Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja też jestem bardzo ciekawa ile waży mój maluszek teraz,ale muszę poczekać do poniedziałku A co do seksu to u nas kaplica Musimy sobie teraz odpuścić(niestety).....Gdyby wszystko było wporządku i maluszek się nie pośpieszy to w 37-38 tyg. biorę się za mojego męża
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Yoenne przestań nie jest przecież tak źle a ceny mieszkań ciągle spadają, my za to mamy małą kawalerkę i odkładamy od 2-lat na coś większego ale kawalerki sie nie pozbędziemy najwyżej dla synka będzie
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        Dziewczyny mam problem. według moich obliczeń to jestem w 30 tyg. ciąży. jest to 1 dzień 30- tego tyg. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki wypadł mi na 22.07.2008 a termin porodu mam na 29.04.209. Jak nic wychodzi mi 30 tydzień, ale jak byłam u lekarza to mi powiedziała, że dziś zaczynam 29 tydź. Nawet policzyłam już ile tyg. minie od 22.07. 2008 i 40 wypada idealnie 29.04.2009 a jakbym liczyła tak jak lekarka mi powiedziała i dziś zaczynam 29 a nie 30 tydź, to wychodzi, że 5.05 wypada 40 tyg. Już sama się pogubiłam normalnie. A termin porodu mam na 29.04. jeszcze mi jakiś swój kalendarzyk pokazała i mówi, że dziś zaczynam 29 ale jakos mi to się nie pokrywa z obliczeniami.
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
          Yoenne przestań nie jest przecież tak źle a ceny mieszkań ciągle spadają, my za to mamy małą kawalerkę i odkładamy od 2-lat na coś większego ale kawalerki sie nie pozbędziemy najwyżej dla synka będzie
          Poczekam jeszcze, może jak będę wracac do kraju to za darmo będzie lokum Na razie mieszkam sobie tutaj pięknie i wyobrażam, że to MOJE hihi
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            oj dziewczynki ale wy duzo pieszecie bylo super na zakupach nie moglam wyjsc z tego sklepu myslalam ze mnie wygonia 2 godz tam bylam i zanim obejrzalam i wybralam troche ubranek to juz zamykali moj powiedzial ze moge sie tam przeprowadzic jutro zrobie zdjecie takich slicznych spioszkow to wam pokaze co do nauki to ja mam mature w tym roku... ale nie moge sie skupic wogule by sie uczyc bo caly czas mysle o swojej kruszynce mojego mama jak sie dowiedziala ze moja Niunia w 33 tyg wazy 2 kg to powiedziala ze sie przezarlam skoro jestem taka gruba a moja coreczka taka mala.... moj juz jej powiedzial ze jak sie nam corka urodzi to jak przyjdzie to zeby mi nie gadal nad glowa co jak robic itd bo wie ze moge wybuchnac i bedzie wielkie spiecie miedzy nami....
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Idę się wykąpać, umyć włoski i będę potem jeszcze na chwilkę
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                Dziewczyny mam problem. według moich obliczeń to jestem w 30 tyg. ciąży. jest to 1 dzień 30- tego tyg. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki wypadł mi na 22.07.2008 a termin porodu mam na 29.04.209. Jak nic wychodzi mi 30 tydzień, ale jak byłam u lekarza to mi powiedziała, że dziś zaczynam 29 tydź. Nawet policzyłam już ile tyg. minie od 22.07. 2008 i 40 wypada idealnie 29.04.2009 a jakbym liczyła tak jak lekarka mi powiedziała i dziś zaczynam 29 a nie 30 tydź, to wychodzi, że 5.05 wypada 40 tyg. Już sama się pogubiłam normalnie. A termin porodu mam na 29.04. jeszcze mi jakiś swój kalendarzyk pokazała i mówi, że dziś zaczynam 29 ale jakos mi to się nie pokrywa z obliczeniami.
                a zobacz na necie wedlug tych kalkulatorow... zaraz ci strone wysle... mi tez zawsze inaczej wychodzi...
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny mam problem. według moich obliczeń to jestem w 30 tyg. ciąży. jest to 1 dzień 30- tego tyg. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki wypadł mi na 22.07.2008 a termin porodu mam na 29.04.209. Jak nic wychodzi mi 30 tydzień, ale jak byłam u lekarza to mi powiedziała, że dziś zaczynam 29 tydź. Nawet policzyłam już ile tyg. minie od 22.07. 2008 i 40 wypada idealnie 29.04.2009 a jakbym liczyła tak jak lekarka mi powiedziała i dziś zaczynam 29 a nie 30 tydź, to wychodzi, że 5.05 wypada 40 tyg. Już sama się pogubiłam normalnie. A termin porodu mam na 29.04. jeszcze mi jakiś swój kalendarzyk pokazała i mówi, że dziś zaczynam 29 ale jakos mi to się nie pokrywa z obliczeniami.
                  Musiało się położnej pomylić bo wychodzi, że zaczyna Ci się 30 tydzień a nie 29!!!
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                    No właśnie zdałam sobie sprawę, że jesteśmy jakby tacy trochę "bezdomni"
                    Ja Ci powiem Kochana, że nam został "w spadku" domek po dziadkach i rodzicach(rodzice się wyprowadzili) męża. Tylko ten dom był budowany dla 2 pokoleń i jest ogromny! Powiem szczerze, że czasem strasznie żałuję, że go mamy. Bo latam jak Ty: posprzątać górę i dół to nie lada wyczyn! A do tego często czuję się tu mega samotna jak mąż jedzie w delegacje.
                    Wychowałam się w bloku, z 2 siostrami i tam było ciasno i głośno
                    Teraz chyba zajmę się zawodowo rodzeniem dzieciów i zaludnianiem przestrzeni
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                      oj dziewczynki ale wy duzo pieszecie bylo super na zakupach nie moglam wyjsc z tego sklepu myslalam ze mnie wygonia 2 godz tam bylam i zanim obejrzalam i wybralam troche ubranek to juz zamykali moj powiedzial ze moge sie tam przeprowadzic jutro zrobie zdjecie takich slicznych spioszkow to wam pokaze co do nauki to ja mam mature w tym roku... ale nie moge sie skupic wogule by sie uczyc bo caly czas mysle o swojej kruszynce mojego mama jak sie dowiedziala ze moja Niunia w 33 tyg wazy 2 kg to powiedziala ze sie przezarlam skoro jestem taka gruba a moja coreczka taka mala.... moj juz jej powiedzial ze jak sie nam corka urodzi to jak przyjdzie to zeby mi nie gadal nad glowa co jak robic itd bo wie ze moge wybuchnac i bedzie wielkie spiecie miedzy nami....
                      To super, że sobie w końcu oczka nacieszyłaś! A o teściówkach to już dziś pisałyśmy-trzeba je mieć w pompce i tyle!

