Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A Ja bym chciała żeby mnie w nocy skurcz łydek nie dopadł. Ale to jest paskudztwo. Właśnie mi mąż powiedział że zapomniał mi powiedzieć , że Kaśka moja kumpela urodziła w zeszłym tygodniu a była tydzień do przodu czyli wtedy był to 34 tydzień. Urodziła chłopca 3kg..... Spory nie? a ona taka drobniutka malutka. Szybko mi powiedział co
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Ja tak samo do szpitala papier toaletowy, sztućce swój talerzyk
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
        Ja tak samo do szpitala papier toaletowy, sztućce swój talerzyk
        Ja też podobno musze mieć. Dobrze że mi przypomniałyście, bo zapomniałam
        Ale ciuszki dla dzieci są podobno szpitalne wiec spoko, bo znów miałabym dylemat co wziąć.
        Szczerze to po tych ostatnich akcjach skurczowych cusik mnie napadło, i właśnie wzięłam się za sprawdzanie torby do szpitala, przygotowuje mężowi ciuszki które ma przywieźć na wyjście ze szpitala, pościel i poszewki które mają byc w łóżeczku malucha itp, itd- tak żeby sie bidula nie stresowal jak zostanie tutaj sam


        Skomentuj


          Syrwunia, a na infekcje dróg moczowych- witamina C, jest dostępna w aptekach bez recepty i jest jej masa we wszystkich cytrusach. Mi lekarz kazał tez pic dużo płynów, żeby układ moczowy porządnie się wypłukiwał.


          Skomentuj


            Ja też ciuszków dla małego nie biorę w szpitalu dają.
            Co do cytrusów to Pani gin powiedziała mi ostatnio , że mam ich raczej unikać bo mogą uczulać i, że mam sobie darować. I jestem już całkiem głupia bo myślałam, że dobrze że jem owoce a tu zonk
            My już uciekamy spać , miłych senków dziewczynki dla Was i dla Waszych maleństw. Papa
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
              Syrwunia, a na infekcje dróg moczowych- witamina C, jest dostępna w aptekach bez recepty i jest jej masa we wszystkich cytrusach. Mi lekarz kazał tez pic dużo płynów, żeby układ moczowy porządnie się wypłukiwał.
              dzieki Nichol nie wiem dlaczego mi caly czas powraca ta infekcja jaki jest powod tego... w sumie po takiej infekcji wyleczonej dlaej powinnam unikac slodkich rzeczy itd musze sie wziac sie za to bo niedlugo moge rodzic a to nie bezpieczne dla dziecka!
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                Witam mamusie,nową mamusie też witam gorąco,prawie godzinę zajeło mi przeczytanie wszystkiego,ale żeście się rozpisały i w dodatku prawie każdą skurcze wzieły no super,ale ja też dziś miałam sporo skurczy i nadal są tylko nie bolą,raczej nie czuję żeby poród się zbliżał ostatnim razem to dzień wcześniej już czułam że te skurcze to to,jakoś intuicja mi podpowiadała,ciśnienie miałam dziś 110/40 i myślałam że wykorkuje tak mi było słabo,u mnie w szpitalu też trzeba mieć sztućce i kubek,no i papier toaletowy a tak to reszta jest,spadam bo z głodu umieram do jutra brzuchatki i ty mamusiu z synusiem przy piersiDOBRANOC
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Teraz biore jakies witaminki na niedokrwistosc wiec mi przeszly skurcze ale dretwienie dloni nie. Skurcze akurat przed ciaza tez mialam w lewej lydce co wynikalo ze slabego ukrwienia, a jak juz w ciaze zaszlam to tak od 5 miesiaca w nocy z krzykiem bolu potrafilam sie obudzic.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    ja od poczatku ciąży biore Elevit Pronatal i bardzo sobie chwale Wyniki krwi mam za kazdym razem dobre i ogólnie jak narazie to od poczatku czuje sie super,nie mam żadnych skurczów,bóli,nie cierpne...oby tak bylo do rozwiązania A Wy stosujecie jakieś suplementy diety albo witaminki?
                    Pozdróweczki!
                    Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                    Skomentuj


                      ja jedyne co biore to witaminy PRENATAL PLUS nie wiem cz macie takie same w Polsce...tak poza tym to jedynie na poczatku ciazy bralam aspiryne dla dzieci i progesteron na podtrzymanie ciazy....teraz jest juz ok:P))) i oby tak dalej co do dretwienia to czytalam ze jest cos takiego jak zespol ciesni nadgarstka...wiecej o tym http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,423

                      no aby tylko takie dolegliwosci byly to sie nie martwie






                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej mamuski brzuszki dziwi mnie to ze jeszcze nikogo tu nie bylo.... ja mialam jakies glupie sny lapie mnie chyba depresja boje sie o moja mala Nikole ta infekcja doprowadza mnie do szalu!!!
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Dzień dobry mamusie U mnie nocka super ,bez skurczy ,tylko rano strasznie chciało mi się pić i opróżniłam cały litr soku pomarańczowego

                          Syrwunia ,to może zgłoś się do lekarza z tą infekcją,po co się martwić,może da jakieś leki i przed porodem minie.

                          Nichol,jak tam nocka?


                          Zapomniałam która z Was jest na Wstrzymaniu jeszcze?
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                            hej mamuski brzuszki dziwi mnie to ze jeszcze nikogo tu nie bylo.... ja mialam jakies glupie sny lapie mnie chyba depresja boje sie o moja mala Nikole ta infekcja doprowadza mnie do szalu!!!
                            Witam wszystkie Mamy.
                            Z tymi infekcjami nie ma zartów.U mnie teraz tez okazało się,ze jakąś mam i dostałam leki na szesc dni,zeby jeszcze przed porodem pozbyć się tego paskudztwa,więc może lepiej wybrac się do lekarza.
                            A u mnie tez wczoraj pojawiły się pierwsze skurcze,co prawda tylko dwa,ale mąż już spanikował.
                            Dobrego dnia wszystkim i duzo odpoczynku,bo co nam teraz pozostało.
                            Pozdrawiam.
                            Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

                            Skomentuj


                              hej Mamusie,

                              u mnie nocka ok, chociaż wczoraj cały dzień byłam nie do życia. To chyba ta pogoda i niskie ciśnienie.

                              Syrwunia, ja bym poszła do lekarza z tą infekcją. Uspokoi Cię i da tabletki i będziesz jak nowa

                              U nas furę śniegu napadało znowu

                              Miłego dzionka Mamusie i Brzusie

                              Skomentuj


                                Witam wszystkich wczoraj poszliśmy spać przez ten remont o 2 w nocy no ale cóż czasem i tak bywa mały się napina mocno wiec lezę nadal i biorę nospe forte która średnio pomaga u mnie pochmurno za oknem życzę miłej niedzieli

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X