Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Atusia, a miałaś już kiedyś podwyższony poziom glukozy w życiu?
    Jak nie to nie martw się na zapas. Na pewno będzie wszystko ok.

    ____________________________________

    czzekamy na Mateuszka 02.05

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
      wiecie co ,ja już nie wiem.Czytałam o objawach porodu i część się zgadza...Wcześniej w poprzednich ciażach miałam uproszczone zadanie,bo odeszły mi wody i wiedziałam,że mam jechać do szpitala i nie miałam skurczy.A teraz jest inaczej.Chyba poczekam i zobaczę co będzie dalej
      madzik czop śluzowy to jednorazowa obfita wydzielina(taki glut)z domieszką krwi,przeważnie występuje pare godzin przed porodem,a ten śluz to ja też nieraz mam,raz jest raz go nie ma,ale jak cię mocno pobolewa to może skiknij do lekarza albo do szpitala niech cię przebadają,mam nadzieje że to tylko przejściowe i będzie ok
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Liliana nie mam pojęcia, ale popytam

        Maggica13 mój poziom glukozy jak mi zazwyczaj robili badanie to było w granicach 90.
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Młoda to po co z nim jestes?
          No to jak juz czytalas to ja ci nic wiecej nie pomoge i mysle, ze reszta dziewczyn tez nie, bo temat zpostal wyczerpany w tytm temacie do ktorego linka ci dalam. Jedyne co moge ci powiedziec to zebys sie nie martwila, ze ci sie jakas niemila przygoda przydarzy w czasie porodu z powodu braku lewatywy
          Faceci nie sa do dupy, sa nawet fajni i nie wyobrazam sobie zeby ich na swiecie nie bylo. Byloby wtedy nudno. Trzeba po prostu znaolezc trakiego z ktorym sie zgramy i ktorego bedziemy potrafily traktowac jak rownego sobie. Ja takiego do tej pory nie znalazlam i nie rozpaczam. Nie mozna byc z kims na sile, bo to nas zniszczy. A codziennych klotni bym nie zniosla, bym sie umeczyla.
          A samopoczucie mam dobre. Jutro ide do lekarza. Juz sie doczekac nie moge
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            no to miałaś poziom w normie. Ja w 3ech próbach miałam pomiędzy 80-90, więc już nie będę więcej robić

            Skomentuj


              No ale to było bez obciążenia A mój lekarz woli mi zawsze zrobić więcej badań... To tak dla swojego i dla mojego spokoju
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Dzień dobry kobietki,u mnie nocka jakoś przeszła,kilka razy skurcz i częstsze wstawanie do toalety.Teraz brzuszek pobolewa jak przed okresem ale się trzymam Jutro mam wizytę u lekarza,zobaczymy co powie....


                Nator ,Ty się nie przejmuj teściową i jej córeczką..Ja to uważam ,że z rodziną to się wychodzi dobrze tylko na zdjęciach...
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Atusia ja wypiłam glukozę w domu i teraz w ciągu godziny mam iść na pobranie krwi bo dzwoniłam i dopytałam się.

                  Skomentuj


                    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                    .........Nator ,Ty się nie przejmuj teściową i jej córeczką..Ja to uważam ,że z rodziną to się wychodzi dobrze tylko na zdjęciach...
                    Święte słowa. Moja teściowa to złota kobieta ale mam takich w rodzinie co nawet spotkania raz w roku na święta są trudne i staram się tylko ładnie uśmiechać i nie mówić za dużo.

                    Co do objawów porodowych to madzik powiem Ci że ja miałam właśnie tak przed porodem jak ty opisujesz. Zaczęło się od rana. W południe dostałam zastrzyk i na drugi dzień urodziłąm. Tylko że ja byłam tydzień przed terminem. A ten czop jak mi już wyszedł ( jakieś 10 godzin przed urodzeniem) to byłam przerażona. Położna zaproponowała pbym poszła pod ciepły prysznic bo miałam straszne skurcze i tam chlusnęła mi z między nóg ogromna ilość czerwonej galarety. Wszędzie była krew. Nie wiedziałam że tak to wygląda. Jak w rzeźni
                    Wody mi w ogóle nie odeszły i dopiero na porodówce mi przebijali pęcharz.
                    Mam nadzieję że Twój dzidziiuś jeszcze poczeka na swój termin.
                    Roksanka 13-02-2005 r.


