Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzięki Angelikaanna za info o foteliku.
    Chyba go zamówimy,tylko po 14 mają mieć oliwkowy kolor, mam nadzieję, że zdażę i dzidzuś nie zrobi nam aż takiej niespodzianki i nie przyjdzie do nas wcześniej.

    Ja dziś pół dnia prasowałam ubranka Cypusia i aż mnie prawę ramię i bark okropnie boli, bo robiłam to na siedząco, bo oczywiście po 5 min na stojąco wymiękłam.
    Ale mam już poprasowane)))
    Cyprianek 02.10.2009 55cm 3255g






    Skomentuj

    •    
         

      Dobra uciekam się szykować na spacer z malutkim .

      Skomentuj


        Ja dzisiaj też mam prasowanko, ale naszych ciuchów, bo ja prasuje wszystko i mam z głowy

        Anulkapi, to mogą być skurcze przepowiadające (zwłaszcza po seksie możesz je odczuwać), porodowe będą regularne, a błony mogą pęknąć później (ale jak pękną to jest to wyznacznik, że trzeba jechać do spzitala)

        U mnie lekarz KTG robi na każdej wizycie po skończonym 30 tygodniu ciąży.



        Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

        Skomentuj


          Rozmawiałam z mężem, o tym co lekarka mi powiedziala, że skoro ciąża już donoszona to można po mału indukcję zacząć stosować. I od jutra zabieramy się do roboty - spacery, masaż sutków, sex. To chyb nie to co pani doktor miała na myśli, ale jak się okaże skuteczne, to czemu nie - przynajmniej jest ciekawsze niż leżenie w szpitalu.




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Napisane przez Kiniak7 Pokaż wiadomość
            Anulkapi to pewnie te przepowiadające... Dopóki wody nie odchodzą jest ok , ale oczywiście zawsze możesz do lekarza zadzwonić i wcześniej się z nim spotkać.
            Też stawiam na to, że to te przepowiadające, bo nie są regularne, a Kubuś jest bardzo aktywny. Rusza się prawie non-stop, nie będę więc siać paniki. Wolę się was tutaj zapytać. Co do tych wód to nie tak do końca, bo nie zawsze wody odchodzą, często jest tak, że dopiero przy porodzie przebijają pęcherz płodowy (przy wszystkich trzech ciążach mojej mamy tak było), więc biorę na to poprawkę.

            Ja też na dzień dzisiejszy mam wszystko poprasowane, ale czekają mnie jeszcze 3-4 tury prania, więc jeszcze sobie poprasuję .

            Mój chłop tez mnie rozbraja. Od co najmniej dwóch tygodni mówię mu, że muszę kupić taki wiklinowy kosz z pokrywą na kosmetyki dla małego, żeby na wierzchu nie stały, bo nie mamy na nie miejsca, a tak to jakoś będzie wyglądało i w oko nie kuło (mniejsza z tym), a on do mnie wczoraj, że pierwsze słyszy. Gały na niego wywaliłam, bo pomyślałam że śnię . Było to w sklepie jak byliśmy na zakupach. Nie chciałam przy ludziach robić awantury, ale w samochodzie dałam się ponieść. Spytałam się go czy jak zacznę rodzić i mu to powiem to też usłyszę, że pierwsze słyszy. Może mi jeszcze powie, że nic z nim nie uzgadniam tylko sama podejmuję decyzję. Normanie zgroza.





            Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
            Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
            Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

            Skomentuj


              Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
              Rozmawiałam z mężem, o tym co lekarka mi powiedziala, że skoro ciąża już donoszona to można po mału indukcję zacząć stosować. I od jutra zabieramy się do roboty - spacery, masaż sutków, sex. To chyb nie to co pani doktor miała na myśli, ale jak się okaże skuteczne, to czemu nie - przynajmniej jest ciekawsze niż leżenie w szpitalu.
              U mnie bylo skuteczne. Najpierw dluuuuuuuugi spacer, pozniej intensywny seks .

