Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przepraszam, że tak piszę jeden post pod drugim, ale przypomniało mi się coś

    Macie krzesełka do karmienia? Kupujecie? Jeśli tak to jakie? Mi spodobało się takie: http://allegro.pl/item735472566_angi...ystar_hit.html

    A my wczoraj wybralismy się na spacerek spacerówką, zrobiliśmy próbę i Julci się bardzo spodobało Oczywiście w pozycji półleżącej, chwilkę w siedzącej. Zresztą zobaczcie sami
    Attached Files




    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Katinkaw Pokaż wiadomość
      Dobry wieczór
      Nareszcie mam chwilkę, żeby usiąść i napisać coś. Mój Mati rozchorował się na dobre i od dziś bierze antybiotyk. Ja chyba zaraziłam się od niego, bo też pobolewa mnie gardło i mam katar. Będę teraz piła mleko z miodkiem i mam nadzieję, że mi przejdzie.
      Katinkaw - mam to samo. Mój Bartuś popołudniu zaczął się skarżyć na ból ucha. Oczywiście trzeba było się udać do przychodni dyżurującej. A tam czasy PRL-u - szczególnie w kwestii rejestracji :/. Na szczęście lekarz stwierdził, że to tylko nieżyt ucha (bałam się, że to zapalenie). I w nocy od 23 spał nam dobrze. Ja niestety też mam katar, ból gardła i głowy. Generalnie czuje się średnio. Ale w aptece pani powiedziała mi, że mogą brać tantum verde i oscillococcillum (czy jakoś tak ;P) do ssania. Szkoda, że na katar nic nie ma

      Katinkaw - życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia!
      pozdrawiam Kasia

      Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



      Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
      Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
      poematem niezliczonych słów
      mą radością, miłości promieniem,
      dziećmi moimi, spełnieniem snów.

      Skomentuj


        tak w ogóle to cześc dziewczynki

        ja zaczynam się szykować na to wesele a wcale humoru nie mam, niby wczoraj "rozwiązałam" moej problemy ale te wytłumaczenia które usłyszałam wcale mnie nie uspokoiły no ale cóż czasem trzeba byc ugodowym tylko dlaczego to zawsze ja jestem

        a najgorsze jest to ze zamówiłam na allegro torebkę pasującą do butów na to wesele i ********a mać nie doszła...jestem taka wściekła że pozwolę sobie zaklnąć i teraz nie mam torebki i chyba wszystko w rękach będę nosić


        miłego dnia
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Napisane przez Katinkaw Pokaż wiadomość
          Dobry wieczór
          A do mnie dotarła dziś wanienka. Kupiłam taką z fisher-price, tyle że niebieską. Wy macie chyba zielone. Fajniutka jest ze względu na ten leżaczek. Nie będę bała się kąpać Maleństwo. Teraz czekam jeszcze na huśtawkę, też z fisher-price. Udało mi się kupić używaną za w miarę normalne pieniądze. Ciekawa
          Ja mam właśnie zieloną. Jest super. Nawet mój Bartuś tam się usiłował wgramolić. A leżaczek zaadoptował jako kołderkę. Nawet wszelkie wodne zabawki były super atrakcją 2-dniową...
          pozdrawiam Kasia

          Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



          Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
          Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
          poematem niezliczonych słów
          mą radością, miłości promieniem,
          dziećmi moimi, spełnieniem snów.

          Skomentuj


            Napisane przez anulkapi Pokaż wiadomość
            Właśnie wygrałam aukcję bucików dla mojego synka Są zarąbiste

            http://allegro.pl/item736912311.html
            Anulkapi świetne te trampeczki!
            pozdrawiam Kasia

            Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



            Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
            Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
            poematem niezliczonych słów
            mą radością, miłości promieniem,
            dziećmi moimi, spełnieniem snów.

