Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
    Dziewczyny a jak jest z Waszymi brzuszkami? Bo mi strasznie opadł każdy myśli że na dniach urodzeę. Faktycznie brzuszek zaczął mi wisieć nie jest już taki pełny po bokach tylko wszystko opadło na dół i ciągle robi mi się niedobrze.
    mi opadł tydzień temu jakoś albo wczesniej, wczoraj położna mi powiedziała ze tak na 2-3 tygodnie przed porodem opada wiec zebym się szykowała
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
      Dziewczyny a jak jest z Waszymi brzuszkami? Bo mi strasznie opadł każdy myśli że na dniach urodzeę. Faktycznie brzuszek zaczął mi wisieć nie jest już taki pełny po bokach tylko wszystko opadło na dół i ciągle robi mi się niedobrze.
      Hej Nitka ja mam podobny termin bo na 29. 04 i mi też opadł, może nie wisi ale zauważyłam, że jest niżej, tak jakby dzidzia się przeniosła w miejsce pępka. Ale nie martw się tym, to normalne na tym etapie ciąży. Poza tym każdy ma inną budowę i różnie te brzuszki wyglądają
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        olcm80 i nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze tylko z opowiadan znam komune, choc czasami jak jestem w supermarkecie to jest jak za komuny
        Ceny nigdzie nie sa niskie jezeli chodzi o wyprawke dla dziecka.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          Co tu taka cisza ostatnio?
          Zosia ur.07-07-2010
          wtorek 14:55




          http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

          Skomentuj


            Dzień dobry Szanownym Panią i Brzuszką!
            Ja wczoraj dostałam od mężulka przepiękny bukiet róż, bo się bidulkowi pokręciły dni. Dziś mamy 6 rocznicę poznania
            Gospi, ja się zastanawiam, czy jednak to nie od tego zęba Ci idzie stan zapalny na całą twarz??? Może zamiast wyrywać uda się teraz chociaż antybiotykiem zaleczyć, bo może tam się zbierać ropa... i od tego całe policzki, uszy i oczy mogą dawać objawy. A Ty już sama możesz nie wiedzieć gdzie się ból zaczyna
            Yoenne, no no, niezłe ciacho z tego Twojego mężusia, ale i tak ostatnio bardziej rozczulam się nad bobaskami... Ale duet śliczny
            Ankasos nie zazdroszczę sytuacji. Ale jeśli wyrostek jest do wycięcia to nie powinnaś rodzić siłami natury, bo może dojść do wylania. Lepiej pogadaj z lekarzem i umów się za wczasu w szpitalu. Rzeczywiście 2w1 byś przezyła... Ech bidulko...
            Madzik brzuch chyba już większości z nas poszedł w dół?! Mi dość dawno, ale nic z tego dalej nie wynika...

            A ja dziś mam odwiedziny siostry mojego mężulka...i wściekła jestem, bo jej nie lubie i od listopada z nią nie gadałam, a tu akurat w naszą rocznicę sie zwala... Ona zawsze wszystko musi psuć!
            Uciekam Kochane robić obiadek i muszę też skoczyć po zakupy.
            Miłego popołudnia!
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Nator no to masz rodzinną rocznicę Ja mam dziś dużo siły jak na razie i będę piekła karpatkę z polewą czekoladową Uwielbiam
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Nator siostra męża nie ma wyczucia czasu chyba skoro się Wam dzisiaj zwala w tak romantyczny dla Was dzień. Jak ten czas leci jestem już z moim mężulkiem 9 lat a od ślubu minęło prawie 6 lat. Wiele się przeszło dobrych i złych nawet bardzo złych chwil. Ale daliśmy rade oby tak dalej.
                Co do mojego brzucha to moja siostra mi go dzisiaj obmacała i u góry pod piersiami mam już pusto , nie widzę swojego pępka(mimo że jest na wierzchu ) bo zrobiła mi się przepuklina. Ale jak urodzę za 2,3 tygodnie to już chyba będzie wszystko dobrze. Nie będę się martwić na zapas. A wogóle podejrzewam, że się trochę pogubiłam i gdybym zaszła miesiąc wcześniej to też norma ...Ciężko wtedy pracowałam i nawet nie zwracałam uwagi ile mam miesiączkę. A bywa, że się jeszcze ma.


