Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja się zastanawiam właśnie nad kupnem laktatora...Chyba poczekam ,jak będzie potrzebny to wyślę męża do sklepu.Poprzednio nie miałam,musiałam wypożyczyć,bo nie dawałam rady ,piersi bolały a niestety małego nie karmiłam...
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Ja narazie nie kupowalam laktatora, bo nie wiadomo jak bedzie z pokarmem i czy wogole sie przyda. Butelke mam jedna- samosterylizujaca Lovi, z tym smoczkiem o ksztalcie przypominajacym prawdziwy sutek, dzieki czemu nie koliduje z karmieniem piersia i zapobiega kolkom. Jak wszystko bedzie ok, to pomysle o laktatorze, jak nie to dokupie butelki.
      Wlasnie- karmienie. Tego tez sie obawiam. Wiem, ze zeby wszystko przebiegalo jak nalezy- szczegolnie na samym poczatku, to musimy byc z maluchem wyluzowani, zrelaksowani na maksa, jesli ja bede spokojna, to pokarm bedzie dopbrze wyplywal, jesli ja bede miec tyle pokarmu ile trzeba to on bedzie spokojnie ssal, jesli on bedzie dobrze ssal, to z laktacja tez nie bedzie problemow. A ja wlasnie wiem ze bede sie tak stresowac tym ze mam byc zrelaksowana, ze mozemy miec duuuze problemy


      Skomentuj


        I znowu pusto. To ja ide spac. Do jutra. Miłej nocki


        Skomentuj


          ja w sumie nie mam zadnych typowych zachcianek za to ilosc jedzenia jaką pochlaniam przeraża mnie ale staram sie jesc owoce warzywa jak najwiecej witaminek ale słodycze to tez moja zmora uwielbiam czekoladki truskawkowe i lody
          pozdrawiam

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            a ja tylko owocki.
            czasami zdazy mi się zjeść czekoladę.

            Skomentuj


              Misiulka nie przejmuj tym wszystkim. Będziemy intensywnie karmić piersią, chodzić na długie spacerki z Maleństwami. Wstawanie po nocy do dziecka i całodobowa opieka nad Maluchem to będzie świetna forma ćwiczeń

              Z resztą ja i tak wątpie, że któraś z nas będzie wyglądać super ekstra jak modelka na wakacje. Żadna z nas w tak krótkim czasie nie wróci do swojej dawnej figury.
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Dzień dobry! Jeszcze śpicie? Ja na razie nie kupiłam butelki i nie mam takiego zamiaru. Przy pierwszym dziecku też nie miałam i nie była potrzebna. Szkoda mi na razie pieniędzy, a jakby była potrzebna to mogę męża zawsze wysłać do apteki, przecież jest czynna całą dobę.
                TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja nie śpię od 5 bo małą brzusio bolał. Grypa nadal panuje i leżę w łóżku.
                  NOTOR dobrze ze wszystko ok. A z porodem nawet 4 kg malucha sobie poradzisz. Moja mała też jak się rodziła to była jak pączek ale w sumie najgorsze było czekanie ponad 20 godzin na jej wyjście. Jak już przychodzi co do czego to chce się tylko wypchnąć i mieć z głowy
                  Roksanka 13-02-2005 r.


                  Tymek- 10-05-2009 r.

                  Skomentuj


                    hej brzuchatki my tez juz wstalysmy nocka jako tako dobrze tylko ten kaszel i gardlo boli idziemy sie leczyc...
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      hej mamuski, my dzisiaj sobie pospalismy do 7.20 !!! chyba az za dlugo dla mnie, bo glowa taka otepiala i oczy bola, a jakie mialam snyyyy!!!
                      Snilo mi sie, ze my dziewczyny z forum spalysmy gdzies w jednym pokoju i ktorejs z Was zaczelo dziecko plakac hehe ale nie moje i placze i placze i placze az nagle maz zaczal mnie szturchac, ze 4 rano a vincent sie drze a on zaraz do pracy a ja nic!
                      taki mialam dzisiaj twardy sen, a musze dodac, ze niania stoi prawie przy mojej glowie i byl podwojny efekt dzwiekowy jak tak pozniej posluchalam - i od niani i z pokoju placz, no po jakis 40 min. zasnal to i ja sie polozylam i pozniej to juz tylko ryczalam we snie, bo to maz mnie z kims zdradzal, i jeszcze mi zszyli cycki do kupy na operacji plastycznej - istny horror!!!

                      Nator witamy z powrotem!!!!
                      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mi też się kilka dni temu śniło, że mąż mnie zdradza...
                        TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                        Skomentuj


                          Witam dziewczyny ,u mnie nocka do kitu Od drugiej mam sensacje żołądkowe,tylko brrr i brr w żołądku...Naparzyłam sobie rumianku,może przejdzie ....
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            ...a tak wogole to od wczoraj mam masakre z oddychaniem!!!
                            sylwia, to Ty chyba pisalas, ze masz takie klaustrofobiczne uczucie jak tchu braknie, no to ja mam dokladnie tak samo!!! gorsze to dla mnie nizbym miala zgage a i ta juz zawitala;

                            a ten brak tchu to jest najwiekszy zaraz po zjedzeniu albo tak jak teraz np. wypilam kubek napoju i filizanke cappuccino i dychac nie moge;

                            i tak wogole czuje, ze od wczoraj zaczal mi sie kolejny okres ciazy - narzekanie narzekanie narzekanie;
                            biedne jestesmy kobiety, nawet maz to wczoraj przyznal, ze wolalby rok w wojsku przesiedziec (nie byl ani dnia, wybral szkolna lawe), niz chodzic w ciazy a pozniej i tak ci co miesiac cos leci i leci;
                            zawsze cos!
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              http://screeny.pl/66153

                              wklejam swój brzuszek mam nadzieje ze link odpali

                              Skomentuj


                                http://screeny.pl/66153

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X