Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    GRATULACJE ANIU SYNEK PRZEŚLICZNY
    U nas narazie cisza...czasem sporadyczne skórcze,le tak nic po za tym...pozdrawiam wszystkie mamusie zycząc wszystkiego naj i szybkiego rozwiązania w dniu ich świeta




    Skomentuj

    •    
         

      Nitka ja sienie dziwie ze ty jestes cala w nerwach ci lekarze to naprawde jacys dziwni sa to teraz idz do jakiegos dobrego bo trzeba cos z tym zrobic do porodu....
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        Mamy z Listopada 2009;-)

        Wpisujcie się;-).. RAZEM raźniej;-)!!

        Skomentuj


          Ale tu dziś pusto, gdzie się podziewacie dziewczyny? Pewnie pod kołderkami wszystkie
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            A jednak znalazł się mężczyzna, który podarował mi na Dzień Kobiet kwiatuszka. Dostałam od mojego chrześniaka Huberta z pomocą jego Mamy piękne zdjęcie z tulipanem dla cioci. To cudowny prezent biorąc pod uwagę, że dzieli nas 3 tyś. km Jednak są na świecie Prawdziwi Mężczyźni
            Attached Files
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Witam kobitki i wszystkiego naj, naj i jeszcze więcej z okazji naszego święta
              Wpadłam tylko zobaczyc co słychać.
              Noc mieliśmy nawet spokojną, choć raz dopadł mnie taki skurcz, że śniło mi się że rodze i się obudziłam, poza tym co 2 godz. do kibelka
              Dziś cały dzień się obijałam, więc czujemy się nawet ok.
              Yoenne- gratukluje ciasta
              Syrwunia, Ty faktycznie zadyndalaj do lekarza, bo w naszym przypadku każda infekcja jest niemile widziana...
              Ania- podaj numer kąta bankowego, to będziemy Ci teraz odpalać za info. Ja też okropnie sie boje tego karmienia- skąd wiedziec ile mam mleka, czy mały się najada, ale jak Ty tak to opisujesz to już jestem spokojniejsza
              Nitka- no widzisz, ręce opadają przy tych naszych specjalistach od siedmiu boleści. I jak tu sie takim fagasom powierzyć ? ehh...


              Skomentuj


                kochane ,ja dziś mam kłopoty żołądkowe...Cały czas mi się odbija(starymi jajami) i bu i bu w żołądku,do tego jeszcze zgaga.Cholercia,zachciało mi się wczoraj shoarmy na kolację i dzisiaj cierpię..
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  WITAJCIE ja mecze się z zaparciami dziś mały jest bardzo ruchliwy zgaga mi dokucza non stop dostawałam dziś niezłe skurcze już byłam nawet gotowa na to ze podjadę z mężem do szpitala ale jakoś pomału przechodzi idę zaraz się położyć jutro mamcia przyjeżdża w odwiedziny przy okazji pomoże mi zrobić obiadekniestety wyjeżdża do pracy i wraca dopiero 13maja jak już urodzę i kogo ja się poradzę jak urodzę mama to mama

                  Boje się tego szpitala ponieważ mam na pieniku z taka jedna doktorką jest ginekologiem i bardzo wrednai ostatni stwierdziła ze muszę zmienić lekarza bo ja państwowo za dużo od niej oczekuje a ona niema czasu robić mi usg bo to za długo trwa po prostu nie zna się i już na szczecie zmieniłam lekarza jest super a położna złoto

                  ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORKU DLA WSZYSTKICH I BEZ Z GAGOWEJ NOCY

                  Skomentuj


                    Ja mam termin na 21 .O7 i będzie to moje pierwsze dziecko, ale jeszcze nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka.

                    Skomentuj


                      Ja dziś znowu biegunka i zgaga i tak dzień w dzień. Dzwoniłam dzisiaj do lekarza (gina ale nie swojego) i powiedział że jak mam już nadżerkę na szyjce macicy to zabiorą się za to dopiero po porodzie bo teraz jest już na to za późno, ale w środę jadę na USG do takiego fajnego gin i może on mi coś doradzi. Mam nadzieję.

                      Liliana jeśli nie masz objawów to nie spiesz się teraz na pogotowie bo pewnie zostawili by Cię na dłużej a wiem z doświadczenia że lepiej w domku się człowiek czuje.

