Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gratulacje dla wszystkich mam które urodziły i ich Maluszków.

    A ja dalej czekam
    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

    Skomentuj

    •    
         

      Czesc !
      Angelikaanna mysle ,ze lekarz bez problemu da Ci to zwolnienie . Moj sie mnie co chwile pyta czy chce Ale ja do szkoły co dwa tygodnie chodzic bede od 3 pazdziernika wiec nie chce takiego zwolnienia kiedys pisalalas o maturze , nie boj sie wystarczy dobrze pokombinowac i sie zda nawet calkiem dobrze ! Jezeli na ustna zdecydowalabys sie na temat o Zydach moge Ci weyslac moja prace i konspekt Zdałam na 80% wiec chyba nie jest źle
      Indra ja mam aparat Nikona i jestem bardzo zadowolona
      kasiulina co do zdjec to Ty masz ogromny talent ! Sliczne robisz !

      Skomentuj


        hej mamuski
        wlasnie sobie czytam, co skrobiecie i jestem zla bo moja nikola na samym koncu z waga trzeba ja podtuczyc teraz
        a jak podawalyscie swoim dzieciaczka obiadek z mieskiem pierwszy raz to duzo dawalyscie?? czy tak normalnie??

        zapomnialam napisac moja wczorajsza przygode polozylam Nikol na ceratke z gola pupa zeby sie przewietrzyla a ona mamie prezet na lozko zrobila i musialam ja myc bo cala byla w gownie i sie jeszcze cieszyla eh te dzieeci
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          Napisane przez magda197666 Pokaż wiadomość
          [ATTACH]2515[/ATTACH]
          Śliczna dziewczynka Gratulacje!!!!
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
            no u nas z tym marudzeniem to różnie, ale młody też się za ucho ciągnie! i ciągle za to samo. na początku myśłałam że to może zapalenie ucha(!) no ale przecież do tego dochodzi też gorączka i niejedzenie? majorka, wiesz cos na ten temat? bo ja to mogę tylko teorie snuć...ale jutro szczepienie więc zapytam przy okazji.
            a ja dziś jeszcze w piżamach...normalnie nic mi się dziś nie chce, dobrze chociaż że młody teraz śpi to może się w końcu zbiore i zabiore za siebie...
            no wlaśnie ja czytalam że przy ząbkowaniu dzieci często ciągną się za uszy
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Napisane przez viki1906 Pokaż wiadomość
              mój kochany synuś Piotruś urodził się 13.09.09 o godz 20.44
              prześliczny gratulacje!!
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Napisane przez kasiulina Pokaż wiadomość
                Angelikaanna - myślę, że bez problemu lekarz da Ci zwolnienie lekarskie.
                A notatki zamiast przepisywać może w części byś sobie kserowała albo skanowała?
                mam nadzieje. a co do przepisywania to dziewczyny mi kseruja a ja pozniej z tego przepisuje bo nie chce wklejac wole miec wszystko przepisane.

                a zdjecia naprawde rewelacyjne!!!

                aniulaaaa
                ja chyba wybiore jakis temat o miloscii , lepiej mi sie bedzie tego nauczyc i opowiadac.








                http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                Skomentuj

                •    
                     

                  Majorka idę teraz w sobotę na wesele to odpoczne tylko się zastanawiam czy oddać ja do dziadków na piątek na noc czy z ranca w sobotę, może bym się wyspała chociaż przed weselem ale z drugiej strony im starsza tym gorzej jest mi ją zostawiać zwłaszcza ze tak marudzi a jak mamusia pocałuje po policzku to jej lepiej

                  Inka ja nie szczepię na grypę

                  syrwunia ja jej odrazu cały słoiczek dałąm tak samo jak tych jednoskładnikowych rzeczy
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Karolaina korzystaj jeszcze z "wolności", odpoczywaj i wysypiaj się jak najwięcej.
                    Mała dzisiaj budziła się tylko 2 razy,ale zasypiała potem 1,5 godziny. A teraz mam chwilke wolnego bo mała zjadła i zasypia w łóżeczku. Zaraz też kłade się spać.
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      anulkapi fajowy ten tatuaż, ja mam jeden na karku i po porodzie chciałabym tatuaż na dłoni, ale zobaczymy

                      indra my mamy canon 500D i na serio polecam.

