Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja tez cholernie się boję tej pępowiny nieszczęsnej. Skąd mam wiedzieć jak bardzo maluch sie nią okręcił? (bo okręcaja sie chyba wszystkie dzieciaczki i zawsze)
    Moja znajoma rodziła przez cc i po wszystkim lekarz jej powiedział że mały był tak owiniety, że na pewno nie urodziłaby go siłami natury. Fajnie...
    Ja z laktatorem mam właśnie problem, bo dostałam od koleżanki nieużyway z Baby ono, a butelke mam z lovi- podoba mi się ten smoczek w kształcie sutka. No i gwint przy laktatorze za chiny nie pasuje do butelki i nie wiem czy po odciągnięciu mogłabym poprostu przelac mleko z butelki do butelki, czy musze kupić butelke do laktatora, albo wogóle laktator zmienić? doradźcie


    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
      Ja tez cholernie się boję tej pępowiny nieszczęsnej. Skąd mam wiedzieć jak bardzo maluch sie nią okręcił? (bo okręcaja sie chyba wszystkie dzieciaczki i zawsze)
      Moja znajoma rodziła przez cc i po wszystkim lekarz jej powiedział że mały był tak owiniety, że na pewno nie urodziłaby go siłami natury. Fajnie...
      Ja z laktatorem mam właśnie problem, bo dostałam od koleżanki nieużyway z Baby ono, a butelke mam z lovi- podoba mi się ten smoczek w kształcie sutka. No i gwint przy laktatorze za chiny nie pasuje do butelki i nie wiem czy po odciągnięciu mogłabym poprostu przelac mleko z butelki do butelki, czy musze kupić butelke do laktatora, albo wogóle laktator zmienić? doradźcie
      wydaje mi się ze to nie ma znaczenia czy się przelewa mleko czy nie, ja mam laktator z aventu i butelki do niego ale taką do karmienia kupiłam z Tommiee Tippiee i też jakby co to bedę przelewac a te z aventu posłużą do przechowania no i odciągnięcia.
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        ja juz po lekarzu.... poszlam do niej i mowie ze mam jeszcze gorsza wydzieline niz tydzien temu a ona ze zapomniala mi tydzien temu przepisac czaicie to no jak tu sie nie wk********* jakie oni maja podejscie... a poza tym nie siadalam na fotel!! bo mowi ze wie o co chodzi i ze bardzo mnie przeprasza ze zapomniala ale wlasnie przez to mi se pogorszylo przepisala mi NYSTATYNE brala juz to ktoras z was??
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
          ja juz po lekarzu.... poszlam do niej i mowie ze mam jeszcze gorsza wydzieline niz tydzien temu a ona ze zapomniala mi tydzien temu przepisac czaicie to no jak tu sie nie wk********* jakie oni maja podejscie... a poza tym nie siadalam na fotel!! bo mowi ze wie o co chodzi i ze bardzo mnie przeprasza ze zapomniala ale wlasnie przez to mi se pogorszylo przepisala mi NYSTATYNE brala juz to ktoras z was??
          No właśnie ja to miałam. Kazał mi aplikować raz dziennie przez 4 dni, a potem co drugi dzien chyba ze przejdzie. I przeszło praktycznie po dwóch dniach. Sa dobre, ale cholernie niewygodne w aplikacji, bo maja beznadziejny kształt- trza sie okombinowac


          Skomentuj


            Jak zauważyłam w trzecim dniu poprawe, to potem jeszcze stosowałam przez 3 dni zeby dobrze zaleczyć, bo te wredne infekcje lubia wracać...
            A lekarka poj..... chyba jakaś. Ręce opadają. Jak mnie moj jutro wk.... to wyjde z siebie, stane obok i go opier...
            Last edited by Nichol; 09-03-2009, 15:47.


            Skomentuj


              Syrwunia a nie powiedziała Ci co to za choróbsko??

              Ja dziś rejestrowałam mojego Filipka w urzędzie i jest już oficjalny
              Dał nam dziś pospać w nocy jak nakarmiłam go o 24 to dopiero o 4:30 zaczął postękiwać (a zapomniałam nastawić budzik wcześniej...) teraz odwiedziła go moja mama i po 3 godzinach agugu i puci puci nareszcie wymęczony śpi jak zabity ah te babcie
              Ja mam laktator taki najzwyklejszy z apteki i bez butelki zastanawiam się nad kupnej buteleczki ale boję się że jak maluch sie przyzwyczai do smoczka to nie będzie chciał ssać cycuszka
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                Syrwunia a nie powiedziała Ci co to za choróbsko??

                Ja dziś rejestrowałam mojego Filipka w urzędzie i jest już oficjalny
                Dał nam dziś pospać w nocy jak nakarmiłam go o 24 to dopiero o 4:30 zaczął postękiwać (a zapomniałam nastawić budzik wcześniej...) teraz odwiedziła go moja mama i po 3 godzinach agugu i puci puci nareszcie wymęczony śpi jak zabity ah te babcie
                Ja mam laktator taki najzwyklejszy z apteki i bez butelki zastanawiam się nad kupnej buteleczki ale boję się że jak maluch sie przyzwyczai do smoczka to nie będzie chciał ssać cycuszka
                Anuś dlatego ja kupiłam taka ze smoczkiem anatomicznym, żeby maluch jak coś nie polubił bardziej butelki od cyca, no i podobno jka sie nauczy ssac smoczka, to potem może zmasakrować sutki


                Skomentuj

                •    
                     

                  Syrwunia szkoda słów, niektórzy lekarze stanowczo nie powinni byc lekarzami!!!