                      DZIEWCZYNY MÓJ MĘŻOTATEK WAS POZDRAWIA I NAZYWA "KRADZIEJKAMI CZASU" chyba jest zazdrosny
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dokładnie Yoenne jesteś w 30 tygodniu
                        Syrwunia no to czekamy na zdjęcia, to ty nie wiedziałaś, że w sklepach dla dzieci jest dziura czasowa
                        Nator, to do roboty
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          graza niestety nie bo wczesniej nie chodzilam a teraz to juz chyba z nich nie wyjde jutro tez jade
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                            graza niestety nie bo wczesniej nie chodzilam a teraz to juz chyba z nich nie wyjde jutro tez jade
                            No właśnie tak sie człowiek z klienta staje sie zakupoholikiem
                            Mój synek 24/8 kwiecień

                            Skomentuj


                              Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                              To super, że sobie w końcu oczka nacieszyłaś! A o teściówkach to już dziś pisałyśmy-trzeba je mieć w pompce i tyle!

                              DZIEWCZYNY MÓJ MĘŻOTATEK WAS POZDRAWIA I NAZYWA "KRADZIEJKAMI CZASU" chyba jest zazdrosny
                              nie dziwie sie mu zeby byc na bierzaco to trzeba caly czas tu siedziec a jak nie to samo nadrabianie ile czasu zabiera jak tu same gaduly siedza
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Oj zgadza się ,w tych sklepach to czas leci ,że szok Ale jaka dla nas frajda móc wybierać,przebierać,oglądać...kasy też niestety idzie....My jedziemy w sobotę na zakupki,mąż się boi ,że wypłaty nie starczy Niech zobaczą ile co kosztuje,małe dziecko to skarbonka bez dna
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X