Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no widzisz Kala każde dziecko ma swoje tempo rozwoju i zachciewajek
    oby tak dalej!

    A siedzę na allegro i samochodów szukam z polecenia mężka nareszcie coś nowego

    Dziewczyny jaki macie program do zmniejszania zdjęć??
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      no natorek na co czekasz dawaj foteczki
      ty to tak jak i ja tez zawsze nie zadowolona po fryzjerze
      ania ja zmniejszam zdjecia w tym programie photoscape co odrazu mozna wstawiac pare i rozne bajery ma ten program i latwy w obsludze polecam
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        tylko jak zmienić w jedny zdjęciu? bez robienia kilku w tych "krateczkach"
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Witam koleżanki...
          U nas pogoda taka sobie... raz słońce, raz chmury, ale ogólnie ciepło. Ja już wszystko poprałam i poprasowałam, torba przepakowana... tylko rodzić. Ale i tak się łapę, że nie wszystko mam. Dziś np natchnęło mnie, że nie mam nic do mycia dzidzi, więc kupiłam specjalne mydełko. Takich rzeczy jest pewnie jeszcze wiele i wyjdą w praniu.
          Chyba wszystkim nam już jest ciężko. Mi został mc ale czuję się fatalnie, narzekam i narzekam i wczoraj aż się poryczałam mężowi, chciałam grać twardą ale normalnie wpadłam w niekontrolowany szloch. Jestem przerażona bo nie mogłam nad sobą zapanować. Aż strach się bać jak mnie jakaś pani w urzędzie czy gdzieś poddenerwuje






          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
          http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

          Skomentuj


            kala to super że malutka je obiadki, najwyraźniej musiały jej zasmakować w końcu

            nator dawaj zdjecia, może mnie jakoś zainspirujesz co prawda miałam zapuszczać ale to tak długo trwaaaa...a ja do cierpliwych raczej nine należe więc jak mnie weźmie coś to znowu zetnę. Na razie farba czeka, ale nie mam weny żeby się zabrać za malowanie. A co do M i tego jak było przed bobo to też mi się tak czasami marzy jak kiedys,całą noc teraz to czasem trudno się "zabrać" nawet raz a co dopiero cała noc...

            mały dziś zdecydowanie lepszy humorek ma, najwyraźniej wyspany( spał od ok.20.00 do 7.30! aż musiałam sprawdzać czy wszystko w porządku z nim) i pogoda dużo przyjemniejsza.

            sylwunia może rzeczywiście spróbuj jakiejś maści rozgrzewającej, przynajmniej będzie się jej lepiej oddychać.a i wizyta u lekarza nie zaszkodzi.


            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

            Skomentuj


              aha, jeszcze mam pytanko- wiecie moze jak w używaniu sprawują się w kuchni meble z połyskiem? bo niedługo będe musiała zamówić a nie wiem czy to praktyczne jak jest małe dziecko w domu? bo nie mam zamiaru cały czas biegać ze szmatką i ścierać ewentualne plamy i ociski małych łapek


              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

              Skomentuj


                Napisane przez goda243 Pokaż wiadomość
                Witacjie dziewczynki



                Ja dzis jestem w strasznym stanie psychicznym.... Mialam najgorsza nocke w zyciu...od 24 do 3 mialam skurcze co 20 i co 15 minut.....

                Juz myslam ze urodze...dzisiaj w nocy..... Bylam juz u lekarki o 8 rano..no i mam juz 2 cm rozwarcia... I jak tak dalej pujdzie to nawet i we wrzesniu moge urodzic.... A juz na bank nie dotrwam do terminu.....JESTEM poprstu ZALAMANA!!!! Co jest chyba dobre to to ze maly warzy juz az 1300g..wiec raczej w maire ta waga....
                o kurcze, to nie za dobrze!

                najważniejsze żeby się Wami teraz dobrze zajęli!!! trzymam kciuki!
                Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                Skomentuj

                •    
                     

                  Wróciłam ze spacerku, ale fotki wrzuce wieczorkiem jak uśpię małego.
                  W sumie nie jest najgorzej, ale wkurza mnie, ze chciałam coś zmienić, a tu doopa... znów ciemne z grzywką proste druciaki... ech,
                  a miałam pokręcić... albo rozjaśnić...
                  ide obiadka nakładać mężkowi
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    witam
                    jest tu jeszcze ktoś z kawą?? bo ja teraz jestem

