Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Madzik, ja też wiem, ze już dawno powinnam odstawić i dlatego sie denerwuje! Ale wiesz jak to jest- na własną rękę się boję! A ta baba mnie wkurza, bo wizyta dopiero w czwartek (po 3 tygodniach od ostatniej) Gdyby nie ten spadek wagi i moje parszywe samopoczucie pewnie już też maleństwo byłoby ze mną... a tak się truję wstrzymywaczami. Ale i tak od jutra zaczynam zmniejszać dawki, żeby ta guła mi w czwartek nie powiedziała, ze juz dawno powinnam... No powiem Wam, że ona jest miła, ale jako lekarz to nic ci sama nie powie. Tylko z USG potrafi mnostwo wad wypatrzec i dlatego ją wybrałam.

    A co do Sprita na biegunkę, to słyszałam o coli odgazowanej (dlatego się podgrzewa, zeby szybciej CO2 się ulotniło) ale nie dla niemowlaka!!!
    A fochowiec aż taki nie jestem, bo ciągle i tak do książek zaglądam lub po internecie szukam zanim zacznę się wymądrzać Wole sprawdzać, zeby głupot nie pisać.
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      A ja dostałam jakiegoś powera i piekę kruszon z powidłami i jabłkami. Na DzieńKobiet nic nie dostałam ani od męża ani od brata. Ale ja już przyzwyczajona jestem
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
        A ja dostałam jakiegoś powera i piekę kruszon z powidłami i jabłkami. Na DzieńKobiet nic nie dostałam ani od męża ani od brata. Ale ja już przyzwyczajona jestem
        Ach, smaka robisz na jedzonko
        A mój tata nie uznaje tego święta i zawsze składa mi życzenia dopiero na I Dzień Wiosny - faceci tak maja...
        Ja prezent od mężusia dostałam wczoraj-torebkę i bluzeczkę na po porodzie No się wykazał dosłownie, ze szok!
        Uciekam do Teściowej...ech...już cierpię...
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Wszystkiego najlepszego z Okazji Dnia Kobiet!!!

          Dziewczyny jestem wściekła na swojego lekarza i położną. Gdy byłam w 19 tygodniu ciąży miałam robioną cytologie. Od tamtego czasu regularnie chodziłam do lekarza i do położnej i było NIBY wszystko ok. Aż tu nagle na ostatniej wizycie położna mówi, że nie miałam robionej cytologii. Powiedziałam jej że miałam co i jak i na tym się skończyło. Teraz dzwoni do mnie (w czwartek)ze znalazły się moje wyniki z listopada...i są bakterie. Lekarz szybko przepisał leki na te bakterie oczywiście już bez zbadania mnie. Więc byłam w piątek i okazało się, że z tych bakterii już zrobiła się nadżerka na szyjce macicy. Ale mam nerwa aż cała chodzę. Jadę do innego lekarza chociaż nie mogę trafić na żadnego normalnego.
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
            A ja dostałam jakiegoś powera i piekę kruszon z powidłami i jabłkami. Na DzieńKobiet nic nie dostałam ani od męża ani od brata. Ale ja już przyzwyczajona jestem
            Yoenne ja też nic nie dostałam. Ale luzik kwestia przyzwyczajenia.
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              U Nas Pochmurno Ide Na Rosołek

              Skomentuj


                Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                Ale Ci zazdroszczę Ania. A powiedz mi, ile razy w nocy wstawałaś do karmienia i jak to jest z tym ściąganiem mleka? Skąd wiesz kiedy i ile masz ściągnąć laktatorem? Ja to się boję, że ściągnę albo za dużo, albo za mało.
                Wiesz co ja muszę karmić małego co 2 godziny żeby przybył na wadze troszkę tak więc mam pobudki dość częste, tylko że mam kaloryczne mleko i jest go dużo i teraz tak, jak go nakarmię z jednej piersi to za jakieś 3 godz z drugiej kapie, odciągam troszkę i wylewam bo i tak się napełni przez godzinkę... raz z jednej je a raz z drugiej. Myślę żeby go już co 3 godz przystawiać bo przez 2 to mu się nie zdąży strawić a juz musi jeść następne i mu się ulewa troszkę
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Będziesz czuła że masz powiększone piersi więc ściągniesz sobie tak aby "zmiękły", będziesz wiedziała intuicyjnie ile tego pokarmu ściągnąć bo jak dziecko Ci opróżnia pierś to ja czuje takie mrowienie i wiem że juz nic tam nie ma, tak więc nie ściągniesz poprostu do końca
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Dzień dobry kobietki

                    wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta Wam życzę i tym małym kobietkom w brzuszkach również

                    Nator jak byłam w szpitalu to lezała ze mną laska, której termin się zbliżał a ona nadal brała tablety na wstrzymanie i dopiero zwykła pielęgniarka się zainteresowała czemu ona nadal to bierze skoro powinna dwa tyg przed terminem czy nawet 3 już przestać to dopiero jak sie upomniała na obchodzie to się te pacany zorientowali ze zapomnieli jej odstawić, wiec może zadzwoń i zapytaj czy nadal masz to brać bo czasem to oni sami sobie zapominają
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj




                      witam!! mam termin na 11 lipca ) i powiem szczerze że się boję.... nawet nie wiem jeszcze czy to chlopiec czy dziewczynka, bo lekarzowi " ciezko stwierdzic" ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        gosia118 , widzę iż mamy ten sam termin )))

                        Skomentuj


                          Ja za szybko pochwaliłam ten dzień. Już jest szaro, zero słońca i wieje zimny wiatr. Ale na spacerku już byliśmy i oczywiście ja już opadam z sił. Tak więc ide na kawusie (Caro - zbożowa) i lody do mamy
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Kochane Kobietki,z okazji naszego dzisiejszego święta życzę Wam wszystkiego naj,a także duuuzo zdrówka,szcześcia,miłości i szczęśliwego,lekkiego porodu!!!
                            Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                            Skomentuj


                              No dziewczyny ciasto nawet się udało, wizualnie nie wygląda najlepiej ale pycha jest
                              Dzięki Ania za info, mam nadzieję, że sobie poradzę. Kurcze wstawanie co 2-3h czuć niezłym zmęczeniem, ale czego się nie robi z miłości
                              Nitka a na Twoim miejscu to bym ich chyba gdzieś zaskarżyła, naprawdę beznadziejna sytuacja. Przeciez to duże zagrożenia dla Was a przede wszystkim spory kłopot przez zaniedbanie i głupotę. Wcale się nie dziwnię, że jesteś zła. ja bym ich chyba zabiła na Twoim miejscu.
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                A mnie cos dopadły takie dziwne bóle w podbrzuszu, takie jakbym okres miała. Dziwnie się czuję, mam nadzieję, że to nic poważnego. Chyba macica sie rozciąga i dlatego takie uczucie ale to wiem tylko z czystej teroii
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X