Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Majorka a wiesz może czy są jakieś specjalne wypożyczalnie co odkupują suknie czy sama muszę łazić i pytać ??? Z allegro już długo walczę i na kilku stronkach wystawiłam ale nic się specjalnie nie dzieje
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      A mnie się zachciało układać pościel w szafie no glebłam z taboreta że aż mnie kręgosłup boli ,a teraz siedze i się głowie czy aby nic się nie stało
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
        ja chcę dziś rodzić !!!!!!!!!!!!!!!!

        a w ogóle to cześć

        kurde muszę urodzić do 1 kwietnia bo po 1 robią remont w szpitalu tam gdzie chcę rodzić

        już wszystko posprzątaąłm i nic a mojego na seks to chyba nei namówię no chyba ze go zgwałcę w nocy na śpiocha
        A niby jak go zgwałcisz. Chłopa się nie da.......... Jak coś wymyślisz to daj mi znać
        Kochany Nikodem 2009.04.07.

        [/url][/url]

        Skomentuj


          Yoenne moja siostra miała identyczne objawy jak Ty tak z 3 tyg przed porodem pamiętam bo zadzwoniła w nocy abym do niej przyszła mieszka nade mną miała gorączkę i cała się trzęsła. Dziwny objaw wogóle pamiętam to ale przeszło jej a do szpitala nie pojechała bo bała się że ją zostawią. Urodziła potem i wszystko było ok. Więc jeśli to będzie jednorazowe to się nie musisz przejmować. My musimy jeszcze troszkę wytrzymać. Prawda?


          Gospi a jaki jest rozmiar Tej Twojej sukni? Bo moja kumpela w maju ma ślub a jeszcze sukni nie ma to może by skorzystała . I na jaki wzrost?
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            No mi się tak właśnie zdaje, że będę miała mała dziewuszkę ;D

            Skomentuj


              Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
              Majorka a wiesz może czy są jakieś specjalne wypożyczalnie co odkupują suknie czy sama muszę łazić i pytać ??? Z allegro już długo walczę i na kilku stronkach wystawiłam ale nic się specjalnie nie dzieje
              Gospi napewno jest taka wypożyczalnia w Grudziądzu ale nie pamiętam ulicy. Jakbym miała siłę to bym się przeszła zobaczyć tam ale nie wiem czy dam rade jechać dzisiaj do fryzjera bo chciałabym bardzo.

              A tak wogóle to ja jestem mężatką od 6 lat a mam tylko ślub cywilny tak się zastanawiam czy czasami nie będę (zmuszona) do Kościelnego bo wiecie jak to jest na wsi dziecka ochrzcić nie chcą.
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                Carin, a mnie sie zdaje ze bede miala chlopca i wszyscy tak twierdza. Ale mysle ze to jeszcze za wczesnie na takie prognozy. Podobno najlatwiej rozpoznac po ksztalcie brzucha...a moj jest jeszcze malutki wiec nie wiadomo jak to z nim bedzie. A Wy dziewczyny? Jak z Waszymi brzuchami, rosna czy nie? I jak z kilogramami bo ja przytylam 1 kilogram (zaczynam 16 tydzien).
                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                Skomentuj

                •    
                     

                  hihi,
                  przed chwila zmierzylam sie w talii chcialam sprawdzic czy przez te 10 dni cos urosl brzuchol iiiiii ......

                  urosl 3,5 cm
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    Majorka nie strasz nas, weź teraz posiedź chwilę i poobserwuj ruchy Hani. Jeszcze raz wejdziesz na taboret to przylecę tam do Ciebie i jeszcze do dupki nakopię...
                    Nitka mam nadzieję, że to jednorazowe. Czytałam, ze tak się zdarza, jakieś osłabienie organizmu i nie jest to niebezpieczne o ile się nie powtarza.
                    Ankoasos bądź cierpliwa, na Ciebie też przyjdzie pora
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Ja mam 168 cm wzrostu sukienka jest na rozmiar 36 ewentualnie 38. Kolor ecru , ale nie taki brudny biały tylko lekko wpadający w złoty , toffi czy jakoś tako niewiem jak to opisać ( ale to taki delikatny odcień) Gorset jest ogszyty włoskimi koronkami z maleńkimi perełkami
                      Attached Files
                      Roksanka 13-02-2005 r.


                      Tymek- 10-05-2009 r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Trzeba by było poszukać wypożyczalni w internecie i tam powinno pisać ale chyba każda skupuje,jak na razie to siedzę i się nie ruszam,mała skacze tylko kręgosłup boli jak licho,co do chrztu to można ochrzcić gdzie indziej,a jak nie to brat mojego męża brał cichy ślub(tylko najblizsi)i od razu chrzcili,
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Ja w przyszłym roku będę brała kościelny bo mamy tylko cywilny a jesteśmy już razem 11 lat więc już raczej nie mam wątpliwości
                          Akurat po porodzie będę miała 1,5 roku na zrzucenie zbędnych kilogramów i doprowadzenie się do perfekcji Żeby Hanula się mamy nie wstydziła
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                            A tak wogóle to ja jestem mężatką od 6 lat a mam tylko ślub cywilny tak się zastanawiam czy czasami nie będę (zmuszona) do Kościelnego bo wiecie jak to jest na wsi dziecka ochrzcić nie chcą.
                            No my też zwlekaliśmy bo ciągle coś wypadało ale w zeszłym roku nasza rocznica wypadała w sobotę i była to piąta rocznica więc stwierdziliśmy że to fajny moment
                            Roksanka 13-02-2005 r.


                            Tymek- 10-05-2009 r.

                            Skomentuj


                              Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                              Majorka nie strasz nas, weź teraz posiedź chwilę i poobserwuj ruchy Hani. Jeszcze raz wejdziesz na taboret to przylecę tam do Ciebie i jeszcze do dupki nakopię...
                              Nitka mam nadzieję, że to jednorazowe. Czytałam, ze tak się zdarza, jakieś osłabienie organizmu i nie jest to niebezpieczne o ile się nie powtarza.
                              Ankoasos bądź cierpliwa, na Ciebie też przyjdzie pora
                              ja dzisiaj tez wchodzilam i to na drabinke
                              szukalam pistoletu ...............
                              do wstrzeliwania zszywek czy zszywaczy jak zwal tak zwal.......
                              wymyslilam sobie niedawno, zeeee obije stary fotel ( zrzutka od bratowej - taka 30-letnia pokraka) co go zawsze nakrywalam ladnym kocem, ale jednak swiadomosc zostaje, ze kocyk sie uchyli i bach szmata na wierzchu

                              ale nie znalazlam, trzeba czekac na mezusia
                              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                              Skomentuj


                                Suknia jest śliczna nawet Ja bym się w nią zmieściła(oczywiście przed ciążą haha) tylko że ta dziewczyna ma 162 coś takiego bo Ja mam 166 a ona jest niższa ale jest szczuplutka bardzo. Zapytam Ją dzisiaj
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X