Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    GRAZA2008 mam troszke obawy Oli to taki mami syneki nie wiem czy bedzie chciał sie dzielić czymkolwiek,ale staramy sie przygotować małego na przyjście rodzeństwa




    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez milena1 Pokaż wiadomość
      Wróciłam własnie z miasta zagladałam z mezem po sklepach z wózkami ceny są z kosmosu i taki wybór ze niewiadomo jaki wybrać są trzy kołowe i cztero który wybrac

      Tak to prawda ceny są naprawdę kosmiczne. Ja kupie napewno 4 kołowca...
      ale to dopiero jak już malutki będzie w domku to zostawię go z moją siostrzyczką i wymknę się po wózek. Lub odwrotnie po łóżeczko bo sama nie wiem co najpierw kupie. Za każdym razem gdy już się zdecyduje, że kupie wózek i łóżeczko w marcu to ktoś mi opowie jakąś historyjkę z życia wzięte i mam już wszystkiego dosyć. Wyjdzie na to że kupie małemu tylko wyprawkę do szpitala i nic więcej !
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Tak mi przykro nawetnie wiem co powiedziec.....Trzymaj sie cieplutko.
        Buziaki

        Skomentuj


          Paulinchen23 będzie dobrze pewnie tylko pierwszy miesiąc będzie draka
          Co do wózka to idziemy kupić luty/marzec ale co do 3-4 kołowca to jeszcze sie zastanawiam sprawdze który jest wygodnieszy na miejskie spacery , krawężniki i dziurawe drogi
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            a ja chce trzy -kołowca , haha mój facet uważa że teraz są takie w modzie.

            Dziewczyny mam zły nastrój:/ .. pomocy !.

            a dziś pokłuciłam się jeszcze z moim kochanym facetem;]...
            kurcze zostawił i sobie poszedł , z kolegami;]
            przesiedziałam cały dzionek z matulą , przynajmniej ona była przy mnie,
            a potem o 20 raczył się zjawić .
            No cóż kochająca dziewczyna nie potrafi się gniewać na swojego mężczyzne..
            i nawet nie kłuciłam się z nim tylko prztuliłam się .
            Wy też takich facetów macie?
            egoistów

            Skomentuj


              MłodaM.17 on powinien teraz sie troszczyć o to abyś sie nie denerwowała bo to może zaszkodzić dzidzi, ale on jeszcze nie przestawił sie chyba na ojcostwo niekiedy tak bywa musisz dać mu troszke czasu na to by sie przygotował psychicznie a nawet jak chce sie spotkać z kolegami to mu nie zabraniaj bo przecież ma do tego prawo tylko wszystko z umiarem .
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Napisane przez MłodaM.17 Pokaż wiadomość
                a ja chce trzy -kołowca , haha mój facet uważa że teraz są takie w modzie.

                Dziewczyny mam zły nastrój:/ .. pomocy !.

                a dziś pokłuciłam się jeszcze z moim kochanym facetem;]...
                kurcze zostawił i sobie poszedł , z kolegami;]
                przesiedziałam cały dzionek z matulą , przynajmniej ona była przy mnie,
                a potem o 20 raczył się zjawić .
                No cóż kochająca dziewczyna nie potrafi się gniewać na swojego mężczyzne..
                i nawet nie kłuciłam się z nim tylko prztuliłam się .
                Wy też takich facetów macie?
                egoistów
                Mój tak niema mu wystarcza gra na koma Lup na Pleya , nie powienien cię denerwowac w końcu nie jesteś sama moze tez potrzebuje czasu zeby się pogodzić z tym ze zostanie Tatą cieplutko pozdrawiam
                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Bardzo mi przykro... Będziemy trzymały kciuki za szybki powrót do zdrowia.

                  Skomentuj


                    Wózek na pewno 4 kołowy CHICCO już mam upatrzony tylko kupić ale to też dopiero luty/marzec z synkiem tez wózek miałam wcześniej ABC DESIGN,ale nie byłam zadowolona i jak tylko mały podrósł kupiłam mu spacerówke MŁODA 17 porozmawiaj ze swoim facetem,bo tak być nie może powinien Cię podtrzymywać na duchu powiedz mu co czujesz i spytaj o to jego.bo rzeczywiście tak jest jak piszą dziewczyny facet potrzebuje więcej czasu ażeby przyzwyczaić się do nowej roli my kobiety od pierwszej chwili jesteśmy matkami




                    Skomentuj


                      Ja mam wozek 4 kołowy. po pierwsze te 3 kołowe to mi sie strasznie nie podobaja a po drugie wydaja mi sie malo stabilne, zwłaszcza jak ktos juz ma dzieci jak wiadomo beda chciały poprowadzic wozek a 3 kolowe latwo moga sie wywrucic nie ma to jak 4 kola pompowane duze, bo te z kolkami od wozkow sklepowych tez nie sa bezpieczne takie jest moje zdanie.
                      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Co do wózka to bede musiala sie zastanowic czy trzy czy cztery koła w zależności od tego który będzie bardziej funkcyjny w mieście
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          My też już upatrzyliśmy sobie wózeczek ,lekki,spacerówka z nosidełkiem(chicco lub peg perregro)wkońcu to będzie wiosna i uważam,że głęboki jest nie potrzebnyAle kupimy go jak już maluszek będzie na świecie.
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Wracamy do świąt !!!

                            Wczoraj wieczorem ześwirowałam do 2:00 w nocy sprzątałam jak nienormalna szawki z ciuchami szawki w kuchni cały worek ubrań nazbierałam do śmieci. Dziś od 9 rano znowu i tak o 11 skończyłam, ale jak usiadłam to widać że jest czyściutko. Jestem z siebie dumna bo wszystko jest już przygotowane teraz jeszcze tylko gotowanie zostało
                            Mój synek 24/8 kwiecień

                            Skomentuj


                              No ja wczoraj i dziś też już sprzątałam,dwa pokoje i padam już ze zmęczeniaJeszcze w kuchni generalne porządki mnie czekają,mycie okien i to będzie na tyle.A póżniej to już zakupy i gotowanie,chociaż i tak święta spędzimy w gościach.
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                To masz fajnie madzik my tylko 24 mamy zaklepane bo i do mojej i do miśka mamy idziemy , ale później 25 jego rodzice do nas przychodzą a 26 jeszcze moja siostra ze swoim chlopakiem więc jedzenia to ja sie hurtowe ilasci narobie
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X