Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    O jeny, jakie genialne zdjęcie. Słodziakowego masz tego synka.
    JA TEŻ CHCE !!!
    No to która nam sie teraz odchudzi?


    Skomentuj

    •    
         

      Ale słodziutki śliczny bobasek,tfu tfu tfu,ale ci zazdroszczę JA TEŻ CHCĘ JUŻ SWOJĄ NIUNIĘ {;-(
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        ▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█
        █▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓ Wielki misio dla Filipka
        █▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓
        ▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
        ▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
        ▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█
        ▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█
        ▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█
        █▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓
        █▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓
        █▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
        ▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█
        ▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
        ▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
        █▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓
        ▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓
        ▓▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓
        ▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█
        ▓█▓▒▒▒█▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█
        █▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓
        █▓▓▒▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▒▓▓
        █▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓
        █▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓
        ▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
        ▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
        ▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█
        ▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█****
        ████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓███
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          cześć dziewczyny.
          Ja od dzisiaj mam termin na 1 sierpnia. Do tej pory miałam na 26 lipca Ale teoretycznie trudno wiedzieć więc bede i w lipcu i w sierpniu, hehe
          Teraz to końcówka 20 tc.
          pozdrawiam
          Zosia ur.07-07-2010
          wtorek 14:55




          http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

          Skomentuj


            WITAM pozwoliłam sobie do was zaglądnąć choć termin w książęce mam dopiero na 4maja ale jestem po dwóch poronieniach szyjkę mam 1,5 i lekarz mówi ze jest ryzyko urodzenia wcześniej boje się trochę tego wszystkiego zazdroszczę wam ze macie już niedaleko do rozwiązania pozdrawiam serdecznie a szczególnie dzielna mamusie której już się urodził synuś

            Skomentuj


              tak Nichol kolezanka nie ma internetu nie kupowała zbyt duzo jakis gazet bo pprostu jej nie stac i zyje w takiej nie siadomoscii teraz to nawet na lekarza nie moze liczyc przykre to a wogole ile razy mieliscie usg w czasie ciazy macie jakis zdjecia w domku bo ja mam wszystkie w albumie od samego poczatku a usg mam robione regularnie co miesiac a pozatym chodzicie na ktg??? ja byłam juz 3 razy miłe uczucie tak słyszec jak bije takie malutkie serduszko...Nichol ja tez zpoczatku smarowałam sie oliwka potem jakims specajalnym kremem na roztepy ale niestety wyszłyi tak sie ciesze ze dopiero teraz pod koniec ciazy moze sie nie zdazy wiecej ich zrobic oj a czas sie dłuzy jak cholera najgorsze jest to e nie wiadomo w 100% ktory to dzien mnie tez mała cisnie mam wrazenie jak by mi w kroczu raczka naciskała pewnie dlatego ze jest bardzo nisko

              Skomentuj


                Hej dziewczyny mam pytanko czy dretwieja Wam palce ja czasami mam wrazenie ze nawet nie moge zgiac strasznie mi to przeszkadza czytalam ze to taka dolegliwosc czesta u kobiet w ciazy:/ i nie lecza tego tylko czy to mija po ciazy???





                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                  Cześć dziewczynki już jestem ostatnim razem jak byłam u lekarza to musiałam iść do szpitala bo rozwarcie już miałam na 4cm dostawałam kroplówki na zatrzymanie skurczy bo było jeszcze za wcześnie na poród, dopiero jak skończyłam 36tc to mi odstawili leki i czekaliśmy na akcje i dopiero dziś wyszlismy z Filipkiem urodziłam 1.03 o 9:55 więc mam niedzielnego dzidziusia poród trwał 20 min ale silne skurcze miałam od 4 rano, było szybko i sprawnie tak więc kochane mamusie zaraz zamieszczam zdjęcie syneczka w galerii
                  Pozdrawiam!
                  śliczny synuś gratulację teraz nasza kolej jeszcze raz GRATULACJĘ!!!
                  Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                  Skomentuj


                    hej amuski i brzuski...super ania gratulacje a tak sie zastanawialam zawsze co u ciebie piekny ten twoj synek
                    hej Liljana napewno bedzie wszystko dobrze fajnie ze do nas dolaczylas bedzie nas wiecej liliana a my mamy juz nie daleko dlatego ze jest nas troszke z marca wbilysmy sie do mamusiek z kwietnia
                    no kurcze i pomyslec ze ania urodzila jeszcze tylko 2 puchary zostaly...
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      a co do wczoraj to mialam tu do was zawitac ale tak sie zle czulam ze nie dalam rady zbieralo mnie na wymioty i mialam jakas sraczke i brzusio mnie bolal balam sie ze bede do szpitala musiala jechac.... ale jakos sie obeszlo... naszczescie
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja tez uzywalam roznych kremow i nic nie pomogly jak ktos ma miec rozstepy to bedzie mial niektorzy nie smaruja i nie maja pozazdroscic tylko.... ja mialam ktg robiony tylko raz a na usg ze skierowaniem bylam trzy razy w 6 tyg w 21 tyg i 33 tyg a tak prywatnie to poszlam sobie na usg trojwymiarowe w 26 tyg i bylo super
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          czesc dziewczyny ja się męczę ze skurczami od wczoraj wieczora,nie wiem co robić!!!! Zadzwonię chyba do lekarza i zapytam,bo są dosyć bolesne...

                          Ania,gratulacje wielkie!!!!!
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            Cześć mamuśki
                            Dziś pierwszy raz od dawna wyspałam się w 100%. Nie wstałam ani razu na siusiu. Tylko koło 23 musiałam przepędzać potwora z pokoju córki

                            ANIA GRATULUJĘ ślicznego maluszka
                            Roksanka 13-02-2005 r.


                            Tymek- 10-05-2009 r.

                            Skomentuj


                              Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                              czesc dziewczyny ja się męczę ze skurczami od wczoraj wieczora,nie wiem co robić!!!! Zadzwonię chyba do lekarza i zapytam,bo są dosyć bolesne...

                              Ania,gratulacje wielkie!!!!!
                              Madzik a jak i gdzie odczuwasz te skurcze??? niedlugo mnie to czeka i chce wiedziec a nie mam pojecia jak je odroznic...
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                witam wszystkie i nową mamuśkę

                                mnie w nocy ok 2:30 straszne skurcze zaczęły łapać ale przeszły do rana a teraz znowu mnie zaczyna coś łapać, i nagle ogarnął mnie wieeelki strach cholercia czekam czy się coś zacznie dziać czy znowu przejdzie
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X