Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kasiulina - ja właśnie o lustrzance myślę, zastanawiam się nad Canonem450D i Olympusem 520. Oglądałam też Sony Alfa200. Nie mam dużej wiedzy na ten temat, to będzie mój pierwszy taki aparat. Już się nie mogę doczekać. Mam tylko kilka zdjęć z okresu ciąży i bardzo tego żałuję, ale już nie ma co się zastanawiać nad tym/. Za to zdjęcia dzidziusiowi chcę robić od samego początku, więc teraz się spieszę z zakupem.

    Mój synuś znów prawie się nie rusza i mnie denerwuje
    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      A wczoraj przez jej marudzenie spaliłam cały garnek jej zupy i teraz nie mam dla niej obiadu nie wiem co jej dziś dam, chyba ugotuję samo miesko i dorzucę do dyni z czymśtam
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        A u mnie kolejny dzień pracujacy. Napisałyście tyle, że prawie nie nadążam czytać, ale to bardzo fajne. Dziś muszę lecieć do sądu (to a propos pytania Biedronki, czym się zajmuję). od poniedziałki wietrzę regularnie togę - w końcu pół roku wisiała w szafie - a od poniedziałku jest intensywnie używana. Mam nadzieję, że szybko wrócę, bo mam jeszcze trochę do napisania, a od 16 czas tylko dla Małej. Jak dziś jechała do babci do się rozpłakała, a rano tak się usmiechała do mnie, że szkoda było mi ją ubierać i wkładać do fotelika.
        Gryzaczki z TT też moim zdaniem są kiepskie. Mała w ogóle nie chce ich brać do buzi. Na razie ma jakąś przerwę z ząbkami - mam nadzieję, że jak najdłużej.
        Buczku - zazdroszczę wyjazdu. Wprawdzie u nas lepszy chyba byłby kierunek w góry, ale na razie brak planów urlopowych.
        Muszę lecieć, bo jeszcze trzeba coś tam przeczytać. Miłego dnia

        Skomentuj


          Dziewczyny, a macie już jakąś maść do pielęgnacji brodawek, ja słyszałam, ze bardzo dobra jest PureLan, ale chyba nie najtańsza? A co do pielęgnacji krocza o porodzie. Również dostałam radę, żeby kupić Tantuum Rosa i rozrobić w takim spryskiwaczu i często pryskać, macie już coś kupione?
          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

          Skomentuj


            Indra nie chcę Ci sugerować - bo to Ty będziesz pstrykała. Ale z mojego doświadczenia canon się lepiej sprawdzał niż sonówka. Generalnie wśród fotografów (jak poczytasz) na forach aparaty sony są raczej dyskredytowane...

            Indra zjedz coś słodkiego. Nawet kanapkę z dżemem - a wtedy Twój synuś powinien nabrać ochoty na kuksańce ))
            pozdrawiam Kasia

            Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



            Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
            Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
            poematem niezliczonych słów
            mą radością, miłości promieniem,
            dziećmi moimi, spełnieniem snów.

            Skomentuj


              Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
              Niuniusie śliczne!
              Viki Chyba duże oczka ma ten Twój Piotruś, co?

              oj ma oczka wielkie tylko nie wiem jeszcze jaki kolor chyba po tacie bo w taki niebieski podchodzą troche.

              zaczyna się teraz życie dopiero, od soboty wogóle nie spałam prawie chociaż Piotruś to i tak aniołeczek. mam problemy z karmieniem go bo strasznie mnie pogryzł, macie może jakieś rady na obolałe sutki??

              Skomentuj


                Bry

                Ja już po śniadaniu, Edka turla się z pleców na brzuch na macie.
                Delektuję się kawką...

                Dziś u nas pochmurno i szaro. Planowaliśmy pojechać dziś do centrum na kawkę w McDonalds i połazić po sklepach, ale chyba nici z tego.

                O! Moja wpatrzyła się w nowy teledysk Nelly Furtado...Uuuu i przyszła Teściówka i zaś to swoje - Maleńka, Kruszynka maleńka, maleństwo...

                Cosik się obawiam, że moje dziecko wyrośnie przez nią z kompleksem niższości...:/
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Aniasos moja też tak marudziła i nie chciała jeść co prawda nieraz jeszcze ma takie marudzenia i nie zawsze zje tyle co powinna ale zęboli nie widać i podejrzewam że jej wyjda tak jak tamtej dwójce w 9 miesiącu one po prostu mają takie etapy i trzeba to przetrwać a jak cię bardzo niepokoi to się przejdz do lekarza dla świętego spokoju dobrze jest zrobić wyniki moczu i na kał bo jak są jakieś bakterie albo pasorzyty to tak też może robić ,u mnie czysto nic nie znaleźli a ona i tak je tyle ile jadła czyli 90ml a najwięcej 150ml,a ty powinnaś choć na troszkę ją komuś zostawić bo będziesz ryczeć bez powodu tak jest jak jesteś przemęczona i cały czas z dzieckiem wiem coś o tym tylko u mnie z potrójną siłą a wczorajsze wyjście na głupią wywiadówkę i człowiek całkiem inny
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Cześć!

