Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a macie takie uczucie jakby krocze bylo zdretwiale
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      A ja jakoś dziwnie się dziś czuję,znów ten ból w podbrzuszu i w pachwinach Chyba poleżę trochę po obiadku....
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Dzieki dziewczyny bo juz soie balam. A uczucie dretwienia mam jak maly i tam cos pakuje. Wogole to raz czuje jak uderza mi glowka w szyjke macicy, za chwile jak sie wypnie, to po prawej stronie brzucha robi mi sie mala kuleczka- jak glowka, a po lewej duza- chyba pupa. Wiec nie mam pojecia jak ten moj terrorysta jest ulozony. A w tym stadium ciazy to juz pownien chyba glowkowo, nie?
        Grygo- piekne zdjecia!!! Juz nie moge sie doczekac tego momentu, ktory ty masz uwieczniony na zdjeciach


        Skomentuj


          Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
          A ja jakoś dziwnie się dziś czuję,znów ten ból w podbrzuszu i w pachwinach Chyba poleżę trochę po obiadku....
          O, nastepna ;P
          moj maz jak mnie tak boli to panikuje i chce mnie zaraz do lekarza ciagnac. A ja zdaje sobie sprawe z tego ze caly czas costam mi sie rozciaga, zmienia miejsce, maly szaleje i "pakuje" konczyny w rozne miejsca i stad ten bol.
          Ale przyznam ze czasami jak mnie cos zygnie to sama sie boje


          Skomentuj


            Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
            O, nastepna ;P
            moj maz jak mnie tak boli to panikuje i chce mnie zaraz do lekarza ciagnac. A ja zdaje sobie sprawe z tego ze caly czas costam mi sie rozciaga, zmienia miejsce, maly szaleje i "pakuje" konczyny w rozne miejsca i stad ten bol.
            Ale przyznam ze czasami jak mnie cos zygnie to sama sie boje


            no nie?? zawsze sie czlowiek zastanawia, czy to sie jeszcze miesci w normie
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              ja mam to samo ciagle mnie boli w kroczu, w pachwinach i wtedy mój odrazu ze do lekarza ale te bóle krocza moje to były nie na darmo bo lekarz się lekko zmartwił jak mu powiedziałam i jak zrobił usg to się okazało ze mi się szyjka skróciła i kazał lezeć właśnie
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                dziewuszki ja spadam się myć i musimy jechać do praktikera wymienić obicie drzwi bo za szerokie kupiliśmy i do mamy podskoczyc po listy. miłego popołudnia
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                  ja mam to samo ciagle mnie boli w kroczu, w pachwinach i wtedy mój odrazu ze do lekarza ale te bóle krocza moje to były nie na darmo bo lekarz się lekko zmartwił jak mu powiedziałam i jak zrobił usg to się okazało ze mi się szyjka skróciła i kazał lezeć właśnie
                  No wlasnie tego sie obawiam. Zeby te bole czegos nie oznaczaly. Na nastepnej wizycie u gina sie poskarze, to moze cos zarazi. A nawet jak ja mu nic nie powiem, to moj sie wyrwie i opisze wszystko co i jak. Juz mi sie odgrazal ze jak ja sie nie wyspowiadam, to on bedzie mowila za mnie


                  Skomentuj


                    Oj kurcze, chce pisac szybko i teraz widze jakie byki sadze. Mam nadzieje ze da sie to odczytac.
                    Ja tez uciekam. Posprzatam troche mieszkanie zeby jutro miec wiecej czasu- WALENTYNKI, wiec mam normalnie w planie upiec pyszne ciasteczka w ksztalcie serduszek, zanim maz wroci z pracy. Ciekawe czy cos mi z tego wyjdzie ;P


                    Skomentuj


                      Ja to się boję,żeby się nie powtórzyła sytuacja z zeszłego miesiąca,że mnie skierują do szpitala.....
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                        Ja to się boję,żeby się nie powtórzyła sytuacja z zeszłego miesiąca,że mnie skierują do szpitala.....
                        Tak kukam co chwile na ekran, dziesiaj chyba jesnak nic nie zrobie, tak mnie tu ciagnie.
                        A co sie stalo miesiac temu?, bo mnie tu jeszcze nie bylo i jestem zacofana, a widze za mamy termin w odstepie kilku dni


                        Skomentuj


                          Miałam te same objawy i się okazało ,że szyjka się skraca i musiałam isć do szpitala na kilka dni,dostałam leki ale nie wiem jak długo będą działały...
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            No obejzałam sobie program, a Wy tu juz tyyyyle napisałyscie
                            Ni tez sie skraca szyjka, al moja G. twierdzi ze teraz to juz nic nie bedzie z tym robic, bo to juz został miesiąc do porodu i teraz ingerencja moze miec odwrotne skutki do zamierzonych. Jedynie kaze lezec po kilka razy dziennie i nic nie dzwigac!
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              ginekolog mi wykryl przy badaniu i zrobila mi wielka afere ze mam lezec i sie nie ruszac.... a wiem ze moje kolezanki mialy wieksze rozwarcia i mogly od czasu do czasu chodzic.... nie wiem jak teraz z moim rozwarciem bo wczesniej mialam 1cm ale mam nadzieje ze sie nie powiekszylo w poniedzialek sie dowiem.... tylko brzuszek mi sie rbil jak skala od czasu do czasu a tak to nic mi sie nie dzialo...
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Wyskoczyłam do sklepu z mężulkiem na chwilę po kilka rzeczy do jedzonka, zwłaszcza po pomidorki koktajlowe bo oststnio mi smakują super.
                                Zdjęcia z porodu - super. Nie pomyślałam o tym ale teraz chyba też wezmę aparat i pstrynę sobie do prywatnego albumiku takie fotki. Są Super
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X