                      Jutro Kinga z ,,M jak miłość" urodzi córeczkę więc pewnie znowu będzie mi się śniła dzidzia ja tak już marze o swoim synku.
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        nio to jutro dziewczynki przed telewizory
                        co do tej mojej infekcji to sie tak zastanawiam czy ja sie jej moge sama pozbyc czy i tak mi ginekolog musi cos przepisac???
                        iwem ze nie jestescie ginekologami.... we wtorek musze zaniesc badanie moczu i w nastepny poniedzialek mam wizyte i dopiero beda badania.... ale chyba lepiej i tak isc w ta srode do ginekologa..... nie mam sie kogo poradzic tylko was moge bo wy mnie przynajmniej rozumiecie bo mamy podobne problemy...
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                          nio to jutro dziewczynki przed telewizory
                          co do tej mojej infekcji to sie tak zastanawiam czy ja sie jej moge sama pozbyc czy i tak mi ginekolog musi cos przepisac???
                          iwem ze nie jestescie ginekologami.... we wtorek musze zaniesc badanie moczu i w nastepny poniedzialek mam wizyte i dopiero beda badania.... ale chyba lepiej i tak isc w ta srode do ginekologa..... nie mam sie kogo poradzic tylko was moge bo wy mnie przynajmniej rozumiecie bo mamy podobne problemy...
                          Powinnaś pójśc do ginekologa. W ciąży organizm jest osłabiony i łatwo łapie wszelkie infekcje i cięzko się ich potem pozbyć bez leków, bo Twoje ciało się nie broni tak skutecznie bo jest osłabione. Ja bym poszła do lekarza i spokój a sama możesz zapobiegać infekcjom przez odpowiedanie odżywanianie i dbanie o higienę. Takie jest moje zdanie. Tymbardziej, że miałam infekcję i sama nic nie zdziałałam, dopiero lepki pomogły.
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            [QUOTE=syrwunia90;53072]nio to jutro dziewczynki przed telewizory
                            co do tej mojej infekcji to sie tak zastanawiam czy ja sie jej moge sama pozbyc czy i tak mi ginekolog musi cos przepisac???

                            Syrwuś, lepiej idz. Gdyby to był np. 34 to byłaby jeszcze kupa czasu na ewentualne leczenie. A tak- na finiszu lepiej dmuchać na zimne i wziąć sie za to póki czas. Lekarz przepisze Ci coś, dzięki czemu szybko sie pozbędziesz cholerstwa, a domowe sposoby na każdego działaja inaczej, więc po co to przeciągać...
                            Ja dziś znowu zauważyłam objawy infekcji pochwy cholera Mam ten Lactacyd na takie problemy wiec potraktuje nim mojego wroga, a pojutrze wizyta, wiec poskarze sie ginowi i niech coś radzi.


                            Skomentuj


                              [QUOTE=Nichol;53075]
                              Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                              nio to jutro dziewczynki przed telewizory
                              co do tej mojej infekcji to sie tak zastanawiam czy ja sie jej moge sama pozbyc czy i tak mi ginekolog musi cos przepisac???

                              Syrwuś, lepiej idz. Gdyby to był np. 34 to byłaby jeszcze kupa czasu na ewentualne leczenie. A tak- na finiszu lepiej dmuchać na zimne i wziąć sie za to póki czas. Lekarz przepisze Ci coś, dzięki czemu szybko sie pozbędziesz cholerstwa, a domowe sposoby na każdego działaja inaczej, więc po co to przeciągać...
                              Ja dziś znowu zauważyłam objawy infekcji pochwy cholera Mam ten Lactacyd na takie problemy wiec potraktuje nim mojego wroga, a pojutrze wizyta, wiec poskarze sie ginowi i niech coś radzi.
                              Nichol ja też miałam taką infekcję, dostałam Cenesten i pomógł, teraz jest wszystko dobrze i na razie nic nie wraca. Pani doktor mi powiedziała, że to bardzi niebezpieczne takie infekcje. Dziecko może się zarazić nawet podczas porodu jak przechodzi przez kanał rodny, może dostać przez to infekcji dróg pokarmowych - serio. Więc lepiej to jak najszybciej wyleczyć.
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Nie chce sobie niczego wmawiać bo niczego u siebie nie zauwazyłam nawet nie miałam upławów przy tej nadżerce ale jak rozpoznajecie te infekcje????????
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X