                    Pilnie śledzę wasz wątek. Gartulacje dla wszystkich rozpakowanych Mamusiek! Dużo zdrówka dla maluszków

                    Mogę Ci Viki polecić krem Bepanthen. Kupując go w aptece poproś o taki, który jest na odparzenia i do pielęgnacji sutków. Taki 2 w 1, bo jest ich kilka rodzajów.

                    Ja też podczas pobytu w szpitalu mialam bardzo obolałe sutki, a to dlatego, że żadna z położnych nie zechciała mi pomóc przy przystawianiu córki do piersi. I okazało się, że mała źle się układała i źle ciągnęła... A krem bardzo mi pomógł!!!
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      dzien doberek

                      u nas pogoda typowo jesienna..szaro buro za oknem i do tego pada.
                      do lekarza idziemy dopiero o 16, i dam znac co mi powiedzial
                      moj mlody jeszcze spi.. obudzil sie o 7.30 na mleczko i dalej zasnal, ja tez bym chetnie jeszcze pospala ale mam u siebie jeszcze jedno dziecko- moja 6 letnia kuzynke, ze zlamana raczka. jej rodzice do pracy, a w przedszkolu powiedzieli , ze ma nie przychodzic z gipsem, wytlumaczenie nie bo nie. wiec jest u mnie na sluzbie ale Julka jest baardzo pomocna i grzeczna wiec bez problemow jej pinuje. lece bo juz slysze gadanie z drugiego pokoju. milego dnia


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Momo, więc masz chwilę, żeby przymierzyć się do drugiego dzieciątka :P
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          no u nas z tym marudzeniem to różnie, ale młody też się za ucho ciągnie! i ciągle za to samo. na początku myśłałam że to może zapalenie ucha(!) no ale przecież do tego dochodzi też gorączka i niejedzenie? majorka, wiesz cos na ten temat? bo ja to mogę tylko teorie snuć...ale jutro szczepienie więc zapytam przy okazji.
                          a ja dziś jeszcze w piżamach...normalnie nic mi się dziś nie chce, dobrze chociaż że młody teraz śpi to może się w końcu zbiore i zabiore za siebie...


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            aha, dziewczyny-powiedzcie mi co myślicie o szczepieniu przeciw grypie takich maluszków? bo to niby od 6 miesiąca można czyli u nas dopiero by można było w listopadzie więc nie wiem czy w ogóle jest sens wtedy kłóć? bo to już praktycznie sezon grypowy wtedy..


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              wszystkiego słodkiego dla Misi i Edzi!!

                              o i ja prosze o namiary nk wiktorię i momo, no chyba że jeszcze ktoś chętny

                              buczku podeślij namiary na te wasze wczasy, bo my ciągle myślimy o tym czy gdzieś nie wybyć

                              mój Kuba też zrobił sobie chyba ząbkową przerwe, bo mniej się slini i spokojniejszy znów jest, o ciekawe jak to z tymi ząbalami będzie.

                              widzę że Edytka już śmiga z plecków na brzuch, a czy reszta dzieciaczków tez?
                              Kuba póki co nieśmiało od czasu do czasu fika z brzucha na plecy ale widze że to bardziej przypadkiem niż celowo, a z pleców na brzuch jeszcze nie obraca się wcale...hm...powiedzcie jak u was?!

                              i jeszcze tak chciałam zapyatć czy mamy karmiące jakoś dbają o piersi by nie obwisały?boję się że mój biust po zakończeniu karmienia mój biust będzie zupełnie inny niż do tej pory , więc sypiam w staniku, ale nie wiem czy to dobry pomysł na dłuższa mete?podzielcie się swoimi sposobami


                              Skomentuj


                                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                                KAROLAINA Wypuscili Cie?! Myslalam, ze juz wrocisz z malutką... Zaczynam watpic w kompetencje lekarzy... Mnie wypuscili i na nasteny dzien urodzilam, moze u Ciebie bedzie podobnie?
                                Ano wypuścili chociaż ordynator nie chciał (dzisiaj się dowiedziałam, że chodziło o kasę gdybym dała to bym wyszła, bez problemu... bo badania były ok. Ale cóż zdarza się, ale dzięki temu wiem jak duża jest Antosia
                                ja mówiłam do męża i mamy, że mamy tak samo... 3 dni w szpitalu a potem ekspresowy powrót do szpitala na porodówkę.
                                Ale u mnie chyba tak szybko to nie nastąpi Bo nie mam jeszcze skrócenia szyjki nic a nic. Rozwarcie na 1,5cm. I brak skurczy regularnych powyżej 60(czegoś tam).

                                Ja się śmieję, że Mała tez nie lubi szpitali, bo przez cały pobyt na ktg prawie nic się nie ruszała. Dopiero jak usłyszałam, że mogę wyjść do domu to wtedy coś się zaczęło. A zaraz po wejściu do domu biedna dostała czkawki i tak koło 40min ją męczyło.
                                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X