Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no i ja znowu jestem a was nie ma

    rehabilitacja udana mała płakała tylko na masażu a na ćwiczeniach nie,wszystko trwało godzinę i dowiedziałam sie ze nie zgina głowy jak trzeba (nie zwija się w pałąk,jest sztywna)bardzo się pręży i źle sie wygina do tyłu poza tym krzywi stópke i coś jeszcze ale z tego wszystkiego już nawet nie wiem co

    odebrałam posiew i wynik muszę powtórzyć bo są pałeczki gronkowca i paciorkowca,mówie wam ja chyba oszaleje a do tego wczoraj bolała mnie lewa strona klatki piersiowej cały dzień,nie mogłam nawet ręki do góry podnieść ani sie nachylić

    idę zaraz się kąpać i się troszkę zrelaksuję bo nie wytrzymam tego napięcia i stresu już sama nie wiem co sie dzieje w ciele mojej niuni a jest taka wesoła i prawie wcale nie marudzi do lekarza jadę 2 października i nie wiem co mnie czeka żeby tylko nas do szpitala nie położyli bo drugi raz tego chyba nie wytrzymam
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Eh... Nic mi nie mów to jest tak zmienne że już sama nie wiem co robić, dziś jest dobrze jutro cholernie źle, ja na prawdę nie wiem co mam robić...

      Skomentuj


        Ja przed podaniem obiadku daje cyca. Najgorzej, że już si nauczyła czegoś nowego, bo jak przegapie godzine podania obiadku to sie dopomina placzem.
        Dzisiaj chwile gadałam mezem przez telefon i jakos smutno mi sie zrobilo. Troszke jednak juz tesknie.

        Lece juz spac, bo mi sie oczeta zamykaja. Dobranoc :*
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          a mnie odwiedziła przyjaciołka z liceum, która na codzień mieszka w anglii.okazuje sie że jej mąż z którym jest od 12-go roku życia, czyli 13 lat, zdradza ją...niesamowite, bo akurat oni wydawali się idealną parą...masakra!!!!nikt by nie powiediał że sławek byłby do tego zdolny, no ale nic...troszkę doceniłam to co mam!

          no i lece nynu póki młody spika!

          do jutra!


          Skomentuj


            delff co do piersi to ja ściągam pokarm na bieżąco, o ile coś tam zostaje,ale niestety nie chce lecieć z niej nic i tylko mój syn jest w stanie mi pomóc...ale jak tak nie chce lecieć to on się irytuje i też strajkuje!
            a dziś zdobyłam oksytocyne...ale nie pomogło.inna położna stwierdziła że to nie zapalenie, tylko...sama nie wiem co!jakaś bolesność uciskowa i tyle-taki urok moich piersi, ale mi pocieszenie!na dzien dzisiejszy boli mnie max prawa piers i nikt nie potrafi mi pomóc


            Skomentuj


              olcm ja mam tylko fotelik nie kupowalismy gondoli bo te fotelik rozklada sie do pozycji leżącej i dlatego tez szukam juz spacerówki
              filip jeszcze sie miesci ale pewnie jeszcze ze dwa miesiace i bedzie trzeba kupic większy wleje fote coby zobrazowac
              a jesli chodzi o buteli to aventu uzywamy jedynie do herbatki a mleczko pije z tommee tippee sa naprawde super
              mamuszka ksiązka fajna jest o rozwoju dziecka w poszczególnych miesiacach, jak ubierac , kapać, przewijac nosci dzidzie zeby nie nadwyrężac kręgosłupa ale powiem szczerze to lepiej bylo kupic ją jak bylysmy jeszcze wciąży bo teraz to trudno zmienic swoje i dziecka nawyki
              olcm z tym podatkiem to pierwzy raz slyszymy mysle ze to jednak jakies brednie
              Attached Files

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
              .

              Skomentuj





                5 miesięcy i 3 tygodnie
                Oskar Michał
                1 kwiecień 2009
                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć Mamusie!
                  u nas w porządku w końcu się wyleczyłam i jutro idę do szkoły.
                  Nie było mnie bo bardzo źle się czułam, nie miałam ochoty nawet wstać z łóżka.
                  Dziś odebrałam dowód , już nikt nie doczepi się do mnie ile mam lat... nikt nie skomentuje tego że mam dziecko w takim wieku.
                  Jak już mówiłam za tydzień idziemy do lekarza ,mam nadzieje że Pola już ma lepsze wyniki krwi.
                  olcm80
                  to Mati duży chłopak już jak nie mieści się w foteliku.A co do podatku , olcm pamiętaj w Polsce za wszystko się płaci :P, za darmo to nawet kopa w tyłek się nie dostanie w Polsce oczywiście.
                  justynka no ciekawa jestem ile Martynka waży , muszę mieć jakieś porównanie , Pola to podobno taki chudzielec jak to pani doktor stwierdziła... No i opisz jak było na szczepieniu.
                  mamuszka właśnie ja nie wiem co się ze mną dzieje , dostałam krwawienie teraz jakieś 2 dni temu a 2 tyg. temu miałam okres , biorę tabletki anty ... nie wiem czy one powodują właśnie to krwawienie ..czy mam się już znowu czegoś bać?
                  Gabcio a ja za jakieś 5,6 lat chciałabym też mieć synka ale Johnego. Bardzo mi się to imię podoba w szczególności że mój facet ma taki pseudonim .Jakby co będzie miał pamiątkę
                  No i waszym dzieciąteczką co skończyły 3 miesiące 100 lat!