                      ostatnio mam jakiś większy apetyt.trza sie zacząć chamować, bo nie chce se na koniec żołądka rozciągnąć

                      mopa txt za numer
                      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja podałam mu mięsko parę dni temu, stwierdziłam że do trej pory nic się złego nie działo więc spróbowaliśmy. na początku dodawałam tak 1-2 łyżeczki do np. zupki machewkowej albo innej jarzynowej a teraz to już normalnie, daję te gotowe jarzynki z mięsem
                        Szymon stęka i stęka i coś nie może tek kupy wystękać...az mi go szkoda


                        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                        Skomentuj


                          witam panie
                          czytam ze wszystkie dzieciaki są na etapie ząbkowania młody to samo maruda do potęgi, taki niemrawy i bez humoru.
                          syrwunia ja młodemu dałam na początek 5 łyżeczek, obiadki mu sama gotuję wiec ma różne kompozycje. Nic mu nie było więc dostaje normalnie już obiadki. cały słoiczek, ja pasteryzuje mu zupki w tych słoiczkach od musztardy, najlepiej sie sprawdzają.
                          Co do szczepienia to nie wiem pogadam z lekarką jak u niej będę i zobaczymy.
                          Inka_R nasz jak widzę jak się męczy i piszczy bo nie może kupy zrobić to dostaje pół czopka glicerynowego i chwila moment i jest kupa.
                          U nas nadal kuzynostwo ale pomieszkują u teściów więc nie mamy ich na głowie, zawsze o 11 wychodzę z młodym na spacer a ten sobie usnął koło 10 i nadal śpi, a ja jeszcze zakupy muszę zrobić
                          Oskar Michał
                          1 kwiecień 2009
                          3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                          Skomentuj


                            Bierdoneczko drugie dzidzi powiadasz? hihi jeszcze poczekam troszke, moze za 5 lat chyba ze wczesniej przydazy sie cos niekontrolowanego
                            wlasnie w macka zabawkach tez dostrzeglam grzechotke z 3 krowami..hihi czyzby jakies ciagoty macka i edzi do rolnictwa?;P

                            maciek tez z brzuszka na plecki niesmialo, bardziej woli na boczki a pozniej wychodzi ze lezy na brzusiu
                            ola dane wyslane na nk

                            teraz mlody bawi sie pieskiem, ciaga go za sznurek, ktory jest bardziej interesujacy od zabawki...
                            przed chwila taaaakkkaaa kupe narbal, ze wietrze pokoj ja nie wiem gdzie on sie stoluje..hihi


                            Skomentuj


                              co do uszka to moja też się ciągnie ale ona ma alergie i lekko jest wysypana właśnie za i na uszku to się tak w oczy nie rzuca bo wysypka jest koloru skóry.

                              mięsko dawałyśmy normalnie tak jak inne zupki ile zjadła (a zjada nie za dużo bo pół słoiczka)

                              na grype raczej nie szczepie,ale wiem że zanim ta szczepionka podziała to zawsze upływa 3 miechy wiec bedzie juz prawie po zimie,ja nikogo nie szczepie nie jestem za tymi wszystkimi szczepionkami

                              a czopków radziłabym nie używać bo potem sam już nie zrobi,lepiej profilaktycznie dużo poić i to wodą nie gazowaną żywiec można podawać od 6 miecha,nie gotować,ostatnio dość głośno na ten temat jest nawet w pytaniu na śniadanie lekarze się wypowiadali,więc żadnych leków i termometrów rumianek albo koper lub wode co dziennie po troszku i problem z głowy a może za gęste mleko robisz jak za dużo choć troszkę proszku to potem zatwardzenia są
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Napisane przez viki1906 Pokaż wiadomość
                                oj ma oczka wielkie tylko nie wiem jeszcze jaki kolor chyba po tacie bo w taki niebieski podchodzą troche.

                                zaczyna się teraz życie dopiero, od soboty wogóle nie spałam prawie chociaż Piotruś to i tak aniołeczek. mam problemy z karmieniem go bo strasznie mnie pogryzł, macie może jakieś rady na obolałe sutki??
                                Viki smaruj maścią Bepanthen. Skoro ma możliwość gryzienia to znaczy, że zle ssie, spróbuj wsadzić brodawkę głębiej.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X