Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    I z czopkami to racja. Nie warto przesadzać. Czasem doraźnie czopek,
    u nas czopek jest doraźnie jak widzę że go boli i zaraz rozpęta sie 3 wojna światowa, w sumie co 3 -4 miesiace, bo on dziecko bezproblemowe z brzuchem i kupą,
    Oskar Michał
    1 kwiecień 2009
    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


    Skomentuj

    •    
         

      Heh, widze że wojna o "naturalny poród w wodzie" trwa. Podziwiam te laski za cierpliwość, że jeszcze kur... sie nie sypią.....

      A ja spadam dopieścić mojego krola przez sen (Krystiana oczywiście). Normalnie śpi na osobnej poduszce, ale dziś wgramole sie bliziutko i poprzytulam troche. Może faktycznie brakuje mu mamy w ciągu dnia i dlatego nadrabia w nocy

      Dobranoc


      Skomentuj


        no z tymi porodami w wodzie to paranoja ale dobrze jest sie pośmiać do łez

        co do loczków to czeszemy tylko po myciu to co 2-3 dzień Hani też zaczęły sie kręcić ale ona takie duże grube loki będzie miała

        Natormoja też nie za bardzo chce pić ale ona ma jeszcze cyca a ty może spróbuj wode podać może soki po prostu są dla niego za kwaśne

        dobra lece bo maja ciągle jęczy i płacze bo tak kaszle aż wymiotuje i chyba jutro znowu do lekarza skoczym

        trzymajcie się cieplutko i do juterka pa
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Napisane przez angelikaanna Pokaż wiadomość
          o kurcze ale temat sie rozwinął ja nakładki dopiero kupie jakbym juz nie dała rady normalnie karmi a tak to narazie nie ma po co przeciez zawsze do sklepu mozna kogos wyslac.
          ja sie dizisaj zaczelam pakowac i jeszcze musze dokupic pare rzeczy ale takie drobiazki a macie 2 czy 1 piedzame rozpinana z przodu do szpitala?? ja mam narazie jedna ale 2 planuje kupic tylko tak sobie mysle czy sie w ogole opłaca no ale z 2 strony.. juz sama nie wiem .
          ja mam jedną koszulę do karmienia. i tak poprzestanę. Bowiem na samym początku łatwo ją zabrudzić. Dlatego ja będę korzystała ze szpitalnych.
          pozdrawiam Kasia

          Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



          Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
          Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
          poematem niezliczonych słów
          mą radością, miłości promieniem,
          dziećmi moimi, spełnieniem snów.

          Skomentuj


            Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
            szamana jak bys miala poobgryzane brodawki to nakladki polecam niesamowita ulga nic dzieki nim nie boli przy obgryzanych ze tak powiem brodawka mi pomogl bepanthen duzo wietrzenia( z czego moj maz by zadowolony ) no i te nakladki jak sie wszystko zagoilo to potem karmienie to byla czysta przyjemnosc
            Ja w nakładki się już zaopatrzyłam. Lepiej dmuchać na zimne...
            pozdrawiam Kasia

            Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



            Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
            Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
            poematem niezliczonych słów
            mą radością, miłości promieniem,
            dziećmi moimi, spełnieniem snów.

            Skomentuj


              Dzień dobry
              wczoraj Lena wcale nie chciala mi jeść, ja już się zaczynam o nią bać tak dużo wcinała a teraz widzę ze chudnie w oczach, zobaczymy jak bedzie przez weekend i jak się nie zmieni to ide do lekarza bo moze to jednak nie zabki

              wczoraj zrobiłam jej kaszkę to na widok łyżeczki był wrzask co ostatnio już tak ładnie jadła, i wkońcu wypiła troche tej kaszki z niekapka...chociaż tyle dobrze


              nagotowałam jej zupy wczoraj i zrobił się tylko jeden słoiczek ;( reszta się nie wklęsła no to dziś jeden zużyje a reszta pewnie do wyrzucenia( tzn zjedzenia przeze mnie)
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Ooo byłam pierwsza
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  no i PIERWSZA

                  nocka taka sobie maja ciągle kaszle Hania spała super ale dziś była bardzo głodna wypiła butle(150ml)o 23 potem jeszcze 2 cyce w nocy a zazwyczaj to butla wystarcza jej do rana

                  leży sobie teraz w łóżeczku cicho jak myszka nawet zabawek jej nie trzeba a Majka mi marudzi i stęka zaraz będę dzwonić do lekarza i do taty może po mnie przyjedzie bo lekarza mam w swoim mieście rodzinnym 20km a mężek nie mógł mnie zawieźć bo leciał na 7 do roboty sam bidul chory ledwo łazi ale lekarzy omija z daleka tacy są faceci za dumni
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    mogłam tego posta pisać dłużej to może bym 10 była
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Ankasosa gotowałaś słoiczki czy tylko gorące zalewałaś?
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ale tu cisza
                        Mloda wiem ze sie napewno bedziesz martwic jak kazda mama o swoje dziecko ale bedzie dobrze a moze jak rozszerzysz diete Poli to wtedy bedzie bardziej przybierac na wadze pytalas lekarki?
                        u nas pomalutku nikt mnie nie chce przyjac na konsultacje bo wg lekarzy jedna infekcja nie kwalifikuje mnie do wizyty u nefrologaa prywatnie nikofgo nie znalazlam jak narazie:/
                        dzisiaj mamy miec wynik moczu wiec zobaczymy czy zniklo to cholerstwo
                        a pochwalilam sie ze mleka mam az nadmiar i juz go nie mam z tego stresu chyba wiec znowu zaczynam od nowa
                        Mati cos biedny nie moze spac budzi sie co chwilke z placzem cos tam sobie marudzi pod noskiem najlepiej mu obok mamy
                        a jak u Was?
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj


                          Hej mamuśki.
                          My z Gabunią jedziemy dziś na szczepienie, ciekawa jestem ile dziś będzie ważyła. Boję się, żeby po szczepieniu nie była niespokojna, bo mam dużo pracy z przygotowaniem chrzcin. Ostatnio nic się nie działo więc może teraz będzie tak samo. Co prawda doktorka powiedziała, że dzieci gorzej przechodzą kolejne szczepienia.


                          Skomentuj


                            to trzymamy kciuki zeby gabrysia byla dzielna dziewczynka moja lekarka twierdzi ze teraz te szczepionki sa tak zrobione ze dziecia zadko bardzo cos po nich jest
                            my idziemy za tydzien bo nam sie te szczepionki teraz przesunely przez to ze bierze Mati antybiotyk, to jak wrocisz napisz koniecznie ile Gabrysia wazy tak dla porownania
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              Olcm co za czasy, że nie możnz pójść normalnie do lekarza. Ucałuj Matiego od nas.


                              Skomentuj


                                ok napiszę ale na pewno nie dogoniła jeszcze Matiego


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X