Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a ja dopiero zaczelam zakupki robic od wczoraj dla mojej coreczki wczesniej mialam to nie mozliwe poprzez rozwarcie ale teraz juz nie zamierzam tyle lezec.... ja dopiero mam troszeczke ubranek ale postaram sie nadrobic ten stracony czas ja tez nie moge wybrac wozeczka mi jak jakis wpadnie w oko to na dzien i juz mmi sie nudzi
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      No właśnie mamy przygotowane konkursy ale mój mąż oświadczył że chyba będzie musiał ze dwie sety walnąć na odwage bo nigdy nie miał z taką gromadką do czynienia
      Roksanka 13-02-2005 r.


      Tymek- 10-05-2009 r.

      Skomentuj


        Akunia mówisz o czymś takim http://www.allegro.pl/item544872991_...r_anka_fv.html
        Fajne to, ale nie wiem czy znalazła bym u siebie miejsce na takie coś. Pomysł fajny

        A ja myślałam o czymś takim http://www.allegro.pl/item543141690_..._i_ksiaze.html
        W Castoamie mają w takiej samej cenie. No i za wysyłke nie płace
        Last edited by xXxAtusiaxXx; 12-02-2009, 20:40.
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          No to gospi może być wesoło
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
            No właśnie mamy przygotowane konkursy ale mój mąż oświadczył że chyba będzie musiał ze dwie sety walnąć na odwage bo nigdy nie miał z taką gromadką do czynienia
            to moze nech sie przebieze za klauna wtedy ty bys miala napewno spokoj gorzej z twoim mezem... juz pewnie wiecej nie chcial by wyprawiac urodzin coreczce a jak by widzial dzieci to by uciekal
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Tego klauna to już mu od dawna proponuję ale jakoś nieśmiały jest
              może jak sobie chlapnie to się odważy
              Roksanka 13-02-2005 r.


              Tymek- 10-05-2009 r.

              Skomentuj


                Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                No już wróciałam. Wywiad co do porodu zebrany. Wychodzi na to, że wszystko jest super i nie mam się czego bać. Opieka świetna a jak czegoś nie wezmę do szpiatala to sie okazuje, że wszystko dostanę na miejscu Znieczulenie, osobna sala, łazienka, toaleta wszystkie dodatki - jak majtki, podpaski, piżamy...wszystko za free
                nie zawygodnie Ci tam bedzie takiej to pozazdroscic... to ja jade tam do ciebie rodzic jak takie wygody u nas to nie wiadomo ile by bylo trzeba zaplacic za takie rarytasy....
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Właśnie przypomniało mi się że ma przebranmie z karnawału z zeszłego roku za śmierć. To by dzieciaki na bank grzecznie siedziały
                  Roksanka 13-02-2005 r.


                  Tymek- 10-05-2009 r.

                  Skomentuj


                    Gospi dacie radę! Uszy do góry!
                    Laseczki uciekam do wanny i do łóżka bo mi plecy pękają na wysokości krzyża - masakryczny bół
                    Do jutra!
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Ja też spadam . Do jutra
                      Roksanka 13-02-2005 r.


                      Tymek- 10-05-2009 r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja nie place za szkole, a tez wszyscy dla mnie mili. Mi dyrektora kazali osobiscie poinformowac i pomyslec co powiem w klasie. Nie musialam myslec, klasa wczesniej sie dowiedziala. Na te twoje kolezanki to bym uwazala, ja tam nikomu nie ufam pod tym wzgledem, jestem neutralna, grzecznie odpowiadam na pytania, daje sie po brzuchu poglaska, ale sie nie spoufalam. Moja klasa liczy 7 osob i powiem, ze niespecjalnie za nia przepadam. Jestem dla nich oficjalnie uprzejma i tyle. Zawsze wychodzilam z zalozenia, ze do szkoly chodzi sie po to by sie uczyc, a nie przyjaznie zawierac. A nauczyciele nigdy o mnie nic zlego nie powiedzieli. Jestem wzorowa uczennica i ucze sie najlepiej z calej klasy wiec nie maja powodow do narzekania stad tez sa mili. Jedyne problemy jakie ze mna mieli to reprezentowanie subkultur i moj bunt odnosnie wyciagania kolczykow z twarzy. Niestety pod tym wzgledem malo tolernacyjna szkola i to mi sie nie podoba, a tak to w porzadku. Nawet mi indywidualne na przyszly rok zalatwiaja zebym dziecka do zlobka zaprowadzac nie musiala.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                          nie zawygodnie Ci tam bedzie takiej to pozazdroscic... to ja jade tam do ciebie rodzic jak takie wygody u nas to nie wiadomo ile by bylo trzeba zaplacic za takie rarytasy....
                          No powiem Ci, że też jestem pod wrażeniem, zdziwiłam się bo dostałam listę co mam wziąść do szpitala ale okazuje się, że wszystkie kobiety dostają taką listę, jak chcesz to możesz mieć swoje a jak nie to Ci dadzą. Mamy swoją salę porodową z łazienką i nawet mąż może się wykąpać i położyć. Jednym słowek luksus
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            i pelno w majtkach by mialy na 100%
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              Yoenne to tak naprawde to nie masz co sie martwić szpitalem, bo jak byś nie byla spakowana i nic byś nie miała przygotowane to wszystko będzie na ciebie czekało
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                No prosze jednak Irlandia nie jest taka zla
                                U mnie w szpitalu to komuna, wprawdzie nie wiem co mam brac a co nie ale sale na ginekologii sa tam... przedpotopowe mowiac lekko.
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X