Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć dziewczyny!!

    Ja dzisiaj miałam ciężką noc. Wczoraj wieczorkiem wpadli do ans znajomi ze swoja 6 miesięczna córeczką - po prostu schrupać by ją można było! Mój mąż zrobił swoje pyszne zapiekanki, no ale ja chyba za dużo zjadłam, a poza tym trafiłam na takie, gdzie był ogórek kiszony, a mnie w zapiekankach ogórek nie pasuje no i w nocy nie dość że mi się głupoty śniły, to jeszcze mi było cały czas niedobrze i mi się tym ogórkiem kiszonym odbijało! No, ale jakoś dotrwałam do rana i po śniadaniu mi przeszło.

    Angelikaanna ja też od wczoraj mam takie bardziej regularne bóle jak miesiączkowe i takie kłucie po lewej stronie. Mnie lekarka powiedziała w środę ze te przypominające bóle miesiączkowe to są właśnie skurcze przepowiadające, ale wcale nie oznacza to ze za parę dni urodzę. Mogą one być tak około 2 tygodnie wcześniej.

    Wogóle Kasia mi się strasznie ostatnio rozpycha i mój brzuch raz z jednej, raz z drugiej strony robi się stożkowaty, a wogóle to nóżki pcha nie pod żebra tylko na boki, więc mam na środku stożek z jej pupy, a z boku wypchaną nogę. Wygląda przekomicznie.

    Anulkapi życzę udanej zabawy

    Pozdrawiam i zmykam na zupkę koperkową.



    Skomentuj

    •    
         

      Witam nową mamusie.

      Szczerze, nie doczytałam co się u Was dzieje. Jutro mężulo nas opuszcza, a tak to jeszcze pełno spraw jest do załatwienia, zakupy, pranie, pakowanie. Ale jutro jak pojedzie to nadrobie wszystko, obiecuje

      U nas wszystko ok. U teściowej było ok, wczoraj byliśmy z mężem w kinie, a Misiula została z moją mamą. ALe wszystko opowiem jutro.
      Udanego weekendu mamcie i do jutra.
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Hej!
        olcm i gabcio u mnie tak samo niestety....:/ Nikulek ciagle chce zebym sie z nim bawila,nosila a jak odejde od niego to ryk....:/ ubieram go-ryk,chce mu dac butle bo widze ze zjada paluszki-ryk...:/ juz nie wiem jak mam z nim postepowac i dlaczego sie taki zrobił...? moze cos go boli...? a moze tak jak Fifi stara sie wychowac sobie mamuske... oby nie bo to ja sobie obiecalam ze bede twarda i bede sie starala ze wszystkich sil nauczyc go by zasypial sam bo nie mam czasami sily nosic go i lulac by zasnal...:/ zamowilam nawet na allegro owieczke Stelle z bijacym sercem moze pomoze...
        a poza tym chce go nauczyc jedzenia wiekszych porcji w rzadszych odstepach czasowych bo moim zdaniem 3 miesiace to juz najwyzszy czas zeby powolutku dawal sie mamie w nocy wyspac;] chce go przetrzymac i karmic co 5 godzin,zobaczymy,moze zacznie wypijac wieksze porcje naraz a nie tylko 90 ml i to nie zawsze....ostatni raz wypil 60ml o 10 rano,ma jeszcze 2 godziny i wtedy mu dam butle...ehhhh...ciezko bedzie ale to jest dla naszego wspolnego dobra....poza tym pediatra mi zalecila zebym powolutku zaczela go odzwyczajac od jedzenia w nocy bo nabawi sie prochnicy...
        spi sobie teraz we wozeczku na ogrodku opatulony a ja buszuje w necie;] zapisalam sie przed chwila na prawo jazdy,tylko kiedy ja znajde czas na nauke...? strasznie mi zalezy na tej niezaleznosci bo moj maz nigdy nie ma czasu zeby gdzies ze mna jechac a tak wsiade w autko i bziummmm;] hihi!
        Wycalujcie Bejbiczki! Pa!
        Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

        Skomentuj


          Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
          tzn pampers newborn byly za male na Kube czy ja cos zle zrozumialam
          No te newborn 1 były za małe.

          Skomentuj


            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
            No te newborn 1 były za małe.
            to dziwne bo moja corka wchodzila w nie bez problemu a wazyla przy urodzeniu 3680




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
              to dziwne bo moja corka wchodzila w nie bez problemu a wazyla przy urodzeniu 3680
              Mi położna patronażowa kazała zmienić to zmieniłam . I faktycznie 2. lepiej leżą można wyżej naciągnąć i nic się bokiem nie wylewa.

