Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kochane Moje!

    Dobry

    Wróciliśmy!!!

    W domu byliśmy w samo południe, niestety pogoda nam się nie specjalnie udała. Od piątku do niedzieli było pochmurnie, wilgotno i zimno... Więc zwinęliśmy się wcześniej, chociaż planowaliśmy zostać w Wiśle do późnego popołudnia. Sporo spacerowaliśmy, Edytka nawdychała się świeżego górskiego powietrza, więc sporo spała. Gorzej było, kiedy dziąsełka zaczęły ją swędzić - ciężko to powiedzieć, ale to były chwile nie do zniesienia! Marudziła, wkładała co popadnie do pyszczka i czasami darła się w niebogłosy. A wtedy ludzie się za nami oglądali

    A tak poza tym weekend w Wiśle chyba jej się podobał, woziliśmy ją w foteliku samochodowym, żeby mogła sobie wszystko obserwować dookoła. Do domu wróciła z pamiątkami - beczącym barankiem i zdjęciami - wstawiam kilka sztuk.

    Atusiu jest mi bardzo przykro, że Twój mąż zachowuje się w ten sposób - chyba nie zdaje sobie sprawy co robi. Ale znając życie, wyjedzie, zatęskni i znowu wszystko wróci na właściwy tor. Rozłąka dobrze robi, nie raz mówię mojemu M. że przydałoby się mi gdzieś wyjechać na kilka dni, bo między nami jest "byle jak",ale on teraz z Edytką z domu mnie nie wypuści - tak kocha tą swoją córunię.

    Rok temu, jak już byliśmy bardzo zmęczeni staraniem się o dzidziusia ja wyjechałam na cały tydzień w góry, do rodzinki. I wiecie jak nam to pomogło?! Tak bardzo za sobą zatęskniliśmy, że po powrocie był cud, miód i orzeszki. A jakie noce były potem upojne!!!

    Myszko, ja też teraz toczę ciężkie boje z dziąsłami mojej małej. Też jest marudna, mało śpi i wszystko wciska do buzi, a najchętniej moje palce. Ale jak posmaruję ją Bobodentem, to się uspakaja i na dłuższy czas jest spokój.

    A teraz pochwalę się wyczynami mojej małej - otóż Edytka już sama przekręca się z plecków na brzusio, poza tym kiedy leży i poda jej się dwa palce Edytka potrafi już sama usiąść, stara sie też wstawać z tej pozycji. I bardzo zagaduje rodziców, żeby jej troszke podokuczali - wczoraj odkryłam, że moje serduszko ma łaskotki... na żeberkach - i tak uroczo się przy tym śmieje!!!
    Attached Files
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Indra83 - ja jeszcze spakowałam podkłady na łóżko (w aptece można kupić - seni) i oczywiście aparat
      A tak w ogóle witam! Jakoś tak cichutko tutaj Ja jestem po dość intensywnym weekendzie. W sobotę zostałam zabrana na wycieczkę do Olsztyna (już nie pamiętam kiedy jechałam autem nie będąc kierowcą). Troszkę było chodzenia, więc w niedzielę byłam dętka Najważniejsze, że moje pierwsze dziecko było przeszczęśliwe. Odkąd mamusi urósł brzuszek, to nie ma zbyt wielu okazji do wycieczek. Dziś znowu u nas piękny dzień, normalnie idealny na pranie. Myślałam, że już mam wszystko poprane, ale zaczęłam przeglądać pudła po Mateuszu i znowu się tego uzbierało. Więc dalej piorę
      Pozdrawiam
      Mateuszek 07.09.2005
      Jaś 08.10.2009


      Skomentuj


        Hej mamcie.
        Mamanikosia zazdroszczę Ci że masz już chrzciny za sobą. Aż mi się nie chce myśleć o ich szykowaniu, na szczęście mama mi pomoże. Zresztą okazało się, że część gości nie dojedzie i będzie nas mało. Trochę mi przykro z tego powodu, ale nie będę odkładała chrztu po raz kolejny. Najważniejsze, żeby ochrzcić naszego aniołeczka. Wczoraj po raz pierwszy wytrzymała prawie całą mszę, ale pod koniec musiałam już wyjść i dać jej jeść, bo ona nie potrafi tak długo bez cysia wytrzymać.
        Co do facetów to macie rację, choć mój nie jest jeszcze taki najgorszy. Zajmuje się Gabrysią, jak ma czas, ale niestety za dużo go nie ma,bo dużo pracuje, więc głównie ja się nią opiekuje. Ale Gabi wynagradza mi wszystko swoimi słodkimi uśmiechami.
        Kochany ten Nikuś, a jaki ma słodki uśmieszek.


