Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
    Wiecie,teraz brzuszki są na pierwszym planie u tatusiów,aż strach pomyśleć co będzie jak maluszki się wyklują My damy mleczko,przewiniemy itd a jak tatuś wróci z pracy to będzie TYLKO dzidzia na tapecie
    Ja to wygarnelam mojemu ostatnio to tylko sie glupio usmiechna. Ale nie mam nic przeciwko- tata zabiera malego, a mama chwile odpoczywa


    Skomentuj

    •    
         

      Bardzo możliwe madzik ale mi to nie przeszkadza.Dziewczyny jak by sie tak zastanowić to my mamy swoje brzusie zawsze przy sobie a oni muszą sie nimi nacieszyć
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        Witam. U mnie piękna, biała zima Szkoda, że 2 mce za późno.........
        Grygoranna super foteczki
        Ja dzisiaj cały dzień cierpię : co 3 min łapie skurcz w prawym udzie tuż pod pośladkiem. Ledwie wstałam z łóżka, żeby wypuścić moje pupilki - muszą sobie nóżki wyprostować przed nocką
        Kochany Nikodem 2009.04.07.

        [/url][/url]

        Skomentuj


          Justyna ja podawalma link na allegro do poscieli i jestem zadowolona.
          co do wynikow ja mialam podobnie i nie martw sie dostalam urinal i przeszlo. teraz nie mam nic w moczu.
          Akunia

          Skomentuj


            Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
            Witam. U mnie piękna, biała zima Szkoda, że 2 mce za późno.........
            Grygoranna super foteczki
            Ja dzisiaj cały dzień cierpię : co 3 min łapie skurcz w prawym udzie tuż pod pośladkiem. Ledwie wstałam z łóżka, żeby wypuścić moje pupilki - muszą sobie nóżki wyprostować przed nocką
            Mnie ostatnio o 6 rano taki skurcz lydki walna, ze nie wiedzialam co mam robic ze soba. Wykrecalo mi kolano w jedna, a stope w druga strone. Musialam obudzic meza i dopiero jak troche pomasowal to przeszlo


            Skomentuj


              http://www.bobowozki.com.pl/product_...roducts_id=645

              ile można zapłacić za używany wózek chodzi o ten granatowy doradźcie

              Skomentuj


                Ja już dawno nie mam skurczy jakoś same mi przeszły ale czytałam że banany pomagają
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja tez nie mam skurczy odkad zaczelam pic plusz z magnezem, pomaga!
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Poogladalam troche wasze zdjecia. Tez chcialabym wam sie pokazac, ale mam zrypkane USB przy kompie i nie moge ich zgrac z aparatu. Lipa


                    Skomentuj


                      Dziewczyny wiem że nie ma to nic do tego naszego wątku ale zebrało mi się na tkliwości i musze wam napisać piękne opowiadanie:

                      Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".

                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ania takie śliczne opowiadanie to nie dla mnie cholercia poryczałam się ehh te hormony
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          ania piękne opowiadanie
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Ania aż łezka w oku mi się zakręciła, przepiękne to opowiadanie
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              fajniutkie naprawde.... tylko nie mow ze sama pisalas?....
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                No to może jakiś głupi żarcik

                                Impreza informatyków
                                - Jak leci?
                                - Super, tylko palce mnie strasznie bolą.
                                - A co się stało?
                                - Wczoraj mieliśmy imprezę na czacie i całą noc śpiewaliśmy

                                -Idą sobie dwa koty przez pustynię, idą, idą, godzinę, dwie, trzy...
                                > W końcu jeden mówi do drugiego:
                                > -Staaary, nie ogarniam tej kuwety.
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X