Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Och! Ależ Ty tego swojego M. rozpieszczasz!!!
    Żeby tak mój mógł mi umyć plecy...Ale to se ne da, bo Teście się plączą po piętrze. Już chciałabym mieć to piętro dla siebie, urządzić je wg siebie - wygodnie i funkcjonalnie...Ech, marzenia ściętej głowy!

    Momo! Nie przejmuj się, wyniki Twojej pociechy napewno będą w porządku. Głowa do góry, a jutro daj znać co i jak!
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      mamuszka jesli chcesz stracic pokarm zacznij chodzic na solarium podobno wysusza pokarm
      http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

      Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












      pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



      http://martynka------.aguagu.pl/

      Skomentuj


        Bry wieczór!
        My coś od 2 dni nie mamy problemu z butla, bo najnormalniej w świecie odpuściłam plan dnia i za namową mężka czekam aż zacznie jęczeć z głodu! Paskudna matka ze mnie, ale za to zjada po 180-210ml mleka (a nie jak do tej pory po 30ml zabawa smokiem od flaszki) i ja się ciesze. A on co ok 4,5h wciąga aż ucha skaczą!

        A no po wannie się działo... hi hi! Dobrze, że już po 22:00 to mogę napisać, że gorąco było...ech...

        Co do plam z zupek... to nobla temu co znajdzie na nie sposób. Ja mam wszystkie śliniaki zafajdane i już odpuściłam walkę. Trzeba będzi kupić ceratkowe i tyle

        A ja dziś nalatałam się, bo wymyśliłam sobie, że nawoskuje parkiety...no i na kolana, szmatka i jechała. Z przerwami na zabawy z bobo i spacerek i gotowanie. Dobrze, że dziś udało mi się do teściowej wkręcić na obiad. Ale było dobre: rosołek i zrazy! Mniam I jeszcze ktoś mi podał i po mnie pozmywał! No majorka (że sobie pozwole nadużyć imienia Twego na daremne)

        i znów zapomniałam co tam jeszcze chciałam napisać...

        A i mój M bardzo Was pozdrawia! Chyba jest zazdrosny bidulek, bo Go zniedbuje wieczorami.
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          http://www.waszebajki.pl/
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            olcm super super super!!!! to znak ze bedzie dobrze
            mloda myslalam ze karmisz czyms pole bo pislalas ze pluje jedzeniem...
            mamuszka ja robilam tak jak mamanikosia sciagałam tyle zeby poczuc ulge i pokarm znikł w tydzien poczytac tez mozesz na mc jest taki wątek i dziewczyny piszą co mozna zrobic a bandazem to lepeij nie bo ponoc cycki strasznie bola i to nie pomaga ale kazdy ma rózne metody ....

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
            BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
            .

            Skomentuj


              wreszccie jestem
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                Więc od rana zalatana
                rano był lekarz ginekolog całą ciąże chodziłam i do przychodni i prywatnie bo patologiczna to tak trzeba było, a musiałam iść cytologię wreszcie zrobić a tam lekarka między 9 a 11 więc sobie trochę posiedziałam.
                Na 12 byłam umówiona z koleżanka, więc biegiem od lekarza do domu.
                całe szczęśćcie ze małżonek miał wolne co młodym się zajął i nie musiałam go ciągać ze sobą
                potem obiad i nawet udało mnie sie drzemnąć z młodym na klacie
                szybko ogarnąć po obiedzie i kuzyn całe szczęście śpią u teściówi i dopireo teraz mam czas
                Oskar Michał
                1 kwiecień 2009
                3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                Skomentuj

                •    
                     

                  Serdecznie gratuluje wszystkim mamusiom ktore urodzilySlodkie sa te wasze malenstwa Ja sobie jeszcze poczekam troszke zanim zobacze moje malenstwo,ale mam nadzieje ze ten czas bedzie lecial szybciutko a do tego czasu bede podziwiac wasze malenstwaPozdrawiam

                  Skomentuj


                    Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość

                    Zoltana a Ty na jaki wózek się w końcu zdecydowałaś?

                    Ja na Mutsy. Od początku byłam za nim. Tylko, że na stelażu Urban Rider. Zakupiliśmy już fotelik do samochodu, inny niż zamierzałam, bo na początku chciałam Safe2go, jest tańszy, mniejszy i lżejszy, ale ostatecznie mąż zdecydował, że kupimy "lepszy" Prima, który rozkłada się na płasko i może posłużyć za gondolę, jeśli się go wepnie na stelaż. Ja myślę, że to dobre rozwiązanie, bo nie sądzę, żebym w zimie dużo korzystała z wózka, dlatego gondola nie będzie potrzebna, a jeśli już to śmiało może ją zastąpić właśnie ten fotelik.

                    Dziewczyny, widzę, że się rozpisałyście dzisiaj. Super, bo ja właśnie też jeszcze nie mam nic do szpitala.
                    U nas w szpitalu jest tak, że lepiej nie dawać własnych ubranek dziecka, bo później mogą się gdzieś zapodziać, ponieważ pielęgniarki po kąpieli przebierają maluchy w "szpitalne" rzeczy...
                    Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                    Antek - 6 listopada 2009r.

