Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja już sama nie wiem co z moim kręgosłupem,znowu zaczął boleć ani się ruszyć siedzę na krześle i nawet się zgiąć nie mogę,już to kiedyś miałam przed ciążą ale jak mnie mały wydeptał to było ok a teraz nawet mnie wydeptać nie można bo bęben sterczy,aż się boję żeby coś gorszego z tego nie wynikło,gorzej będzie jak mi jakiś dysk wyskoczynawet się położyć nie mogę coś ostatnio jak mi nic nie dolegało tak teraz wszystko na raz,nawet skurcze wróciły ale jak zaczyna się skurcz to boli mnie głowa (pulsuje jak by ciśnienie waliło)może któraś też tak ma?
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      a ja jeszcze ponarzekam że do tego wszystkiego boli mnie jedna strona gardła i ucho
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        U mnie pojedyńcze skurcze,ale bez bólu głowy....Tak sobie dziś pomyślałam,że może by maluszka trochę pospieszyć W weekend mąż w domu ,to wieczorkiem można by było A może wcale nie trzeba będzie
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          też chyba zaczne nad tym pracować bo już mi ciężko w ciąży ale ostatnio jak się dobierałam do mojego to kurde poszedł mi spać :/ on się chyba boi ze zrobi krzywdę
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            No mój też się bał ostatnio,że będzie mnie coś bolało ale teraz to może się zgodzi,wkońcu to już czas
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Dzień dobry wszystkim Panią i małym brzuchowym lokatorom.
              Ja oczywiście przez pół nocy spałam na siedząco bo taka zgagę miałam po tych lodach, ale i tak było warto! I odzyskałam w końcu mój utracony kilogram, więc ważę całe 55kg
              Ale widzę, że nastroje dzisiaj różne: słaba noc nie tylko za mną, ale i słoneczko się pojawia...
              Do mnie dziś dzwoniła mama z pytaniem jak sie czuję i od dzis mam nowa odpowiedz: "denerwująco dobrze!" W sumie, gdyby nie zgaga to bym nawet nie wiedziała dobrze ze w ciązy jestem, bo kurcze nic sie ostatnio nie dzieje... moze to cisza przed burzą???
              Ale co tam, dzis kolejny dzien lenistwa przede mna
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Witam Wszystkie Dwupaki
                U nas noc spokojna, zresztą ja bardzo dobrze spię, nawet pomimo zgagi, którą od wczoraj mam. Na razie spokój ale zobaczymy, dzień dopiero się zaczął.
                Zaraz śniadanko i do szkoły rodzenia z mężusiem
                W pasie to nie wiem ile mam, będę musiała zerknąć ale za to stanęłam na wadze i już 16,2 kg. na plusie a tu jeszcze 2 mce przede mną Cholercia coś czuję, że 20 przekroczę.
                A my z Hanulą dziś 33 tydzień naszej cudownej podróży zaczynamy
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witajcie Mamuśki! U nas też wszystko o.k. Byłam na tym badaniu krwi i na glukozie ale nie odebrałam jeszcze wyników więc nie wiem jak wyszły ale mam nadzieje że dobrze...Tak mi krew pobrali że mam siniaka na pół ręki
                  My mamy wizyte u ginekologa 9 marca,już nie moge sie doczekac zeby Małego zobaczyć!
                  MłodaM.17 jak tam po wizycie? Co slychac u Twojej Dzidzi?
                  Pozdrowionka!!!
                  Last edited by mamanikosia; 04-03-2009, 11:42.
                  Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                  Skomentuj


                    ja wczoraj byłam u ginekologa wyznaczyli mi usg na 26 marca, bo podobno lekarz z usg zachorował...
                    szkoda więc musze czekać 19 dni jeszcze ...

                    Skomentuj


                      Witam laseczki
                      U nas noc na dwa razy- powiem tylko "OJOJOJ" nie ma co narzekac.
                      Ankasos, ja tez mam takie problemy w nocy. Na lewym boku dlugo nie pociagne, a jak leze na prawym to Krystian bawi sie w "you can dance", masakra.
                      Madzik, jak Ty chcesz juz rodzic to co dopiero ja? Niezly pomysl z tym przyspieszaczem, tylko jak to kurka zrobic jak sie wazy tyle co wieloryb i ma sie ruchy jak giga pingwin?
                      Nator Ty cholero!!! Na mecie ciazy wazysz niewiele wiecej niz ja przed! Pozazdroscic


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dobra Mamuśki zmykam do szkoły rodzenia. Dziś zajęcia z Fizjoterapii, może będzie ciekawiej niż ostatnio
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          a ja wlasnie grzesze, ale nie zaluje
                          wrocilam z centrum iiiiiii wcinam wlasnie, a raczej zzeram kebaba w bulce mniaaam
                          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                          Skomentuj


                            Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                            Witam laseczki
                            U nas noc na dwa razy- powiem tylko "OJOJOJ" nie ma co narzekac.
                            Ankasos, ja tez mam takie problemy w nocy. Na lewym boku dlugo nie pociagne, a jak leze na prawym to Krystian bawi sie w "you can dance", masakra.
                            Madzik, jak Ty chcesz juz rodzic to co dopiero ja? Niezly pomysl z tym przyspieszaczem, tylko jak to kurka zrobic jak sie wazy tyle co wieloryb i ma sie ruchy jak giga pingwin?
                            Nator Ty cholero!!! Na mecie ciazy wazysz niewiele wiecej niz ja przed! Pozazdroscic


                            no Nator !!! Ty cholero !!! srednia nam zanizasz
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              Witam! Też byłam wczoraj u lekarza, wszystko ok, moje maleństwo ma 5,2 cm Zapomniałam go zapytać o jakieś witaminki, a on mi nic nie przepisał. Jak była pierwszy raz (7 tydzień) to kazał brać jeszcze jedno opakowanie kwasu foliowego bo już brałam. Chyba zapomniał, jakiś był zakręcony wczoraj... Wy kobietki coś bierzecie? Pozdrawiam serdecznie!
                              Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                              Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                              Skomentuj


                                Ja też chce kebaba... a nie ma mi kto dostarczyc W sumie ostatnio jezdziłam jeszcze samochodzikiem, ale dzis sie balam nawet po zakupy wyrwac, bocos mnie glowa boli i refleks opozniony...
                                A co do średniej, to zanize jeszcze bardziej: w pasie 88cm
                                Wkurza mnie to, bo ja mam rodzic, a na 6/7 miesiac wyglądam
                                Idę chociaz po wafelka jakiegos...moze cos jeszcze centymetrow uzbieram
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X