Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja też na serialik ide i kolacyjke jakąś a potem może zajrzę jeszcze
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      ja też jak co wieczór seriale a dziś znowu samotny wieczór więc nikt mi nie przełacza seriali
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Cześć Dziewczyny! Ja dziś pojechałam do babci i do rodziców do Bydgoszczy i tak w połowien drogi ogarnął mnie lęk, że nie zabrałam torby wrazie W
        Ale na szczęście wróciłam z brzuchem (choć może lepiej byłoby z dzidzką?)
        Tak czy inaczej mam ostatnio takie napady lękowe co chwila i obsesyjnie myślę o porodzie, az sama sie na siebie złoszcze!
        Muszę sobie chyba wymyslec jakies zajecie, bo jak tak dalej pojdzie to zwariuje...

        A tak wogóle to cieszę się, że u Was wszystko ok. Syrwunia trzymaj sie jeszcze kupy zebys zdazyła ze szkola wszystko zalatwic.

        I ochraniaczyk na sczebelki śliczniutki. No ukryty talent poprostu

        Lecę bo kumpelka na noc wpadła na przechowanie. Pa pa
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Nator moja siostra ostatni miesiąc wszędzie jeździła z torbą w bagażniku ja też to rozważam bo cholera wie kiedy nas chwyci akcja porodowa
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            HEJ jutro czeka mnie dzień w szkole rodzenia opowiem jak było jutro wieczorkiem

            Skomentuj


              Kurcze ale kręgosłup siada po takim prasowanku Chyba mężusia poproszę o masowanko bo umieram
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Dobra Dziewuszki. Zmykam się kąpać i do wyrka. Plecki bolą, trzaba poleżeć po tym prasownku
                Dobrej nocki Wam Wszystkim!!!
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     



                  przeszly mi krwawienia zachcianki sa z dnia na dzien coraz bardziej zroznicowane....sniadanie pomidor z tona pieprzu po paru minutach lyzka nutelli...ehh...jakie dobre!
                  zastanawiam sie jak wroce po ciazy do codziennosc?!

                  Skomentuj


                    Dzień dobryNoc do kitu-ZGAGA<ZGAGA<ZGAGA! Ehh kiedy to się skończy??? Niedługo szykowanko do lekarza i niepewność co mi powie
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                      Dzień dobryNoc do kitu-ZGAGA<ZGAGA<ZGAGA! Ehh kiedy to się skończy??? Niedługo szykowanko do lekarza i niepewność co mi powie
                      Madzik ja też mam straszną zgagę, ale mam na nią niezawodny sposób. Zjedz przed snem 6-8 migdałów i popij je mlekiem lub bawarką ( herbatą z mlekiem). Pomoże!!!!!!!!!! UWAGA: w czasie nocnych wypadów na siusiu nic nie podjadać ( serków, owoców)- ja tak często robię, bo wtedy zgaga wróci.


                      śniło mi się dziś, że poroniłam..........( wiem , że na tym etapie mi to nie grozi). Ten sen uświadomił mi jak bardzo kocham tego brzdąca i że zniosę wszelkie niedogodności ciąży ( zgaga, bezsenność, bóle) tak długo jak będzie trzeba( bo i tak nie mam wyjścia)



                      U mnie ciąg dalszy przekładania na półkach ( tym razem ubrań)
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                        Madzik ja też mam straszną zgagę, ale mam na nią niezawodny sposób. Zjedz przed snem 6-8 migdałów i popij je mlekiem lub bawarką ( herbatą z mlekiem). Pomoże!!!!!!!!!! UWAGA: w czasie nocnych wypadów na siusiu nic nie podjadać ( serków, owoców)- ja tak często robię, bo wtedy zgaga wróci.


                        śniło mi się dziś, że poroniłam..........( wiem , że na tym etapie mi to nie grozi). Ten sen uświadomił mi jak bardzo kocham tego brzdąca i że zniosę wszelkie niedogodności ciąży ( zgaga, bezsenność, bóle) tak długo jak będzie trzeba( bo i tak nie mam wyjścia)



                        U mnie ciąg dalszy przekładania na półkach ( tym razem ubrań)
                        Tak.Mleko jest dobrą rzeczą na zgagę. Męczyłam się też z nią okropnie.Teraz przy diecie cukrzycowej prawie nie mam,bardzo rzadko, ale wiem, co to za potwór.Mi jeszcze pomaga surowa marchewka,albo kilka łyżek jogurtu naturalnego.Migdałów niestety nie mogę,mleko tez w niewielkich ilościach,ale na noc codziennie szklanka cieplego mleka i przynajmniej noc bez zgagi.
                        Dobrego dnia wszystkim mamom.
                        Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

                        Skomentuj


                          dzin dbry mamuski
                          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                          Skomentuj


                            ... ja sie wlasnie dziwie, czeemu jeszcze nie mam zgagi, jednak kazda ciaza inna Z vincentem zgage mialam codziennie przez ok 2 ostatnie miesiace ciazy non stop non stop...
                            ...oby tak zostalo bo to nic przyjemnego
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                              ... ja sie wlasnie dziwie, czeemu jeszcze nie mam zgagi, jednak kazda ciaza inna Z vincentem zgage mialam codziennie przez ok 2 ostatnie miesiace ciazy non stop non stop...
                              ...oby tak zostalo bo to nic przyjemnego
                              Ja w poprzedniej ciąży też nie miałam (chociaż to było sto lat temu) i nosiłam dwóch,a teraz od początku zgaga,wymioty,mdłości...
                              Ale to fakt każda ciąża inna,a taka jak była moja pierwsza to,żeby taka była,pomimo dwójki.
                              Julianka jest już z nami od 23.03.2009 r.

                              Skomentuj


                                Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                                gdy wychodziłam dzisiaj z reala zapytałam męża czy widać???
                                a On na to : -ale co???
                                - no jak to co , że w ciąży jestem?
                                zaczął się śmiać i porównał mnie do naszego pieska który zamyka oczy i opuszcza głowę i myśli, że go nikt nie widzi. A on wogóle myśli ze jest malutki a waży ok35kg.
                                ładne porównanie co nie?
                                no super porownanie, czy tak wszystkie babki maja???
                                ja, jak wchodze do sklepu to zaraz sie szybko rozodziewam, albo chociaz plaszczyk rozpinam a najlepiej to jeszcze przed wejsciem, zeby czasami KTO nie pomyslal, ze taka gruba baba lezie noooo i oczywiscie, zeby wszyscy mogli dowoli napopopodziwiac moje kraglosci
                                ech...nieskromna
                                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X