Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hehe Majorka kochana nie udało ci się

    Nator 100 latek dla Kacperka z okazji półrocznicy I życzę wam udanego wypadu na basen. Koniecznie opisz wszystko!!!

    A ja muszę się am pochwalić, że moja Juleńka cały tydzień (z jednym wyjątkiem, wczoraj) przesypiała całą noc!!!!!!!!!!!!!!!!! Tzn kładę ją ok 8 i wstaje ok 6 rano !!!!!! Dzisiaj też dała mamusi pospać. Kochane dziecko!




    Skomentuj

    •    
         

      dzieńdoberek

      Pogoda u nas paskudna, pada i ciemno na dworzu, Filip spał do 7 ale jak zaczął gadulić i wstałam to myślałam że jest z 4-5 bo taka ciemnica na dworze, dziś czuje ze spacerku nici...

      Sylwunia ja daje chrupki od dawna już i piętkę od chleba też czasem do pocmokania dawałam, teraz już nie bo mały ząbkami by odgryzł ale jak mu się wyrzynały to cmokał. Z resztą ja ekperymentuje ostro już, Fifi wczoraj zjadł pierwszy jogurcik danonka a kilka dni temu biszkopciki zblenderowane z kawałkiem banana i odrobiną mleka zwykłego - jak dotąd cały i zdrowy

      teraz się trochę wkurzyłam bo mój małżon oczywiście śpieszył się do szkoły i zwalił mi na pogłogę w kuchni blachę z tłuszczem, wszystko się lepi a ja się ślizgam po całym mieszkaniu jeeeeny!
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        czesc wam dzis tylko na chwilke wpadlam bo na wykopki do dziadkow jedziemy kurczaczku moja martynka tez sie wierci az ulozy sie na plasko, i ma stylu wytarte juz wloski i ma czerwone plamki od tego i tez lekko ma wgnieciona ale jak poloze ja na boczku to tak sie odpycha nogami od tylu wersalki ze jest juz na pleckach ) olcm zdjecie lezaczka wkleje pozniej jak wrocimy, mloda no to faktycznie twoja polunia to zdolniacha jest w sumie najstarsza z naszych bejbiczkow wiec pokazuje wszystkim co ma sie robic hihihi buziaki wszystkim
        http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

        Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












        pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



        http://martynka------.aguagu.pl/

        Skomentuj


          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
          Hej dziewczynki, ja tu codzień czekam na wieści o nowych bejbikach ale one jakieś nie śpieszne U nas tak sobie bo moja mała jest taka żarta że nie wytrzymuje tego czasami Najgorzej jest wieczorem je z cycków (oby dwóch) około godziny i się nie uspakaja, dopiero jak podam butle ze ściągniętym mlekiem jest ok, nie wiem jak mam ją tego oduczyć zwariować można, już czasami się zastanawiam czy w nocy tylko z butli nie podawać... poza tym mój łakomczuszek robi się taki pultaśny ale co się dziwić w końcu tyle je. Wczoraj był pierwszy spacerek dzisiaj kolejny, fajnie by było gdyby nie to że moja pogarszająca się anemia daje ostro o sobie znać! Jestem taka osłabiona, wczoraj już z ledwością po schodach wchodziłam. Nadal boli mnie krocze, chociaż szwy ściągnięte i muszę uważać jak siadać bo boli jak cholera
          Kochana myślę, że to nie tylko anemia Cię osłabia, ale też sam poród. Ja nadal nie mogę dojść do siebie. Bynajmniej jeśli chodzi o samopoczucie, bo krocze ani nie boli, ani nie krwawi. Jakbym nie rodziła.
          Spokojnie mogę życzyć wszystkim takiego porodu jak mój.

          Skomentuj


            Hmm aż dziwne, że się jeszcze nie pojawiłyście . Może w końcu rodzicie?!

            Skomentuj


              Witam kochane po dłuuuuuuuuuuuuugiej nieobecności. U nas wszystko dobrze.
              Jesteśmy po chrzcinach ( 29 VIII) i ogólnie jakoś powolutku do przodu. Synek przesypia całe noce. Od kilku dni stracił apetyt- przebił mu się pierwszy ząbek i rwie się do siadania
              Kochany Nikodem 2009.04.07.

              [/url][/url]

              Skomentuj


                nareszcie Sylka 100 lat Cię nie było!

                Filip poskromiony śpi a ja podobnie jak wczoraj zajadam kanapole z nutellą
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzieńdoberek

                  widzę że tu od rana gwarno,to świetnie w końcu cosik się będzie działo chyba ta pogoda bo tak to byście pouciekały

                  a ja powolutku szykuje się do wyjazdu do mamy muszę spakować trochę łaszków dla dziewczyn w razie czego

                  wczoraj robiłam brzoskwinie a dziś jak wrócę będę dżemik robić,owoców pełno tylko mają tyle wody ze zaraz sie psują
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    witaj z powrotem Sylka

                    Haniulka też już śpi a powstawali mi o 6:30 i to przez Hanie bo wzieło ją na gadanie,ostatnio tak wstaja zwariować idzie a potem Majka marudzi bo jej sie chce spać i do wieczora jest taka stękająca mam nadzieję że siora weźmie ją dziś do siebie(uwielbia ją)i będę ją miała z głowy
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Ja się nie pytam czy rodzicie,bo to może być denerwujące, ale może jednak?
                      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej.
                        Dziewczyny widzę, że nie tylko ja tak przejmuję się swoją figurą. Ważyłam się tydzień temu i było wtedy 59 kg, ale chcę wrócić do 54 kg. ćwiczę codziennie, aż mój mąż się ze mnie podśmiewa, ale są efekty i się nie poddaję. Kurczaczku ja też mam problemy z brzuchem
                        Czy wasze pociechy tez się często uśmiechają, bo moja Gabi ostatnio bez przerwy się śmieje, aż czasami prawie płacze bo jest taka słodka wtedy.


                        Skomentuj


                          Dzien dobry!
                          Ja nie rodze, cisza jak zwykle u nas. Skurczy brak, Julia sie nie rusza Moze ja teraz sniadaniem obudze?



                          Rosne...
                          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                          16.11.2009 5620 gr, -
                          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                          17.06.2010 9250 gr, -
                          06.09.2010 10600 gr, 77cm
                          14.12.2010 11600 gr, 81cm
                          05.05.2011 11900 gr, 83cm
                          20.09.2011 13200 gr, 90cm
                          14.01.2012 14300 gr, 93cm
                          19.07.2012 15500 gr, 98cm



                          Skomentuj


                            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                            Dzieńdoberek

                            widzę że tu od rana gwarno,to świetnie w końcu cosik się będzie działo chyba ta pogoda bo tak to byście pouciekały

                            a ja powolutku szykuje się do wyjazdu do mamy muszę spakować trochę łaszków dla dziewczyn w razie czego

                            wczoraj robiłam brzoskwinie a dziś jak wrócę będę dżemik robić,owoców pełno tylko mają tyle wody ze zaraz sie psują
                            Podziwiam Cię!!!!!!!!!!!!!!!!
                            Ja w tym roku nawet nie miałam kiedy ogórów zakisić................
                            Kochany Nikodem 2009.04.07.

                            [/url][/url]

                            Skomentuj


                              Cześć Anno
                              Mój Staś dziś też strajkuje i śpi, tylko jak parę śliwek zjadłam, to czkawki dostał.
                              Smacznego
                              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                              Skomentuj


                                hej, mój Piotruś też sie jakoś od wczoraj słabiutko rusza...chyba sie te nasze dzieciaczki zgadały

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X