Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez jomada Pokaż wiadomość
    Dziś kończę 37 tydzień - mogę rodzić
    jo tyż

    chciałabym jak najwcześniej
    chyba zaczne latać po schodać tam i z powrotem, bo to podobno przyśpiesza
    3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

    Skomentuj

    •    
         

      hej, tez wpadlam zobaczyc co tu ciekawego sie dzieje ale pewnie wszystkie na spacerki się powybierały. U nas upał A ja nie wiem w co mam się ubierać bo nadal gruba jestem i aż mi wstyd wychodzić... Teraz Paulinka śpi jak się obudzi i zje to ruszymy się na troszeczkę z domu (może już tak gorąco nie będzie). Poza tym Coyotek ja wiem że anemia nie powinna się pogarszać, ale u mnie na pewno ona się nie polepsza... W poniedziałek będę zmuszona podejść do lekarza, a poza tym opuchlizna moich nóg nadal nie zeszła więc pewnie coś nie tak z moimi nerkami jednak jest. Pochwalę się jeszcze moją mała królewną i naszym pierwszym spacerkiem vvvvvvvvvv.jpgbbbbbbbbb.jpgaaaaaaaaaaa.jpg Jaki pultasek się z niej zrobił i jak się uśmiecha.

      Skomentuj


        hej. u mnie tez pogoda dzisaij pochmurna. przed chwila wrocilam z miasta - kupilam sobie koszule do karmienia , jeszcze musze druga se kupic bo teraz nie bylo rozmiaru.

        a ja mam torbe do szpitala taka mala tylko musze ja wyprac jeszcze i musza byc wszyte nowe zamki

        a tak to jak sie czujecie??








        http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

        Skomentuj


          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
          hej, tez wpadlam zobaczyc co tu ciekawego sie dzieje ale pewnie wszystkie na spacerki się powybierały. U nas upał A ja nie wiem w co mam się ubierać bo nadal gruba jestem i aż mi wstyd wychodzić... Teraz Paulinka śpi jak się obudzi i zje to ruszymy się na troszeczkę z domu (może już tak gorąco nie będzie). Poza tym Coyotek ja wiem że anemia nie powinna się pogarszać, ale u mnie na pewno ona się nie polepsza... W poniedziałek będę zmuszona podejść do lekarza, a poza tym opuchlizna moich nóg nadal nie zeszła więc pewnie coś nie tak z moimi nerkami jednak jest. Pochwalę się jeszcze moją mała królewną i naszym pierwszym spacerkiem[ATTACH]2441[/ATTACH][ATTACH]2442[/ATTACH][ATTACH]2443[/ATTACH] Jaki pultasek się z niej zrobił i jak się uśmiecha.
          Śliczna ta Twoja niunia . Albo mi się zdaje albo ma dość ciemną karnację, a jak się uśmiecha księżniczka mała.

          A tu mój Kubcio zaraz po przebudzeniu dzis rano
          Attached Files

          Skomentuj


            Witam witam
            Ja tylko na chwilke. Ufff, ale te nasze malenstwa wymagaja czasu! Nie mam kiedy zjesc bo gdy sie za to zabieram maly sie budzi. Boli mnie jeden sutek ze az zaciskam zeby. jest duzy i nie miesci sie Tymkowi w buzi W nocy budzi sie 2 razy ale dzisiaj nad ranem w ogole nie chcial zasnac i meczylam sie z nim do 11-tej.
            Kochane, wypakowujcie sie szybciutko to bedziemy sobie wszystkie o naszych sloneczkach rozmawiac!
            Uskuteczniajcie te wszystkie metody i na porodowki marsz!!!
            Milego dnia!
            Tymoteusz - ur. 03.09.09

            Skomentuj


              Witam! Ja nadal w dwupaku... Tylko wiecie co... Tak mam cały czas mokro w gaciach, że szok... Nie wiem czy to upławy czy może wody mogłyby się tak sączyć... Bóli żadnych nie mam, skurczy zero... Cholera, mnie też już wszystko denerwuje... Pozdrawiam!
              Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


              Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

              Skomentuj


                Agatti mój tak samo! W nocy dwa razy (około 1:00 i 4:00 czy 5:00 sama nie wiem), a jak wstał przed 8:00 to już nie chciał spać.
                Byłaś już na pierwszym spacerku??
                Last edited by Carin; 12-09-2009, 19:48.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                  Witam! Ja nadal w dwupaku... Tylko wiecie co... Tak mam cały czas mokro w gaciach, że szok... Nie wiem czy to upławy czy może wody mogłyby się tak sączyć... Bóli żadnych nie mam, skurczy zero... Cholera, mnie też już wszystko denerwuje... Pozdrawiam!
                  Mozna to latwo sprawdzić. Zaloz wkladke, jesli przemoknie w ciagu pol godziny - idz do szpitala, bo to najprawdopodobniej to wody.