              Skomentuj


                Napisane przez Mopa Pokaż wiadomość
                Angelikaanna ja też od wczoraj mam takie bardziej regularne bóle jak miesiączkowe i takie kłucie po lewej stronie. Mnie lekarka powiedziała w środę ze te przypominające bóle miesiączkowe to są właśnie skurcze przepowiadające, ale wcale nie oznacza to ze za parę dni urodzę. Mogą one być tak około 2 tygodnie wcześniej.

                no to teraz doznałam szoku!!! ja tak mam od jakiś 3 dni takie jakby bardziej leguralne masakra zaczynam sie denerwowac troche....

                Anulkapi rowniez zycze milej zabawy

                zmykam bo tescie przyjechali








                http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja to dzisiaj wpadam, poczytam i wypadam.
                  Krystiano niby humor ma super, ale złapał lekki kararek, swędzi go nos i momentami wnerwia sie okropnie]

                  Nasze meble :


                  pokoj.JPG

                  a fotelik mamy coś w tym stylu, jak ten który wybrałaś

                  i znów musze uciekać bo król pyskuje


                  Skomentuj


                    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                    Magda a tak z ciekawości ile Twoja mała ważyła i mierzyła przy urodzeniu??
                    Iga ważyła 4400 i mierzyła 59 cm.
                    Lista mam wrześniowych 2011 jest na stronie 17 klik



                    Skomentuj


                      A to Oli i Alamaje dwa kochane błękitnookie stworki
                      Last edited by Paulinchen23; 25-09-2009, 17:38.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a to jest nasze krzeselko. Narazie odpieliśmy blat i podnóżek

                        Fotel.JPG

                        Paulinchen, Twoje maluchy mają obledne oczy! Nie moge sie napatrzec


                        Skomentuj


                          Paulinchen bliźniaki bez kitu! identyczne buziaki mają

                          Aaale się narobiłam.. zmywałam, układałam, sprzątałam, gotowałam i mam dość wszystkiego już... kręgosłup odmawia posłuszeństwa...

                          macie dziewczyny śliczne pokoiki, nasz Filip nie ma nawet własnego kąta wszystko na kupie ale tak to jest jak się mieszka w kawalerce :/
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            U mnie mały strasznie się pręży i podkopuje pod moje żebra. Także górna część brzucha mam non stop naprężoną i napietą.
                            Skurczy chyba nie mam , a przynajmniej tak mi się wydaje(może ich nie rozpznaje,albo ruchy Cyprusia źle interpretuje).
                            Za to od jakiegoś tygodnia mam taką galaretowatą wydzieline z pochwy, nie wiem czy to poczatki czopu, czy tak poprostu ma być. Sorry dziewczyny,ze o takich szczegółach pisze,ale sama nie wiem co to może być.
                            W poniedziałek mam wizytę u lekarza i muszę się spytac co to jest.
                            Cyprianek 02.10.2009 55cm 3255g






                            Skomentuj


                              Hej

                              No Nichol faktycznie te same mebelki Ślicznie u ciebie, widać, że zamieszkane u mnie na razie pustawo.

                              Widzę, że macie foteliki to i ja się zdecyduję na ten co znalazłam, jeszcze tylko z mężusiem skonsultuję (bo musi mi zapłacić ze swojego konta).

                              Ala i Oli cudnie wyglądają




                              Skomentuj


                                cześć mamy!
                                i jest weekend. Jestem chora przeziębiona , u mnie w szkolę panuję grypa więc niestety ale właśnie przeszła na moją osobę.
                                Muszę się wykurować do poniedziałku.
                                U nas pogoda bardzo ładna ale powiedziałabym że już taka jesienna , wiatr jest bardzo zimny.
                                Pola , dostaję żelazo i czopki no i jeszcze jeden lek nawet nie wiem na co, jest blada i dużo płacze często boli ją brzuch. Za tydzień idziemy do lekarza , no i nadal waży tylko 5kg.
                                A wy jak się czujecie mamy?
                                i wasze maluchy .
                                mamanikosia a Nikoś budzi się na jedzenie w nocy? Pola to po miesiącu sama się przestawiła i jak zasypia o 22 to tak śpi do 6lub 7 i dopiero wtedy zjada. Pola najwięcej zjada 120 a widzę że twój Nikoś tylko 90?.Ja jak Pola płaczę bez powodu to niestety ale nie lituje się nad nią bo jak będzie miała 5 lat to będę musiała nawet do kuchni ją zabierać . Staram się ją uspokoić , a jak to nie pomaga to udaje się ze smoczkiem , czasami chwilę ją powożę ale nie biorę od razu jej na rękę, będzie za bardzo przyzwyczajona ... zresztą już i tak jest ale ograniczam noszenie na ręku.
                                Olcm80 cieszę się że już u Ciebie lepiej.
                                Last edited by mlodam17; 19-09-2009, 15:15.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X