                  Ania ja też planuję wcale nie podawać butelki no ale jakby mi coś wypadło ze muszę wyjść i zostawić małą z tatusiem to po to tylko kupiłam i taką co to niby nie koliduje z karmieniem piersią, one mają takie smoczki jak sutek
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    no z tym ze potem mocniej gryzą sutki też słyszałam
                    Ja w ogóle się doczytałam że można mieszać raz karmić piersią ale od czasu do czasu kiedy właśnie np. trzeba gdzieś wyjść to można przygotować maluchowi mleko modyfikowane... ja jeździłam do szkoły co 2 tyg więc muszę się dowiedzieć od pediatry czy to jest możliwe. U mnie w szpitalu zabraniają dawać maluszkom smoczków (wyrzucają jak zobaczą że ssie smoka!!) ani dokarmiać z butelek "ściągany pokarm proszę podawać strzykawką" paranoja.... zaburza ssanie piersi podobno ale palec w buźkę wkładają żeby dzicko uspokoić i przeciez on go też ssie...
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                      no z tym ze potem mocniej gryzą sutki też słyszałam
                      Ja w ogóle się doczytałam że można mieszać raz karmić piersią ale od czasu do czasu kiedy właśnie np. trzeba gdzieś wyjść to można przygotować maluchowi mleko modyfikowane... ja jeździłam do szkoły co 2 tyg więc muszę się dowiedzieć od pediatry czy to jest możliwe. U mnie w szpitalu zabraniają dawać maluszkom smoczków (wyrzucają jak zobaczą że ssie smoka!!) ani dokarmiać z butelek "ściągany pokarm proszę podawać strzykawką" paranoja.... zaburza ssanie piersi podobno ale palec w buźkę wkładają żeby dzicko uspokoić i przeciez on go też ssie...
                      No i własnie po to wynaleźli te anatomiczne smoczki do butelek, i uspokajające też można takie kupić, żeby nie kolidowały z piersią. a jak nie to do butelek można dokupić taka specjalna łyzeczkę do karmienia, ale ja to bym sie bała ze mi sie mały "utopi" jak za dużo poleci czy cos.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ania2288 nie mi nie powiedziala co to ja mam ale sama sie doczytalam ze to jest jakas grzybica... kazala mi brac 1 tabletke na noc do pochwy do konca opakowania i nastepna wizyte mam za tydzien w poniedzialek...
                        połozna mi powiedzaiala ze 13 marca juz moge rodzic ze bedzie juz ciaza donoszona... i mam w karcie wpisane 37 tydzien....
                        nio to dziewczyny poradzcie jaka buteleczke najlepiej kupic bo mnie to czeka w tym tyg
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          No i jakie oni wszyscy mają chore podejście. Mnie tak urządzili z tą nadżerką mogli mnie leczyć jak były bakterie a teraz to już po porodzie. Mi znowu niedobrze nie spałam bo musiałam jechać do apteki. Kupiłam sobie magnez bo łydki strasznie mnie bolą po tych skurczach nóg a jak mi w wieczorkiem nogi puchną koszmar.
                          Brzuch mam opuszczony od tygodnia ale mam nadzieję że jeszcze troszkę pochodzę.
                          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                          Waga 4180 i 58cm


                          Skomentuj


                            No to nieźle z tym lekarzem Syrwunia, dobrze ze poszłaś bo nie wiadomo jak by to się skończyło. Kurde ale Ci lekarze czasem nas ignorują a przecież to jest tak naprawdę sprawa życia
                            Ja wysprzątałam łazienkę i sypialnię
                            Nie kupię komody,bo mi się nie zmieści w pokoju ale kupię sobie taki słupek, jak komoda tylko cieńki bo na bibeloty dla Małej muszę mieć
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                              No i jakie oni wszyscy mają chore podejście. Mnie tak urządzili z tą nadżerką mogli mnie leczyć jak były bakterie a teraz to już po porodzie. Mi znowu niedobrze nie spałam bo musiałam jechać do apteki. Kupiłam sobie magnez bo łydki strasznie mnie bolą po tych skurczach nóg a jak mi w wieczorkiem nogi puchną koszmar.
                              Brzuch mam opuszczony od tygodnia ale mam nadzieję że jeszcze troszkę pochodzę.
                              Nitka w Ty powinnaś ich normalnie pozwać. Kurde, to się normalnie na jakiś reportaż do TV nadaje!
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Mnie też czeka jeszcze kupno komody ale jeszcze trochę bo u mnie nadal brak kasy.
                                Dziewczyny w Waszych szpitalach też są obowiązkowe nosidełka przy odbieraniu maleństwa ze szpitala?
                                Aniu a Wy jak odebraliście Filipka z nosidełkiem?

                                Yoenne
                                powiedzieli mi, że moje wyniki mieli w karcie ginekologicznej a nie w ciążowej i doszło do tego, że o mnie zapomnieli!
                                Last edited by nitka236; 09-03-2009, 16:30.
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X