                    Tymek- 10-05-2009 r.

                    Skomentuj


                      Czesc dziewczyny

                      ja chyba wczoraj przesadziłam z tym remontem, w nocy mnie tak wszystko bolało ze nie mogłam spać. Brzuch bolał jak na okres łacznie z krzyżem ze nie umiałam sobie miejsca znaleźć. Teraz wstałam jest dużo lepiej więc muszę zabrac się za sprzątanie

                      miłego dnia brzuchatki
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej brzuszki i mamuski mnie naszczescie nic nie boli ale lapie mnie chyba depresje jak zobaczylam jakie mam rozstepy to az sie poplakalam na brzuszku to chyba mi sie zaczynaja robic i na bokach a ja juz nie moge na nie patrzec a o cyckach to juz nie wspomne bo ja zamiast cyckow to mam wielkie rozstepy i to takie czerwone ze nawet karmic przy kims nie bede mogla bo to tak strasznie wyglada ze wstyd a o bluskach z dekoldem to juz moge zapomniec jak mi nawet zbledna te rozstepy to i tak sie beda rzucac w oczy ze bede skazana na golf do konca zycia ja mam dzisiaj wizyte o 14 i mam nadzieje ze mi sie to rozwarcie nie powiekszylo boje sie co mi powie ta moja ginekolog....
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Z tymi rozstępami to faktycznie masakra. Ja mam na piersiach po bokach. Jest ich tyle że nie wiem czy są jakieś nowe bo mam też z poprzedniej ciąży. Na szczęście na brzuch nie włażą. Ja to bym nawet przebolała te rozstępy gdyby piersi mi takie zostały ale najgorsze jest jak piersi zmaleją ( ja miałam małe B) i te rozstępy są jeszcze bardzoej widoczne. Szkoda że takie ładne duże nie mogą zostać. Córkę karmiłam przez rok i byłam już przyzwyczajona do takich rozmiarów a po odstawieniu oczywiście deprecha
                          Roksanka 13-02-2005 r.


                          Tymek- 10-05-2009 r.

                          Skomentuj


                            Ja już po glukozie jutro bede miała wynik. Maleństwo kopie od rana dziś. Muszę zrobić mężowi obiadek dziś. Mój brzusio coraz większy i spodnie robią się za ścisłe wszystkie muszę pomyśleć o jakiś ciążówkach.

                            Skomentuj


                              czesc dziewczyny!

                              justyna 2306 pytałaś o dobrą pościel-ja kupułam z frmy feretti, nie jest najtańsza ale zdecydowanie warta swojej jakości

                              a wybieracie się na szkołe rodzanie?macie jakieś doświadczenia w tym temacie? ja zapisałam się na zajęcia pod koniec lutego i jestem bardzo ciekawa jak to bedzie....
                              dziś zaczyna mi sie 29tc i już powoli chciałabym żeby nasz młody był juz z nami ciężko mi sobie wyobrazić siebie za niecałe 3 miesiące...brzuch mam już naprawde duży i ciązy mi już, przybrałam na dzien dzisiejszy 12 kg....masakra ;( aż sie boję.....


                              Skomentuj


                                Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                                hej brzuszki i mamuski mnie naszczescie nic nie boli ale lapie mnie chyba depresje jak zobaczylam jakie mam rozstepy to az sie poplakalam na brzuszku to chyba mi sie zaczynaja robic i na bokach a ja juz nie moge na nie patrzec a o cyckach to juz nie wspomne bo ja zamiast cyckow to mam wielkie rozstepy i to takie czerwone ze nawet karmic przy kims nie bede mogla bo to tak strasznie wyglada ze wstyd a o bluskach z dekoldem to juz moge zapomniec jak mi nawet zbledna te rozstepy to i tak sie beda rzucac w oczy ze bede skazana na golf do konca zycia ja mam dzisiaj wizyte o 14 i mam nadzieje ze mi sie to rozwarcie nie powiekszylo boje sie co mi powie ta moja ginekolog....

                                Mi poprzednio rozstępy pojawiły się w 9 mcu na udach i na bokach. Dzisiaj nie ma po nich śladu. Polecam KOSMETYCZNĄ OLIWĘ Z OLIWEK ( ok 13 zł ). Miłego dnia Słoneczka
                                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                                [/url][/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X