            Skomentuj


              Napisane przez angelikaanna Pokaż wiadomość
              hej.
              przygotowania na całego . nie ja nie rodze w poznaniu. dzisiaj mi ciężej niż wczoraj cały czas boli mnie brzuch jak na okres tez macie cos takiego??
              Nic takiego nie mam. Zero jakichkolwiek skurczy, bólów. Tylko wieczorem mam tak okropnie ciężki, kamienny brzuch, ale to jak dzień mam pracowitszy. Podejrzewam też raczej, że to jest związane z kręgosłupem. Boli i "pociąga" za sobą resztę mięśni. Wogóle to i tak bałam się, że mi karzą leżeć końcówkę ciąży, bo było takie ryzyko. Lekarz uprzedzał, że może tak być, bo mam patologicznie zbudowany odcinek lędźwiowy, także cieszę się z każdego dnia na nogach - choć bywa ciężko, a w pionie więcej niż 15 min nie wytrzymam






              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
              http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

              Skomentuj


                katarzynar dzielna nie jestem stwarzam pozory bo i tak to gdzieś zostaje w tobie i mimo ze jest Oskarek to i tak myślę o Kacperku. Chociaż teraz młody jest całym moim życiem

                My krzesełko do karmienia dostaliśmy na chrzciny wtbrałam sobie takie drewniane ze stolikiem, bo młody też będzie z niego mieć pozytek, jako osobny stolik i krzesło. takie http://allegro.pl/item742117273_drew...i_eco_hit.html

                My już pomykamy w spacerówce od miesiąca chyba

                ankasos25
                nie łam sie, kobieta zaradną jest coś wymyślisz
                Last edited by kiya; 19-09-2009, 10:20.
                Oskar Michał
                1 kwiecień 2009
                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzień dobry
                  Zawiozłam Matiego do babci. Strasznie się cieszył, tymbardziej że dostał kolejną ciufcię do swojej kolekcji. Teraz mam taką ciszę w domu, że aż mi dziwnie. Na szczęście antybiotyk ma chyba jakiś dobry smak, bo bierze bez żadnych sprzeciwów i noc była w miarę spokojna. Tylko rano trochę kaszlał.
                  Kasiulina - Tobie i Bartusiowi też życzę szybkiego powrotu do zdrowia. I uważaj na uszko, bo mój mały miał w maju zapalenie i wylądowaliśmy w szpitalu. Koszmar po prostu, nie chciałabym tam wracać... Chyba psiknę sobie to tantum verde, bo strasznie drapie mnie w gardle.
                  A teraz będę leniuchować
                  Miłego dnia Mamusie
                  Mateuszek 07.09.2005
                  Jaś 08.10.2009


                  Skomentuj


                    młody śpi z nami w sypialni bo inaczej się nie da i tam ma kącik z Kubusiem Puchatkiem zrobiony. a w salonie zrobimy mu osobny kącik do zabawy , na podłogę chce te puzzle piankowe zamiast dywanika, i nas ścianach namalowac rybki bo też bardzo lubi
                    Oskar Michał
                    1 kwiecień 2009
                    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                    Skomentuj


                      witajcie dziewczynki! jak samopoczucie?? piękna pogoda wyrwałabym się gdzieś na zakupy, tak przyjemnie jest kupować rzeczy dla Maluszków ... ale na razie przeglądam net

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez mama83 Pokaż wiadomość
                        witajcie dziewczynki! jak samopoczucie?? piękna pogoda wyrwałabym się gdzieś na zakupy, tak przyjemnie jest kupować rzeczy dla Maluszków ... ale na razie przeglądam net
                        A masz już wszystko co potrzebne? Bedziesz miala synka czy córcie?

                        Skomentuj


                          Witaj KIJA downo mnie nie bylo ale Ciebie jeszcze nie znamWidze,że Oskarek też z 1 kwietnia jak moja Ala my w spacerówce jeżdzimy od 2 miesięcy Oli troszke chorował więc nie mialam ani chwili wytchnienia mimo tego ze był szczepiony na rotawirusy zachorowałteraz ma zapalenie krtani grrrr...wiecznie coś zaraz nadrobie co tam popisałyście jak mnie nie było i postaram się wlączyć do rozmowy buziaki




                          Skomentuj


                            totalnie nie potrafie obslugiwac sie formum i z checia bym zamieściła zdjecia ale nie wiem jak

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              juz potrafie wlasnie dodałam zdecie z moim szkrabem
                              Pozdrawiam

                              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                              Skomentuj


                                Paulinchen23 witam również koleżankę, no proszę jaka super datę dzieci nasze sobie wybrały , szybkiego powrotu do zdrowia życzę
                                Oskar Michał
                                1 kwiecień 2009
                                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X