                  Skomentuj


                    Hejka, my nadal w dwupaku.

                    Liczyłam dziś zgodnie z zaleceniami ruchy dziecka. Między 7 a 8 naliczyłam 42, pomiędzy 12 a 13 -prawie 60. No to nie dziwne ,że jak się dziecko rusza tylko 15 na godzinę to ledwo to zauważyłam

                    Ktoś się pytał, czy któraś z nas chodziła do szkoły rodzenia. Mogę się więc pochwalić po raz kolejny : JA. Zapisałam się w połowie lipca. Rozpoczęłam kurs 10.08 i skończyłam 08.09. A pamiętam, że jak się zapisywałam, to byłam pewna że nie ukończę go, bo urodzę z pewnością.

                    Ja już dziś spacerek zaliczyłam. Łapią mnie coraz częstsze skurcze w pachwinie, tak silne że staje bo nie kogę dalej iść.Poza tym młody kopie i mój śluz od wczorajszej wizyty w szpitalu zmienił kolor chwilami na brązowy. Narazie się obserwuje, a do szpitala wybieram się jutro na to KTG, na które miałam zgłosić się dzisiaj




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      pytanie do mamusiów które urodziły: czy wy też miałyście taki okropny ból kręgosłupa przed porodem?? ja to dzisiaj nie moge sobie miejsca znaleść ani pozycji czy chodze czy stoje czy siedze to mnie okropnie boli już nie wiem co mam robić:/ brzuch mnie nie boli raczej tylko troche takie skurcze czuje ale to cały czas je mam juz od jakiegoś miesiąca i jest mi strasznie niedobrze, uczucie takie jak przy zatruciu zbiera mi sie na wymioty. ale ten kręgosłup jest okropny poradźcie coś bo się wykończe!! czy to znak ze poród tuż tuż??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No i jesteśmy. Na basenie początek był straszny! Nie dość, że latała mu broda z zimna to bał się hałasu i płacz był strasznie załosny... ale z czasem było coraz fajniej i na koniec to gadał na całego
                        Polecam Wam gorąco takie zajęcia, bo mega fajna sprawa. Ja jestem zachwycona i już chce żeby minął tydzień.
                        Wstawiam kilka fotek
                        Attached Files
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          I jeszcze kilka fotek mojego Tygrysa
                          Attached Files
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Napisane przez viki1906 Pokaż wiadomość
                            pytanie do mamusiów które urodziły: czy wy też miałyście taki okropny ból kręgosłupa przed porodem?? ja to dzisiaj nie moge sobie miejsca znaleść ani pozycji czy chodze czy stoje czy siedze to mnie okropnie boli już nie wiem co mam robić:/ brzuch mnie nie boli raczej tylko troche takie skurcze czuje ale to cały czas je mam juz od jakiegoś miesiąca i jest mi strasznie niedobrze, uczucie takie jak przy zatruciu zbiera mi sie na wymioty. ale ten kręgosłup jest okropny poradźcie coś bo się wykończe!! czy to znak ze poród tuż tuż??
                            To normalne w końcówce ciąży, po prostu dzidziuś zszedł już na tyle nisko, że obciążył kręgosłup... Poproś męża o masaż, bo niestety tego bólu się nie pozbędziesz...

                            Skomentuj


                              Viki1906 Ja mam to samo!! Nie przejmuj się tak jak Carin pisze, to są uroki końcówki ciąży...

                              Agatka1987 ja przez to uczucie mokrych gaci dwa razy bym się na futrynie zabiła ale okazało się, że to fałszywy alarm i że moja głupia mózgownica już jest przewrażliwiona.

                              Ewylynka tylko pozazdrościć Ci że możesz już z Paulą na spacery chodzić... a ja nadal jak słoń Ale nie martw się ja też już nie mam w czym chodzic, jedynie dresy które też już są lekko za ciasne, ale nie opłaca mi się kupowac gaci na kilka dni...

                              JA CHCĘ JUŻ URODZIĆ!!
                              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                              Skomentuj


                                nator ale fajnie z tym basen, zaczynam żałować że ja sie wycofałam , bo pomyślałamże Polka może za mała i jej sie nie spodoba, a nas nie można sie wycofać , płacisz z góry i czy se dziecku podoba czy nie kasy ne zwrócą
                                a poza ty przed chwila pokazałam zdjecia Kacpra mojej mamie i powiedziała że naprawde są podobni tzn Kacepr i Pola śmieszne to naprawde
                                Ach i spóźnione życzenia dla forumowego braciszka od Poli wszystkiego naj !!!
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X