                  http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7509...my_czy_do_taty


                  http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7820/pola




                  Pola Julia [2.06.2009] 2800 g,56 cm 13.30

                  Skomentuj


                    no dokladnie chodzi mi o taki fotelik bo ja tez mam taki i mati jezdzi w nim zarowno na spacer jak i w aucie ale zrobil sie za maly a na zime to juz calkiem odpada i teraz musze cos znalezc zeby mi do ztelaza mozna bylo wpiac bo jak ja z nim gdzies wyjde spacerowka jest dla niego jeszcze za duza probowalam w zeszlym tyg
                    w europie moze i by cos znalazl ale tutaj sa tylko micro:/
                    a wy jak wozicie swoje bejbiki w gondolach? a co jak jedziecie autem to przekladacie dziecko z fotelika do gondoli czy jak?
                    no kurczaczku tez mysle ze bzdura ale lepiej sprawdzic zeby pozniej zdziwienia nie bylo bo w tej Pl to roznie
                    Attached Files
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      Hej Mamcie!
                      Co do wożenia Małej, to kompletna klapa. W gondoli może jeździć TYLKO w parku i TYLKO na siedząco, żeby widziała wszystko, w każdym innym wypadku - ryk, nie ma mowy i spaniu na spacerze, noszę ją w chuście i wtedy owszem zasypia... 2 tyg temu jeździłam z nią na spacery TYLKO w nosidełku (foteliku samochodowym) ale tez nie chciała w nim siedzieć, więc ja pchałam pusty wózek a Niuńka słodko spała w chuście, owszem było wiele prób odłożenia jej do fotelika ale kończyło się wyciem W aucie też nie chce siedzieć w foteliku, mąż sie wkurza ja się wkurzam, mała wyje, bo widzi tylko sufit a ona już się podciąga do siadania i chce widzieć wszystko, więc czasem biorę ją na ręce ale jak próbuję odkładać to ryk straszny. A mąż ma bzika na punkcie wożenia dzieci w fotelikach (w końcu policjant) i woli się zatrzymać niż żebym brała małą podczas jazdy na ręce.

                      Na szczęście nie muszę się rozglądać za spacerówką, kupiliśmy 3w1 i mam spokój. Teraz tylko czekam, aż mała zacznie siadać.

                      Dziś mamy wizytę u lekarza, mamy dostać 2gą dawkę szczepień, tylko męczą mnie te zielone kupki... No nic dowiem się dziś co i jak.

                      Aha, dziewczynki jak to u Was jest z nocnymi karmieniami? Podobno dzieci ważące ponad 5kg nie potrzebują już nocnych karmień, a budzą się z przyzwyczajenia. Czytałam, że takie maluchy powinny przespać od 6 do 8 godzin w nocy bez jedzenia. Ja karmię małą po kąpieli o 19, później jak się kładę o 22 żeby ją "dopchać", wierci się około północy i też dostaje flachę, a później wierci się około 3 nad ranem i też dostaje. Próbowałam wykluczyć karmienie o północy ale nie to nie jest takie proste, zastąpiłam mleko herbatką i co? Mała obudziła się o 1ej przeraźliwie głodna z pieluchą ważącą ze 2kg! Macie jakieś rady, metody?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej mamcie.
                        Dziękujemy za życzenia dla Gabrysi. Wczoraj dostałam taki album pamiątkowy dla Gabrysi, który zamówiłam na allegro. Jest on przeznaczony na pierwszy roczek życia maluszków. Opisuje się w nim pierwszą noc, karmienie, kąpiel, spacerek, chrzest, pierwszą gwiazdkę, urodziny, ząbki, gaworzenie, uśmiechy, kroczki itd.Polecam naprawdę fajna pamiątka dla dziecka, bo później zapomina się o wielu rzeczach.
                        Justyna mojej Gabi nie mierzyli, ale wydaje mi się, że jest krótsza od Martynki, ale grubsza waży jak już pisałam 6300g.
                        To prawda nie widać różnicy między Gabunią a Zuzią, a nawet wydaje mi się że Gabi jest grubsza, oni dawno nie ważyli Zuzi i nie wiedzą ile dokładnie waży.


                        Skomentuj


                          O widzę, że dziś ja pierwsza!!!!
                          Idę zaraz na badania, w poniedziałek następne. W życiu mnie tyle nie nakłuli jak w ciąży.






                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
                          http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

                          Skomentuj


                            Mamuszka moja Gabi śpi grzecznie, zasypia najczęściej ok. 21 abudzi się ok 5 rano nakarmienia jak sie nieraz obudzi wcześniej to je z 5 min i zasypia


                            Skomentuj


                              Ja też idę dzisiaj do gin. Najpierw KTG a potem wizyta. Zobaczymy, czy szyjka mi się nadal skraca.

                              Jak tak czytam to normalnie zaczynam się bać, że to już tak niedługo.

                              Sama też wypatruję jakichś oznak zbliżającego się porodu, ale teraz nawet skurcze przepowiadające mi ustąpiły. hihi

                              Anulkapi trzymaj się dzielnie!

                              Miłego dzionka życzę.



                              Skomentuj


                                kiniak7 ja w czasie ciązy miałam w sumie 2 razy takie badania, krwi mocz itd a tak to nic :/








                                http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X