                    Skomentuj


                      wreszcie dopchalam sie do kompa
                      kurcze az mi sie humor poprawil
                      chcialam sie zapisac do specjalisty w tym dzieciecym szpitalu i wiecie na kiedy mam date na 10 kwietnia 2010 no ale wpisalam sie na liste oczekujacych jakby ktos zrezygnowal a jutro musze znalezc innego nefrologa dzieciecego bo jakos tej mojej lekarki juz sluchac nie bede przynajmniej w tej kwesti
                      powiem wam ze badanie bylo bardzo niemile i duzo placzu oczywiscie przypieli Matiego pasami trwalo jakies 20 mina na oslode kazali mi moczyc smoczek w glukozie zeby mu zlagodzic to wszytsko no ale bylo minelo najwazniejsze ze mati juz o tym nie pamieta i ze wykluczyli ten reflux zobaczymy co teraz bedzie dalej ale jakos jestem pelna nadzieii ze bedzie dobrze
                      gabcio zebys chciala wiedziec ze wziela bym cale jeo cierpienie na siebie pewnie jak kazda mama
                      kurczaczku a ja Ci wcale nie mam zazle ze wtedy tak mi napisalas bo tak prawde mowiac to moj tez mi tak powiedzial w sumie nie bylo zadnych niepokojacych objawow tym bardziej ze ja nigdy sie na niego nie skarzylam ze marudzi czy nie ma apetytu okaz zdrowia a jednak
                      Mloda a czemu robilas Poli wyniki lekarka kaala ze wzgledu na to ze tak malo przybiera na wadze? teraz ja Cie bede pocieszac i powiem ze bedzie dobrze
                      mamuszka a co do pokarmu to ja slyszalam ze trzeba sobie setke wodki wypic i ze zanika ale czy to prawda mi zanika jak sie denerwuje i malo pije i zadko odciagam mleko
                      justynko ja juz tak mialam ze wcale pokarmu nie bylo a jakos przystawialam malego co chwilke do cycka pilam herbatki na laktacje i jedlam wstretne pieczonbe jablka i teraz mma az nadto .To wazny dzien przed wami wcale sie nie dziwie ze sie denerwujecie
                      mamanikosia tak jak piszesz dzieci nie pamietaja bolu, a co do tych zabkow to zobaczcie ze wszystkie nasze bejbiki pchaja raczki wiec moze taki etap
                      MOj Mati mial ciezki dzien juz spi od 6.30 wogole taki kochany jest wszyscy sie smieja ze my to nie wiemy ze mamy dziecko w domu wiec ja mam troche czasu dla siebie

                      buziaczki mamcie:* i bejbiczki kochane
                      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ha ha ha PIERWSZA

                        muszę doczytać nakarmić laski i zaraz wracam
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Napisane przez anulkapi Pokaż wiadomość
                          Szamana Indiański odstraszacz złych duchów czy coś w tym stylu. Robiłam go 7 lat temu, wymaga odświeżenia (już trochę wyblakł), ale teraz mam większe priorytety.
                          Zamieszczam foto.
                          Anulkapi świetny ten tatuaż. Ja ostatnio mam jakąś manie oglądania tatuaży. Na discovery śledzę program o ich robieniu. Każdy tatuaż to jakaś inna historia... Można się nawet wzruszyć...
                          pozdrawiam Kasia

                          Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                          Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                          Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                          poematem niezliczonych słów
                          mą radością, miłości promieniem,
                          dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                          Skomentuj


                            Napisane przez aniulaaaa Pokaż wiadomość
                            Czesc dziewczyny slicznie wygladacie z tymi brzuszkami ! Ja dzis zaczynam 36 tydzien dolaczam zdjecie 4 kg na plusie
                            Aniulaaaa - przecież Ty po porodzie będziesz chudzinką ))
                            pozdrawiam Kasia

                            Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                            Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                            Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                            poematem niezliczonych słów
                            mą radością, miłości promieniem,
                            dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                            Skomentuj


                              Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
                              I jeszcze 2 pytania:
                              1. Co to jest ten kurna "śledź" na NK, co go trzeba usunąć, bo dawno tam nie właziłam i jestem wstecz
                              2. Jak usuwacie plamy z zupek z ubranek maluchów, bo jarzynówka jeszcze jako tako mi złazi, ale na marfefke to nawet Vanish nie był mocny...
                              nichol odpowiadam na drugie pytanie...karmię na golasa, w samej pieluszcze bo tak to śliniak nie wyrabiał i większość brudna
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Mopa - to Twoja mama ma dobre oko )... a widać Maleństwo w brzuszku ciekawe świata
                                Angelikaanna - myślę, że bez problemu lekarz da Ci zwolnienie lekarskie.
                                A notatki zamiast przepisywać może w części byś sobie kserowała albo skanowała?
                                W sklepach z odzieżą dziecięcą nie mogę się oprzeć takim maleńkim ciuszkom. Są urocze. Zawsze przystaje i gdyby nie mój zachowawczy charakter - to pewnie pół majątku bym na to wydała ;p

                                p.s.
                                Dzięki dziewczyny za komplementy dot. zdjęć. A fotografem jestem amatorem.
                                Same zobaczycie jaką frajde sprawia robienie zdjęć Waszym maluszkom i same pewnie pokochacie aparat.
                                pozdrawiam Kasia

                                Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                                Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                                Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                                poematem niezliczonych słów
                                mą radością, miłości promieniem,
                                dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X