Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja tak samo dziś trochę popracowałam i teraz leżę bo już mam dość wszystko mnie boli, ehh gdzie ta kondycja
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
      Yoenne nie przesadzaj z tymi porządkami, co za dużo to nie zdrowo, musisz sie troszke oszczędzać
      Spoko Graza, wszystkopod kontrolą. Dawno nie sprzątałam, nawet nie odkurzam,nic prawie nie robię mąż mnie wyręcza a nawet i braciszek pomaga jak trzeba Ale raz na miesiąc trzeba sypialnie ogarnąć
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
        ja tak samo dziś trochę popracowałam i teraz leżę bo już mam dość wszystko mnie boli, ehh gdzie ta kondycja
        Moja kondycja też gdzieś zniknęła ale odnajdzuemy je po porodzie, spoko. Same się znajdą
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          No, to dobrze Yoenne ja dzisiaj nazbierałam praleczke i wyprałam ciuszki dla synka i jeszcze prasowanie mnie czeka
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
            No, to dobrze Yoenne ja dzisiaj nazbierałam praleczke i wyprałam ciuszki dla synka i jeszcze prasowanie mnie czeka
            Graza ja zaczynam pranko i prasowanko ciuszków i pościeli tak ok. 15 marca czyli za miesiąc. Nie wiem ale myślę, że jak teraz wypiore i poprasuję to nie będą świeże jak poleżą jeszcze 2 mce w szafie.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
              Wróciłam z przedszkola a was nie ma
              może później ktoś się odezwie. Zaraz jedziemy na zakupy. W sobote mamy imprezę urodzinową naszej 4-o latki i już się boję bandy dzieciaków w domu
              Gości zaczynamy przyjmować od jutra więc trzeba się przygotować.
              Do wieczora mamuśki
              ja też mam impreze w sobote mojej małej ale 3 latka,i też kupa na głowie bo niedość że ciasta muszę upiec torta zrobić(biedronkę)to jeszcze obiad a gości będzie trochę.
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Hej . Na razie mam gości. Odezwę się później.
                Odnośnie glukozy : ja piłam 75 g i wynik 90 ( max to 110) po dwóch godzinach
                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                [/url][/url]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Też tak myślalam ale najwyżej wypiore i poprasuje jeszcze raz
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    ja zaraz po remoncie biorę sie za pranie i prasowanie, część mi mamusia uprała więc czekają świeże u niej.
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Ja mam imprezke w niedziele mojego misiaka urodzinki , to będzie niespodzianka bo urodzinki miał 8.02 ale że go nie było to teraz mu to wynagrodze
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ankasos Tobie to dobrze z tą Mamusią, ja mojej nie widziałam już 3,5 mca Ale przyleci do mnie jak Hanula się urodzi.

                        Graza a wiesz jak mi ciężko się powstrzymywać od tego prania i prasowania. A może to nie głupie wyprać 2 razy. Tylko, że ja mam tyle nauki jeszcze, że chyba się nie wyrobię a muszę wkuć wszystko zanim Mała się urodzi, potem tylko powtórzę i na egzaminy. Bo jak Niunia przyjdzie na świat to chyba na naukę czasu braknie.
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                          Ankasos Tobie to dobrze z tą Mamusią, ja mojej nie widziałam już 3,5 mca Ale przyleci do mnie jak Hanula się urodzi.

                          Graza a wiesz jak mi ciężko się powstrzymywać od tego prania i prasowania. A może to nie głupie wyprać 2 razy. Tylko, że ja mam tyle nauki jeszcze, że chyba się nie wyrobię a muszę wkuć wszystko zanim Mała się urodzi, potem tylko powtórzę i na egzaminy. Bo jak Niunia przyjdzie na świat to chyba na naukę czasu braknie.
                          no pomaga mi nawet

                          a Ty ucz się ucz bo potem to napewno nie będziesz miała czasu. i oby Ci nauka lekko szła
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Ale tu dziś się w dzień wątków przewinęło... a ile się naśmiałam czytając to wszystko.

                            Ja jak sama się golę to też "fryzurka" niewyjściowa wychodzi, więc u mnie maszynkę przejął męzuś. No prawie jak gra wstępna

                            Co do glukozy, to ja tam bym się domagała! Bo może być cukier ok normalnie, a po niej...cuda! A lekarze mają ciężarnych sporo i czasem zapominaja niestety!

                            A co do zabobonów, to ja tam mam w nosie. Kurcze, latać do kościółka a w gusła wierzyć-to nie pasuje razem! I nie wierzę, że brak wyprawki uchroni mnie przed problemami...ale w tym miesiącu jest piątek 13

                            i już nie pamiętam więcej wątków...kurcze, procesor mi siada w głowie
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                              ostatnio jak się goliłam do ginekologa to nawet lusterko mi nie pomogło bo jak się ubierałam po badaniu to zauważyłam że pod brzuchem zostawiłam kępe włosów, taki trawniczek pewnie facet się zastanawiał co autor miał na myśli
                              Dziewczyny, a czym się golicie? Maszynką? Bo ja do tej pory używałam kremu do depilacji, ale tak się zastanawiam, czy to dzidziusiowi nie zaszkodzi...
                              TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                              Skomentuj


                                A wiem, o humorkach pisałyście. Oj mnie też napadają dołki Ale walczę z nimi i czasem nawet wolę pospać większość dnia niż się zamartwiać... ale ogólnie w ciąży to Wam powiem radośniejsza jestem.
                                Ja pracowałam w aptekach, a tam Panie Mgr takie "ą ę ależ, zmanierowane" i pacjenci dający w kość, że zawsze bylam "pani powazna" jak to mężuś mówił... a teraz jestem jego komarem=chude nozki i rączki i wielki opity brzuszek!
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X