                Mam taką ochotę na słodkie. Ale musze wytrzymać bo w poniedziałek idę do ośrodka z glukozą 75g i znowu muszę pić to swiństwo. Położna mi powiedziała , że do tej pierwszej glukozy mogłam wcisnąć cytrynkę ale do drugiej już nie mogę bo to jest na krzywą cukrową czy jakoś tak...Mam sobie wziąść kilka kostek lodu(niby będzie oki)
                Last edited by nitka236; 28-02-2009, 15:09.
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja jestem z moim mężulkiem już 11 lat a od roku jestesmy po ślubie cywilnym Za rok będziemy mieli kościelny ślubik - Hania nam obrączki poniesie Też nie zawsze było silenkowo ale teraz jest cudnie, dotarliśmy się i jesteśmy bardzo szczęśliwy
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    co tam słychać dziewuszki?
                    witam cię pokahontas pochwal się nam czy oczekujesz córki czy syna, dziś
                    zaczoł mi się 24 tydzień jak ten czas leci...
                    nie obejze się a to będzie końcówka , a wy jak się czujecie?



                    dziś ładną pogode mam w swoim miescie .. jakby wiosenną troszke
                    a u was?

                    Skomentuj


                      Witam kochane grubaski
                      Wczoraj byłam na zakupach - muszę raz w tygodniu wytoczyć się z domu, bo uwielbiam kupować Jak wróciłam nie miałam siły na nic.........
                      Moja znajoma sklepowa ma termin porodu pod koniec kwietnia. Do tej pory była dwa razy u gina............ Nie wie jakiej płci dziecko, jak jest ułożone , ile waży..........I tak się zastanawiam czy to jest zdrowe czy niezdrowe podejście do ciąży......... Ja narobiłam rabanu, bo mnie synuś rzadziej kopał.....hmmmmmmm

                      Idę sie poprzytulać do mojego Misia
                      Miłego wieczorku kochane
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam dziewuszki i Wasze brzuszki
                        Widze ze dzisiaj nastroje w miare. To dobrze.
                        Yoenne- fajna fota. Strasznie mi sie podoba widok faceta z dzieckiem na rekach, albo pchajacego wozek...
                        Gospi, a moze pojdziesz poprostu do lekarza pierwszego kontaktu, niech Cie obejzy i moze stwierdzi co jest grane.
                        Ankasos- chyba faktycznie operacja 2 w 1 jest najlepszym rozwiazaniem, dla Twojego spokoju i Waszego bezpieczenstwa.
                        Nator, nie zazdroszcze takiej rocznicy. Wez gleboki wdech, a jak szwagierka przyjdzie to stekaj, ziewaj- moze sobie szybko pojdzie ;P
                        Ja z moim mezem znam sie juz 8 lat, malzenstwem jestesmy od poltora. Leci


                        Skomentuj


                          Skonczylismy wreszcie demolke w sypialni. Uwielbiam zmiany, ale nienawidze tego syfu i zamieszania podczas remontów.
                          Naszczescie wszystko gotowe. W poniedzialek albo we wtorek biore sie za prasowanie i ukladanie ubranek. Dzis juz nie mam sily. A przygotowanie lozeczka maz wzial na siebie. Powiedzial ze to bedzie niespodziewanka jak wrocimy z malym do domu. Ja chcialabym juz, natychmiast miec wszystko gotowe, ale w sumie to przynajmniej narazie jest sie jeszcze jak ruszyc. Jak dojdzie loze ksiecia to zrobi sie ciasniutko..


                          Skomentuj


                            No ja na razie poprałam swoje ciuszki szpitalne. W takim samym proszku jak maleństwa, pomyślałam, że dobrze będzie tak zrobić jak Małą będę tulić i trzymać przy sobie zaraz po urodzeniu to warto, żeby nie miała jakiegoś uczulenia od moich ciuchów. Ale w poniedziałek piorę już jej ubranka i szykuje jej pokoik Jestem taka szczęśliwa.
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Witam dziewczyny,dzisiaj jestem nie do życia,mały jakoś uciska mi żołądek,skurcze łapią,już nie mogę sobie poradzić Wszystko zaczyna mnie drażnić i nic mi się nie chce....Chyba odstawię już leki i niech się dzieje co chce
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                                Witam dziewczyny,dzisiaj jestem nie do życia,mały jakoś uciska mi żołądek,skurcze łapią,już nie mogę sobie poradzić Wszystko zaczyna mnie drażnić i nic mi się nie chce....Chyba odstawię już leki i niech się dzieje co chce
                                Mi lekarz powiedział, aby donosić do 35/ 36 t.c. i mogę rodzić. Nie wiem co zobaczył badając mnie, powiedział tylko, że szyjka się skraca.
                                Madzik byle ukończyć 36 tydzień ( ciąża donoszona). Gdy leżałam z Mają w szpitalu, była dziewczyna z przodującym łożyskiem. Zrobili jej cc dzień po zakończeniu 36 t.c.
                                Ja tez mam ucisk na żołądek i przepone- mam ataki duszności, ale ja kończę dopiero 33 tydzień, więc nie mam wyjścia- muszę dalej toczyć się do przodu
                                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                                [/url][/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X