$$$$$¶¶&#18 2;$$$$$$
                                ____$$$$$$¶¶¶$$$$$$¶¶&#18 2;$$$$$$
                                ____$$$$$$$$???¶¶¶???$$$$$$$$
                                ____$$$$$$$????¶¶¶????$$$$$$$
                                _____$$$$$$????????????$$$$$$
                                _______$$$$$$???????$$$$$$$
                                _____$$$*********$$$$$$$$************$
                                _$$$$*********************$************************$
                                $$$$$*************************************************$
                                $$$$$$$$$*****************************************$
                                $$$$$$$$$$$********************$$$$$$$$$$
                                $$$$$$$$$$$****************$$$$$$$$$$$$
                                _$$$$$$$$$*****************$$$$$$$$$$$$ DUŻY MISIO DLA KACPERKA
                                ___$$$$$$*********************$$$$$$$$$$
                                _____$$$$************************$$$$$$$$
                                __$$$$$$$$$************************$$$$$$$$
                                _$$???????$$$********************$$????????$$
                                $$???????????$$$*********$$$???????????$$
                                $$????????????$$$$*$$$$$???????????$$
                                $$????????????$$$$$$$$$$?????????$$$
                                $$$?????????$$$____$$$$$???????$$$
                                _$$$$$$$$$$_______$$$$$$$$$$$$
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X