Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
    Już troszkę poleżałam i jakby mniej boli A co do jutrzejszych Walentynek to wybieramy się na zakupki a póżniej może jakaś kolacyjka
    madzik to leżeć już i odpoczywać
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      A wiesz Graza gotuję póki czas i ochotka jest. Po urodzeniu Hani pewnie czasu braknie
      Mama mi zapakowała paczkę z pościelami, mateacykiem itd... Za 2-3 dni powinnam już wszystko dostać. A od marca wezmę się za przygotowywanie wszystkiego
      Ja już obiadek mam gotowy ale moje Kochanie będzie w domku dopiero na 18 i tylko zje i dalej pewnie do pracki leci Taki już mój losik, siedzę sama w tym domu całymi dniami. No nie sama, Hanula jest ze mną
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
        a ja dzis na obiadek rybke w smietanie a do tego marchewka starta z jabluszkiem, ostatnio mam jazde na punkcie marchewek i jablek
        co do trunkow to ja pobilam rekord i w sylwestra (jako ze sa to tez moje urodziny) wypilam 5 litrow soku pomaranczowego hehe same toasty
        Ja codziennie przez pierwszy trymestr robiłam sobie soki z marchwi i teraz mam taki wstręt, już nie piłam chyba z 3 mce soku z marchwi. Mdli mnie na samą myśl, teraz z pomarańczy i jabłuszek piję.
        I wiecie co, jak mam zatwardzienie, co w sumie rzadko się zdarza to pomaga mi sok z suszonych śliwek. Tutaj można go dostać w Tesco w szklanej butli. Wystarczy łyk dziennie i już nie pamiętam kiedy miałam zaparcia - to tak dla zainteresowanych
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Mi na zaparcia pomagają pomarańczki , na samym początku to gdzieś przeczytałam że powinno sie przynajmniej jedną pamarańczke dziennie jeść i tak robie i nie mam problemu
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
            No, ładnie i od czego tu zacząć????
            Grygaranna piękne zdjęcia
            Yoenne nie rozpieszczaj tak znajomych i mężusia bo się przyzwyczają. Ja też przesądna nie jestem ale jak dziś smażyłam naleśniki to sie poparzyłam, rozlałam mleko i ciasto mi chlapnęło na bluzke
            A u mnie synek waży 1750 i wszystko jest w porządku szyjka sie nie skraca ma cały czas 3,5 cm cisnienie w normie i morfologia mi sie poprawiła czyli nie ma czym sie przejmować ale moja gin powiedziała że jak chce iść na 4D to lepiej za 2 tygodnie niż za tydzień więc zaczekam
            No to super Graza ,.ze same dobre wieści przynosisz
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
              Ja codziennie przez pierwszy trymestr robiłam sobie soki z marchwi i teraz mam taki wstręt, już nie piłam chyba z 3 mce soku z marchwi. Mdli mnie na samą myśl, teraz z pomarańczy i jabłuszek piję.
              I wiecie co, jak mam zatwardzienie, co w sumie rzadko się zdarza to pomaga mi sok z suszonych śliwek. Tutaj można go dostać w Tesco w szklanej butli. Wystarczy łyk dziennie i już nie pamiętam kiedy miałam zaparcia - to tak dla zainteresowanych
              Ja też przeszłam z tymi zaparciami ale na początku ciąży teraz można powiedzieć ,że jest odwrotnie. Jadłam suszone śliwki ...

              graza super że dzidzia zdrowiutka i widzę, że też kawał chłopa z niego
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                Dzięki dziewczyny, naprawde jestem taka zadowolona że z synkiem wszystko ok a tatuś jutro będzie i już nie może sie doczekać aby sie do synka w brzusiu przytulkać, ja to już na drugi plan zeszłam teraz to tylko synek i synek
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                  Dzięki dziewczyny, naprawde jestem taka zadowolona że z synkiem wszystko ok a tatuś jutro będzie i już nie może sie doczekać aby sie do synka w brzusiu przytulkać, ja to już na drugi plan zeszłam teraz to tylko synek i synek
                  No jak moj maz wraca z pracy, to brzuchol pierwszy buziaka dostaje, potem ja. A ostatnio jak probowal cos wcisnac we mnie do jedzenia, to powiedzial- "ale to nie dla ciebie, tylko dla dziecka, to moze jednak?" No myslalam ze wyjde z siebie i obok stane


                  Skomentuj


                    A co do zaparc, to moj gino poleca lyzeczke miodu do napojow, np. do herbaty. Probowalam- pomoglo


                    Skomentuj


                      Witajcie mamuśki!
                      Byłam we środę u lekarza i nie wiem, co mam robić - wyszedł mi zły wynik - dużo za dużo leukocytów (norma 10, a ja mam 30-40). moja ginekolog od razu dała mi skierowanie na usg nerek - zrobilam je tego samego dnia i wyszło, ze z nerkami wszystko ok, nie ma kamieni...ufff, no ale nie wiem od czego to moze być...kazała jeszcze od razu posiew zrobić i czekam na wynik. we środę mam sie znowu u niej stawić izobaczymy co bedzie...boje sie, nie chę do szpitala...dziwne, bo czuje sie super, nic mi nie dolega...czy któraś z Was miała podobny problem?
                      Poza tym też dobre wieści...glukoza 101super, bo sie tego obawiałam, żelazo lepiej sie wchłania, łożysko juz ok...dzidzia waży ponad 1 kgjest cudna, ruchliwa...ah...kiedy ten maj nadejdzie.
                      Któraś z Was pisała o fajnej poscieli dla maluszków - mi zależy, zeby była dobra gatunkowo, bo z tech co w skelach ogladałam, to masakra...jak w to dziecko polożyć? znacie jakieś dobre firmy produkujace pościel dla dzieci, a moze polecicie jakis link na allegro, ale zalezy mi, zeby to było sprawdzone, w sensie, ze któraś z Was juz kupiła ta posciel, dotykała jej...wizualnie jest duzo pieknych, ale dla mnie liczy się jakość przede wszystkim...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No to ja też ciągle słysze i to nie tylko od mojego miśka ale od mamy też np. zjedz zupke bo to dla synka zdrowo
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Tez tak mam że brzuszek najpierw dostaje buziaka a potem dopiero ja

                          próbowałam złożyć skargę na poczcie głównej ale niestety poprzełączali mnie w 10 miejsc i nic z tego sie okazało ze nie ma osoby która skargę moze przyjac :/ oj ale ja im nie popuszcze.

                          a jeśli chodzi o zaparcia to ja polecam na czczo z samego rana jodurcik do picia z bakomy 7 zbóż ze śliwką. Działa piorunująco
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Wiecie,teraz brzuszki są na pierwszym planie u tatusiów,aż strach pomyśleć co będzie jak maluszki się wyklują My damy mleczko,przewiniemy itd a jak tatuś wróci z pracy to będzie TYLKO dzidzia na tapecie
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              właśnie zaglądnęłam do ciuszków i spisałam sobie co ja tak naprawdę mam i okazało się ze najwięcej mam rzeczy na 52-58 a najmniej od62-74 ale mam nadzieje ze na dobry początek mi starczy

                              Skomentuj


                                Zgrzeszylam. Uslyszalam slowo cheesburger i wyslalam meza do pizzerii. Teraz bede cierpiec


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X