Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wszystko idzie mi w brzuch i nawet jest spory bardzo lubie się nim chwalic Pozdrawiam wszystkie malmy i maleństwa
    Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez kala Pokaż wiadomość
      tak czytam i czytam i coś mam wrażenie , że oprócz mojej córeczki to w kwietniu same chłopaczki sie urodzą , czy któraś z was dziewczyny nosi w brzuchu małą dziwuszke ??? czy tylko ja
      witaj Kala ja nosze słodką córeczkę w brzuszku ma 22 tygodnie
      Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

      Skomentuj


        Dziewczyny jak idzie wam z imionami dla pociech????
        Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

        Skomentuj


          dzięki.
          tak ogolnie też jestem ciekawa czy chłopca mam czy dziewczynke,
          ale miałam sen że chłopak i ogolnie mam przeczucie że to jednak chłopczyk będzie.
          Za 2 miesiące się dowiem ..

          Skomentuj


            a mój brzuszek nie jest własciwie duzy .. ale wiecie to 3 miesiąc

            Skomentuj


              jak chłopiec będzie to Łukasz Piotr,
              a jak dziewczynka to chciałabym Pola

              Skomentuj


                Imie na razie mamy Oskar ale podobno wszystko może sie zmienić jak sie urodzi
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  ładne .

                  Skomentuj


                    Łukasz to moje kochanie i polecam to imie naprawde fajne chłopaki
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      Ja od poniedziałku zaczynam 38 tydzień. i mam już trochę dość. A wydaje mi się, że przede mną całe wieki. We wtorek mam wizytę u lekarza, to może będę wiedzieć coś więcej. Ach, i jeszcze tyle strachu... Ale jak się wygadałam mężowi, to mi trochę lepiej. trzymajcie się cieplutko!!!!!!!!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a to imię wybrał mój partner...
                        Mi Łukasz nie specjalnie się podoba , wolałabym Piotrek po tacie

                        Skomentuj


                          dziewczyny mam pytanie.
                          Czy robią się wam rozstępy w okolicach brzuszka itp? bo mi pojawiają się i nie podoba mi się to wcale ;/ macie jakiś pomysł na tego typu problemik

                          Skomentuj


                            Jak narazie niemam roztępów smaruje sie kreme 2 razy dziennie kupiłam go w aptece nazywa się ELANCYL jestem z niego zadowolona po zatym dolewan oliwkę dzieciecą do kompieli
                            Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                            Skomentuj


                              QUOTE=milena1;24693]Dziewczyny jak idzie wam z imionami dla pociech????[/QUOTE]

                              Miała być Zosia.... ale, że w brzuszku mieszka chłopiec będzie więc Mateusz. Na chłopca naprawdę trudno mi wybrać imię podoba mi się jeszcze Błażej, Sajmon, Oskar i Oliwier.
                              Co do rozstępów to mój brzuch jest bardzo duży jak na początek 22 tyg ale rozstępów jeszcze nie mam. Ale wczoraj napatrzałam się na rozstępy na youtube i jestem przekonana że mi też wyjdą. Stosuje balsamu i oliwki dwa razy dziennie od trzeciego miesiąca....Zobaczymy co z tego wyjdzie!
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                Mi sie bardzo podoba imię Milena a męzowi Ewa tyle jest imon cięszko jest wybrać
                                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X