Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej.

    Ale Ale sobie dziś pospałam Obudził mnie listonosz o 9.45 bo przyniósł mi"poradnik żywienia małego dziecka". a w nim: poradnik, słoiczek marchewka z ryżem bobovity, mus jabłko banan, mleczko i kaszka. Jest dokłądnie opisane co można podsawć dziecku w którym miesiącu. Później napisze jakie owoc i warzywa.
    Co do spania dziecka w nocy to Misiula śpi 8-9 godzin. Zasypia różnie 21-22 a budzi się po 7 Naje się, przewine i śpi dalej. Budzi się tak 9-10. Wczoraj zansęła koło 21, obudziła się 7.15, zasnęła dalej i obudziła się 10.10 Teraz broi w moim łóżku.
    Mężulo znalazł mój list Posłodził mi troszke, napisał, że praca ok. Chyba mu skrzynia biegów nawala. W sobote może będzie miał wolne więc pozwiedza pewnie miasto

    A wczoraj mój kyznyn miał imieniny. Ciotka jest taka, że nie zaprasza nikogo do siebie, nigdy nic nie ma itd itp. MAtuś wczoraj zaprosił dziadka na imieninki, po czym jego mama powiedziała, że boli ją gardło. Dziadek był chory ostatnio i nie wiemy czy nie chce się od dziadka zarazić czy dziadka zarazić. Dziadek nie pojechał. My wredni bez zapowiedzi pojechaliśmy na kawe do Matusia. Ciocia jak nas zobaczyła to zaczęła marudzić, że mówiła żeby dzwonić przed przyjazdem, bo ona jest chora, ona chciała iść na plac zabaw, nic nie ma, ma bałagan. Na co mój tata powiedział, że jak jest chora to niech idzie do drugiego pokoju, bo my przyjechaliśmy do Matusia. Po 5 minutach zapytała czego się napijemy. Jak wpadłam z Mamą na urodzinki Matusia to też była zaskoczona, że gościew przyjechali. Matuś ma 6 lat i torta widział chyba jak miał roczek. Chłopak się cieszy jak goście go odwiedzają na jego święto, a rodzice takie snkery, że nic mu nie organizują. Michasia ma imieninki za tydzień. Zrobie jakieś ciacho, bo dziadki pewnie przyjdą. Z resztą dla moich rodziców coś zrobie, żeby poczęstować ich. Ja nie mówie już o wystawnych kolacjach, obiadkach itd, ale głupie ciacha można kupić. My się z nich śmiejemy, bo jadą wszędzie gdzie napić i najeść można się za darmo. Siana mają, a ciągle że jak biadaki żyją. Moi rodzice przez pewnien czas mieli firme transportową i ciocia z wuje się obrazili na moich rodziców. Gadali tylko, że oni takie biedaki. A moi rodzice dużo z tego nie mieli, bardziej to byłu marzenia mojego ojca o dużym aucie. No ale gościnność mojej cioci - śmiechu warte!

    Ja tu sobie pisze, pisze a Misiulek zasnął.
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Kawka wypita! Pyszna była, bo towarzystwo doborowe!

      Teraz to chyba pościeram kurze, bo trochę się nudzę - coś nowego
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
        Mi sie wlasnie robilo slabo jak lezalam na plecach. Za to na prawym boku lezalam bardzo czesto i maly nigdy nie byl niedotleniony!
        A widzisz Carin, faktycznie niby najgorzej jest z tym leżeniem na plecach. A prawy bok to dlatego, że prawą pachwiną idzie tętnica, a mnie w ciąży na prawej nodze wyszły megaśne żylaki i nie powinnam powodować ucisku na tę nogę, stąd podświadomość u mnie pracuje i męczę się cały czas na tym lewym

        Skomentuj


          witam, wlasnie ogladalam dzien dobry tvn i tam byl watek zdrowego odzywiania dzieciaczkow i lekarz powiedzial ze warzywa nalezy wprowadzic pod koniec 4 miesiaca i nie tylko marchewke ale takze zupki, ale wiadomo co czlowiek to inna opinia, olcm a mati taki duzy i silny chlopak jak wysoko glowke unosi, moja martynka jak lezy na brzuszku to moze tylko 2 cm podniesi i zaraz jej opada taka slabiutka jest , dzis jedziemy na szczepienie i zwazywmy ja ciekawe ile przybrala
          http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

          Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












          pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



          http://martynka------.aguagu.pl/

          Skomentuj


            ja też jestem

            Wow fajna sprawa taki kosz mój Fif też leży cały dzień na brzucholu ale jakoś zasnąć tak nie potrafi tylko się drze

            A ja wróciłam właśnie z miasta, musiałam oddać Filipa babci bo jakaś jej koleżanka przyjechała i koniecznie chce się pochwalić wnusiem więc ja mam ciiiiiiiiiisze zaszłyśmy do komisu z ubrankami dla dzieciaków i kupiłam malemu buciki na jesień-zimę i takie cieplutkie papucie "do biegania" a mojej szwagierce śliczniutkie maleńkie butki dla bobaska

            ja też śmigam po drugą kawe bo ledwo na oczy widze...
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              A moja głupkowata sąsiadka wynalazła nowy klocek i drzwi znów otwarte Czuje sie jakbym z debilami mieszkala...
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                A widzisz Carin, faktycznie niby najgorzej jest z tym leżeniem na plecach. A prawy bok to dlatego, że prawą pachwiną idzie tętnica, a mnie w ciąży na prawej nodze wyszły megaśne żylaki i nie powinnam powodować ucisku na tę nogę, stąd podświadomość u mnie pracuje i męczę się cały czas na tym lewym
                Aha, no to faktycznie nie za ciekawie...

                Kurcze dziewczyny wiecie co? Dostałam apetytu jakbym znow w ciazy byla . Jem kanapke z dzemem i z szynką .

                Skomentuj

                •    
                     

                  kosz jest świetny bo na długo posłuży ale jej chodziło o malutki bo ona nie ma miejsca ma 2 małe pokoiki a w tym jeden zajmuje już synek ale wyszło jak wyszło i ma ogromniasty kosz bardzo mi się on podoba tylko cenowo a i tak łóżeczko będzie trzeba

                  właśnie znalazłam stronkę z filmami za freee są nowości
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Dodaje jeszcze kilka zdjęć:

                    1. Nasza najmłodsza forumowiczka
                    2. Mama i córka
                    3. Tak właśnie się uśmiecham - zawsze z języczkiem
                    4. Edek w basenie
                    5. A tak mnie dziadek nosi
                    Attached Files
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      dawaj adres
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Aniuja od dawna zamierzam zajść do szmateksu i ostatnio siora takie fajne rzeczy pokupowała ale jakoś nie mam czasu bo jak wpadne do swojej rodzinnej miejscowości to tylko smsy dostaje "zajdz na kawe"i nie wiem do kogo najpierw mam iść a u nas jakoś nigdzie nie chodzę bo jak pojedziemy to wszyscy a mężek nie lubi czekać pod lumpem w dodatku z dziećmi więc chodzę tylko jak pojade do mamy,może niedługo mi sie uda
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Czesc
                          Kilka stron temu bylo pytanie a propos kołderki do wozeczka - ja wzielam bawełniana poduszeczke i materacyk owinelam kocykiem...
                          Tez juz sie nie moge doczekac malenstwa, choc prawdopodobnie bede zamykac nasza liste bo termin mam ok 20.10 (z USG) a 23 kalendarz... Moj maz ma urodzinki 19.10 - wiec moze sie uda
                          pozdrowionka i humorku zycze

                          Skomentuj


                            http://www.brha8k26rnbj.az.pl/index.php?limitstart=1
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              wystarczy w google wpisać 3WE i gotowe
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                tesciowa wziela macka na spacer, a ja obiadek zrobie i posprzatam troche.

                                no atusia rzeczywiscie ta twoja sasiadka jakas potracona rowno. ja za to mam sasiadki, ktore wszystko wiedza takie plotkary ze hej, ale co sie dziwic siedza babsztyle na emeryturze i plotkuja , zamist teraz zajac sie zyciem.

                                panie skoczkowe sliczne jestescie moj maciek tez ostatnio wali w klawisze na laptoku

                                lece bo za godzinke macieja bedzie glodny wiec przyjda, a zanim ogarne chalupe to juz tesciowa bedzie pewnie dzwonic ze mam zejsc po malego.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X