Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
    Dziewczyny nie kupujcie GENCJANY do pępuszka (często przepisywana na recepcie w szpitalu)! Barwi ubranka, ręce, maluszka na fioletowo i strasznie ciężko to zmyć nawet mydłem! No i nie widać czy kikutek się dobrze goi! Mi położna radziła przemywać czystą wódką (kikut odpadł po tygodniu (!), w ogóle się nie paprał). Później tylko moczyłam patyczek do uszu dla niemowląt i czyściłam wnętrze pępuszka aż do całkowitego zagojenia.
    I jeszcze jedna sprawa: PĘPEK MOŻNA MOCZYĆ! Tak mi powiedziała położna w szpitalu, ważne by później dokładnie osuszyć i przemyć . No i ja moczyłam. Tak jak już napisałam wcześniej wszystko idealnie się goiło.
    Zgadzam się Carin .. pierwsze słysze, że gencjane przepisują do pępka.. ja od samego początku przy Kubie używałam spirytusu i też gdzieś ok tygodnia czasu od porodu małemu odpadł kikut..




    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
      Zgadzam się Carin .. pierwsze słysze, że gencjane przepisują do pępka.. ja od samego początku przy Kubie używałam spirytusu i też gdzieś ok tygodnia czasu od porodu małemu odpadł kikut..
      Mi przepisali gencjanę :/. MASAKRA, ja fioletowa, mały fioletowy, nowe ubranka do wyrzucenia... Eh NIE POLECAM! A sami w szpitalu przemywają spirytusem cwaniaczki :|.

      Skomentuj


        Napisane przez szamana Pokaż wiadomość
        czyli nakładki i kapturki to są dwie odrębne rzeczy?????
        nie miałam pojęcia
        dzięki
        Kapturek i nakładka to to samo .

        Skomentuj


          Kiya napisz jakie zupki przygotowujesz dla synalka może ja się w końcu wezmę za gotowanie bo wygodna się zrobiłam

          Nichol ja też nie bardzo lubiłam schabowe ale się to zmieniło odkąd mój mężek smażąc kotlety układał je na spodeczku w garnku, na dno garnka nalewał ciupkę wody tak żeby nie zalało kotletów i tak jeszcze "parzył" je kilka minut - mięciutkie i soczyste super są sposoby no....

          a ja jakoś padam na twarz marzę żeby się wyspać i zrobić sobię w końcu jakiś manicure bo dłonie mam jak rolnik
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            mamcie kiedy ja do was dołącze z tymi rozmowami??

            AMSW GRATULACJE!!
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              szamana jak bys miala poobgryzane brodawki to nakladki polecam niesamowita ulga nic dzieki nim nie boli przy obgryzanych ze tak powiem brodawka mi pomogl bepanthen duzo wietrzenia( z czego moj maz by zadowolony ) no i te nakladki jak sie wszystko zagoilo to potem karmienie to byla czysta przyjemnosc




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                ja tez mialam gencjane do dzisiaj dol lozeczka mam lekko fioletowy bo malej w czasie pedzlowania pepuszka zachcialo sie kopac ale dosc szybko po tym kikut odlecial szkoda tylko ze do dzisiaj nie m oge go znalesc ....




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  ania-2288 ja korzystam z tej strony tam sa fajne obiadki i deserki
                  http://www.przepisydladzieci.webpark.pl/5.htm
                  Oskar Michał
                  1 kwiecień 2009
                  3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                  Skomentuj


                    AMSW Jeszcze raz Ci gratuluję długo wyczekiwanej córeczki teraz my oczekujemy na Twoja relację z porodówki.





                    Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                    Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                    Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                    Skomentuj


                      Tak was czytam i chyba będę musiała sobie kupić te nakładki na sutki. Nie wiem tylko jakie. Widziałam z "canpola" i z "aventa", no i są dwa rozmiary. Myślę, patrząc na moje sutki, że dla mnie będą dobre te większe, ale żeby nie okazały się za małe





                      Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                      Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                      Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dzięki dziwuszki za radę w sprawie tych brodawek, jakoś to będzie
                        3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                        Skomentuj


                          Napisane przez anulkapi Pokaż wiadomość
                          Tak was czytam i chyba będę musiała sobie kupić te nakładki na sutki. Nie wiem tylko jakie. Widziałam z "canpola" i z "aventa", no i są dwa rozmiary. Myślę, patrząc na moje sutki, że dla mnie będą dobre te większe, ale żeby nie okazały się za małe
                          sa dwa rozmiary?? nawet nie wiedzialam.... a tak pozatym to strasznie wam zazdroszcze tez bym chciala miec brzuszek i przezywac to jeszcze raz




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            cześć dziewczyny!
                            no niestety lekarka nie chciała nic za bardzo powiedzieć przepisała zestaw leków , z jej miny wywnioskowałam że nie jest za dobrze . Na razie mam podawać leki na zwiększenie żelaza a potem mam przyjść za 2 tyg. czy coś się zmieniło i czy Pola coś więcej waży. Martwię się.
                            Dobra mamusie idę buziaki:*

                            Skomentuj


                              Karolaina Już niedługo, zobaczysz. Chyba tylko Ty zostałaś, tak?

                              Ja dostałam gorączki, wyziębiłam pierś (przewiało mnie podczas karmienia), czuje się jak flak i jeszcze ten kłujący ból...

                              Skomentuj


                                a to moja laseczka


                                a tak zasnęła moja Maja dziś po południu
                                Attached Files
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X