Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
    w przychodni moje kobitki myślały, ze urodziłam jak weszłam w kurtce - nie widać po mnie ciąży A to przecież 34 tydzień!!!
    Mam to samo nator ostatnio spotkalam kolezanke ze szkoly to sie mi powiedziala ze slyszla ze jestem w ciazy ale ona tu nic nie widzi pod plaszczykiem i czy to pierwszy trymestr... DZIEWCZYNO JA ZARAZ RODZE! Myslalam ze padnie jej siostra w ciazy przytyla 37kg i nadal utrzymuje ta wage...
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Właśnie ciekawe jak tam u mnie wygląda sala porodowa, bo jade zwiedzić szpital dopiero w marcu
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        Graza od razu mi się humor poprawił jak to usłyszałam. Teraz mniej sie denerwuję, jaki to człowiek zielony jest Ale wiesz jak to bywa, piszą co innego w tych informatorach a rzeczywistość jeszcze inna, w tym przypadku okazuje się - lepsza

        Ania no faktycznie nie jest taka zła, na pewno jest mi tu lepiej niż było w Polsce ale jednak czasem są za murzynami Coś za coś, jak to się mówi. Szpital i opieka cudna ale badań ginekologicznych, krzywych cukrowych itd...to mi nikt nie zrobił i nie zrobi jak się dziś dowiedziałam. Dlatego idę za tydź prywatne (znów 100euro pójdzie) na takie badania, kto wie - może mała już się pcha na świat, jakieś rozwarcia mam i nic nie wiem - no bo niby skąd?
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          O kurcze 100 euro za badania??? jestem w szoku
          Ale pewnie trzeba sie badac to nie sa zarty.
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Dziewczynki Ja pomykam już do łóżeczka z moim synusiem a na kompa wchodzi mój M. Śpijcie smacznie brzucholki
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              - POLECAM - REGALIK , PRZYBORNIK - KIESZONKI od SS
              (554529251) to jest nr aukcji wejdz w allegro i sprawdz. fajne naprawde.
              Akunia

              Skomentuj


                Yoenne dobrze że chcesz wszystko sprawdzać ja też bym raczej niewytrzymała
                A swoją drogą to jak ostatnio obliczałam ile na badaniai lekarzy wydałam to wyszło mi już prawie 2000 a jeszcze z 500 zl pójdzie ale żadne pieniądze nie są ważne jak chodzi o zdrówko dzidzi
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                  O kurcze 100 euro za badania??? jestem w szoku
                  Ale pewnie trzeba sie badac to nie sa zarty.
                  No sporo kasy, zwykła sama konsultacja bez badania to 30 euro z badaniem 80 a ostatnio za USG i konsultację bez badania zapłaciłam 200euro Ale co zrobić, trzeba dbać o te nasze brzuchy
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    ja wam powiem ze na badania nie wydalam ani grosza przez cala ciaze... no ale zaluje ze nie zrobilam sobie usg 3d
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                      Yoenne dobrze że chcesz wszystko sprawdzać ja też bym raczej niewytrzymała
                      A swoją drogą to jak ostatnio obliczałam ile na badaniai lekarzy wydałam to wyszło mi już prawie 2000 a jeszcze z 500 zl pójdzie ale żadne pieniądze nie są ważne jak chodzi o zdrówko dzidzi
                      No Graza ja tez gdzieś ok. 2000 tyś. jak byłam w Polsce czyli przez pierwsze 3 mce ciąży. Ale robiałam badania prenatalne itd...Teraz mam tu wsio za darmo, każdą wizytę i badania tyle tylko że USG jest tylko 2 razy przez całą ciąże i to zwykłe i z badań to mocz, cisnienie, krew i to wsio. Toksoplazamoze itd. na własną rękę robiałam. No już mi poszło jakieś ok. 1000zł a jeszcze z 1000 pójdzie Ale masz rację za zdrówko wszystkie pieniązki oddamy
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a ja tylko na usg biegam ciągle... tzn. co miesiąc,zeby sprawdzić czy wszystko ok i jak maleństwo rośnie. I tylko na to idzie kasa.
                        A 3D polecam. Robiliśmy raz na początku II trymestru i jeszcze raz się wybieramy niedługo...
                        Ja też lecę do łóżeczka i pzdr

                        __________________________________________________ ___

                        czekamy na Mateuszka 02.05

                        Skomentuj


                          Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                          ja wam powiem ze na badania nie wydalam ani grosza przez cala ciaze... no ale zaluje ze nie zrobilam sobie usg 3d
                          Ania nic nie stoi na przeszkodzie, jak chcesz to jeszcze możesz sobie zrobić nawet 4D To chyba w Polsce ok. 250 zł kosztuje z tego co pamiętam. Ja wydałam kupę kasy ale to tez tak ze strachu bo to moja druga ciąża i chciałam miec pewnośc czy wszystko oki. Chodziłam w Polsce prywatnie na wszystko i badania prenatalne miałam tez prywatnie. Na szczęście tutaj nie płacę za każdą wizytę ale tak jak napisałam Grazy duzo badań mnie tu omija i musze parę euro wydać, żeby je prywatnie zrobić.
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Fajne Tylko szkoda, bo mi się obrazki nie chciały otworzyć i tylko jedno zdjęcie widzialam. Ale jutro obejrze jeszcze raz
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Dokładnie Yoenne 4D kosztuje 250zł i to już płytką mnie czeka jeszcze jedno za tydzień powrzucam zdjęcia
                              Fajnie że uda sie nam razem na to Usg wybrać bo jak byłam pierwszy raz na ty usg to mojego kochanego nie było i nie mogłam mu słowami opisać przez telegon jakie ta wspaniałe uczucie, przy drugim - połówkowym usg był i tak przeżywał jak ja i teraz też będzie. Jestem taka szczęśliwa
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                                Dokładnie Yoenne 4D kosztuje 250zł i to już płytką mnie czeka jeszcze jedno za tydzień powrzucam zdjęcia
                                Fajnie że uda sie nam razem na to Usg wybrać bo jak byłam pierwszy raz na ty usg to mojego kochanego nie było i nie mogłam mu słowami opisać przez telegon jakie ta wspaniałe uczucie, przy drugim - połówkowym usg był i tak przeżywał jak ja i teraz też będzie. Jestem taka szczęśliwa
                                No ja tez sama byłam na dwóch w Polsce, bo moje Kochanie w pracy tutaj, potem byliśmy razem na tym Irlandzkim ale zero przeżyć, bo tylko kręgosłup było widac taki stary sprzęt, aż żółty się zrobił ze starości, nawet głowy nie widziałam Ale za to teraz prawie 3 tyg. temu byliśmy na 4D i dosłownie płakałam ze szczęścia, wszystko widziała, jak się Hania po głowie drapała, jak ssała palec u nogi, cos niesamowitego, nawet ziewała I mój Tomciu też nie mógł ze zdziwnienia.
                                Superowo, że teraz razem pójdziecie.Pewnie będzie bosko.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X