                    Lena tez wkoncu nauczyła się otwierać pyszczek i ładnie zjada obiadki i deserki też byłam przeszczęsliwa że już nie muszę kombinować i jej wpychać teraz jak chce to otwiera a jak zamknie to znaczy że już jej starczy a i dziś zjadła jarzynki z rybką trochę ją to kwasiło ale otwierała cały czas więc chyba posmakowało
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                      aha, jeszcze mam pytanko- wiecie moze jak w używaniu sprawują się w kuchni meble z połyskiem? bo niedługo będe musiała zamówić a nie wiem czy to praktyczne jak jest małe dziecko w domu? bo nie mam zamiaru cały czas biegać ze szmatką i ścierać ewentualne plamy i ociski małych łapek
                      Inka z tego co wiem ale nie z typowego doświadczenia to trochę są ciężkie w utrzymaniu a zwłaszcza przy dziecku bo jednak się palcują a wiem stąd ze pracuję w Ikei i widzę tam we wnętrzach jak to wygląda po całym dniu oglądania
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale duży chłopczyk!! Słodzinek z niego, taki papuśny przytulasek !
                        GRATULACJE!!

                        Skomentuj


                          Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                          aha, jeszcze mam pytanko- wiecie moze jak w używaniu sprawują się w kuchni meble z połyskiem? bo niedługo będe musiała zamówić a nie wiem czy to praktyczne jak jest małe dziecko w domu? bo nie mam zamiaru cały czas biegać ze szmatką i ścierać ewentualne plamy i ociski małych łapek
                          Inka, ja mam matowe i też widać każdą plamkę z tłuszczu czy moich łapek... a chyba takie z połyskiem będzie łatwiej umyć
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Cześć dziewczyny!!

                            U mnie pogoda senna i tak też się czuję. Niby jest prawie 20 stopni, ale wieje wiatr więc jest chłodno. Dzisiaj to normalnie samą siebie w spaniu prześcigam - wstałam dopiero przed 10, a już o 12 położyłam się poleżeć i mi się przysnęło. Wstałam na obiad ok 13:00 a po obiedzie przed 14 już znowu spałam i wstałam dopiero po 16 jak mąż się na rower wybierał. hihi Wiem, że z jednej strony to dobrze, bo później nie będize aż tyle czasu na sen, ale z drugiej zamiast coś zrobić (choć i tak udało mi się dzisiaj nowe zasłony przepłukać i wysuszyć) to śpię.

                            Anulkapi u mnie sąsiedzi piętro wyżej robią remont, a najlepsze jest to że zaczynają koło 18 i kończą ok 21 (wiercą, tłuką się) więc rozumiem Twój ból.

                            Ja dzisiaj jeszcze też przepakowałam torbę, do ciut większej się spakowałam, bo mój mąż stwierdził, że nie będize z torbą i siatką chodził po szpitalu. Zostaje mi zakup dwóch biustonoszy do karmienia i włożenie do torby szczotki do układania włosów i ładowarki do telefonu.

                            Ja w odróżnieniu od anulkapi nie chciałabym jeszcze rodzić. Coraz bardziej się boję i choć wiem, że to nieuniknione wolę to przeżyć później.

                            Pozdrawiam



                            Skomentuj


                              Cześć mamusie!
                              u mnie już trochę lepiej brzuch już mnie nie boli na razie.
                              Mam nadzieje że wszystko będzie ok.
                              Mamanikosia Nikoś pięknie się smieje .
                              Olcm80 jak Mati się czuje?mam nadzieje że dobrze
                              mamuszka witamy z powrotem.
                              gabcio
                              to postaw swojemu facetowi ultimatum żeby zajmował się jednak dzidziusiem więcej
                              justynko nie przejmuj się faceci są okropni.....


                              muszę iść ryczek płacze
                              Ciao!:*

                              Skomentuj


                                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                                no widzisz Kala każde dziecko ma swoje tempo rozwoju i zachciewajek
                                oby tak dalej!

                                A siedzę na allegro i samochodów szukam z polecenia mężka nareszcie coś nowego

                                Dziewczyny jaki macie program do zmniejszania zdjęć??
                                Aniu a jaki samochodzik planujecie???

                                Ja zmniejszam w Microsoft Office Picture Manager, jak masz zainstalowanego Offica to jak dasz na zdjęcie i otwórz za pomocą... to tam powinno być i tam jest opcja edytuj zdjęcie
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X