        Skomentuj


          Czekamy, czekamy i trzymamy kciuki
          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

          Skomentuj


            olcm ten lezaczek co kupilam w szczecinie jest na allegro http://sklepy.allegro.pl/item7192012...olor_w_wa.html
            http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

            Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












            pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



            http://martynka------.aguagu.pl/

            Skomentuj


              Edytka jest super!
              ...aż wam zazdroszcze, chyba też gdzieś bedzie trzeba wyjechac, bo póki co nie bylismy nigdzie i pewnie to też powoduje zmęczenie życiem codziennym...
              no nic uciekam do roboty , bo dziś znów mąż zagonił mnie do firmy...


              Skomentuj


                Ojej 11:08 i nadal cisza?!

                Skomentuj

                •    
                     

                  wszystkie naraz pojechały na porodówkę
                  życzę szybkiego, bezbolesnego porodu i zdrowych dzieciaczków!

                  Skomentuj


                    Dzień dobry

                    Lena dziś dała pospać do 9 tzn wstała na mleko o 6 ale po nim zasnęła i do 9 spokój a teraz wcieła pół słoiczka gruszek i baaardzo jej smakowało to
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Hej Kochane Mamusie.
                      Wróciłam od Mamy, nic nie czytałam ale nadrobię zaległości, tylko nie w tym tygodniu bo mam siostrę z dzieckiem Ucałujcie swoje dzieciaczki i pozdrówki dla Was.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        AMSW napisała, że jest w szpitalu. Skurcze ma co 5 min,ale jeszcze słabe. Ma spacerować.
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Witam was po weekendzie

                          U mnie w sumie wszystko bez zmian. Noce cały czas dają mi w kość, jestem zmęczona, a w dzień nie mogę odespać, bo sąsiedzi pod nami remontują mieszkanie i ciągle coś wiercą lub tłuką młotkiem. Poza tym jestem jakaś taka niespokojna i osłabiona. Najchętniej wogóle nie wstawała bym z łóżka. Cały czas odczuwam skurcze, raz silniejsze, raz słabsze, czasem czuję takie kucie po bokach i w kręgosłupie, ale żadne z tych buli nie regularne.
                          Mój synek wczoraj był taki ruchliwy, miałam wrażenie, że z brzucha mi wyskoczy.
                          Powiem wam szczerze, ze już jestem bardzo zmęczona tą ciążą (przez to, że bardzo często jestem bardzo osłabiona), naprawdę chciałabym mieć to już za sobą.
                          Zostało nam 28 dni, ale coś czuję, że urodzę szybciej.

                          Dziś zaczęłam pić herbatki z liści malin (paskudztwo). Podobno mają one pomóc w skurczach - zobaczymy.





                          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                          Skomentuj


                            Anulkapi - ja też jestem już bardzo zmęczona. Ciągle tylko narzekam mężowi, że to mnie to albo tamto boli. Zaczynam go podziwiać, że ma tyle cierpliwości do mnie Ale jak pomyślę sobie o porodzie, to jeszcze chyba nie chciałabym urodzić. Kurczę, zaczynam się naprawdę bać...
                            Mateuszek 07.09.2005
                            Jaś 08.10.2009


                            Skomentuj


                              Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                              AMSW napisała, że jest w szpitalu. Skurcze ma co 5 min,ale jeszcze słabe. Ma spacerować.
                              Cześć dziewczyny.

                              Właśnie miałam się was pytać ile się przez weekend rozpakowało, a tu widzę, że 3 kolejne mamusie finiszują.

                              Tulipanku Gratuluję ślicznej córeczki, ale z niej kruszynka.

                              A ja po sobie coś czuję, że też się rozpakuję we wrześniu. Mam różnego rodzaju bule i skurcze, narazie nie są one regularne, ale mam wrażenie jakby mnie rozklejały tam w środku.





                              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                              Skomentuj


                                hej laseczki
                                no wiec tak moja nikola ma okropny katarek kupilam jej kropelki do noska w aptece ale nic nie pomagaja moze macie jaies sposoby zeby sie tego pozbyc
                                moj tesc sie obudzil ale nie ma czucia w prawej nodze i lewej rece nie poznaje nikogo ruszza tylko oczami i mruga powiekami nie wiadomo co dalej bedzie....
                                nator ja cie doskonale rozumiem co do tych fryzjerow ja stwierdzilam ze sama bede swoim osobistym bo oni zawsze cos s*************a!!! dla mnie to sa debile!!!
                                nono ania to teraz zbieraj kasiute
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X