              Skomentuj


                Zdecydowanie lepszy sposób niż leżenie w szpitalu i czekanie na cud narodzin




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Syrwunia, szkoda Twojego teścia, ale medycyna teraz tak pruje do przodu, że zawsze jest jakaś nadzieja....
                  A chatki bajera! Ta druga jest extra, ale mi ososbiście marzy sie taki domek jak ten pierwszy- malutki, zgrabniutki, skromny

                  Co do spacerówek- my teraz mamy Micrusa Alu (czy jak sie to pisze) Na początku wkładalismy specjalne nosidełko, teraz młody jeżdzi w nim na półsiedząco, ale jak już calkiem bedzie siedział to chyba też bedziemy musieli pomyśleć o nowym, bo ten nasz tak jak u Ani2288 po przełożeniu raczki nie da sie wogóle prowadzić.

                  Majorka, ja też mam loczki i do niedawna marzyłam o prostych włosach, ale jak wyprostowałam raz, to stwierdziłam że zostane raczej przy swoich- jak są pokrecone to mam szopke, a po wyprostowaniu- puszące sie siano

                  spadam narazie bo mi sie obiad przypala


                  Skomentuj


                    Napisane przez anulkapi Pokaż wiadomość
                    Mój chłop tez mnie rozbraja. Od co najmniej dwóch tygodni mówię mu, że muszę kupić taki wiklinowy kosz z pokrywą na kosmetyki dla małego, żeby na wierzchu nie stały, bo nie mamy na nie miejsca, a tak to jakoś będzie wyglądało i w oko nie kuło (mniejsza z tym), a on do mnie wczoraj, że pierwsze słyszy. Gały na niego wywaliłam, bo pomyślałam że śnię . Było to w sklepie jak byliśmy na zakupach. Nie chciałam przy ludziach robić awantury, ale w samochodzie dałam się ponieść. Spytałam się go czy jak zacznę rodzić i mu to powiem to też usłyszę, że pierwsze słyszy. Może mi jeszcze powie, że nic z nim nie uzgadniam tylko sama podejmuję decyzję. Normanie zgroza.
                    anulkapi hehehe ujęło mnie to co mu w tym aucie powiedziałaś. dobre. nic się nie przejmuj chłopem, teraz to pewno wszystko se wyolbrzymiamy przez nasz stan.ja nie wiem zresztą czy naród męski jest aż tak bardzo tępy, że czasem nie czaji że robi coś nie tak? a co do skurczy to się nie stresuj za bardzo, co ma być to będzie
                    3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                    Skomentuj


                      No ba!

                      A ja sie musze pochwalic ze moj maluszek juz calkiem wysoko podnosi glowke jak lezy na brzuszku!! Nie zniechceca sie nawet jak walnie nochalkiem o podloze .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Wiesz Carin - to już całkiem duży chłopczyk, nie w kij dmuchał 14 dni jak biczem zleciało




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Napisane przez anulkapi Pokaż wiadomość
                          Po mnie też podobno nie widać, ale ja widzę. Co tam jeszcze trochę i zaczną nam uciekać te zbędne kilogramy. Myślę, że w przyszłym roku na lato będziemy świetnie wyglądać .
                          OBY !!!!!!! miejmy nadzieję że tak będzie!!!

                          ja już torbę prawie całą spakowałam, szampon i żel też
                          bo se kupiłam takie miniaturki specjalnie na tą okazję.
                          na koniec wrzuce tylko szczoteczke i paste i coś do
                          make-upu, żeby nie straszyć

                          wczoraj kupiliśmy wkońcu ten bujaczek 3 w 1, ale w sumie
                          to okazał się 2 i pół w 1 i te wibracje jakieś takie dziwne,
                          trochę ściemniają, ale i tak jest gites
                          3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                          Skomentuj


                            Zobacz jak ten czas leci, ty już rozpakowana, masz swojego Kubusia, a co poniektóre z nas ciągle czekają i zastanawiają sie kiedy i ich dopadnie to szczęście.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                              Wiesz Carin - to już całkiem duży chłopczyk, nie w kij dmuchał 14 dni jak biczem zleciało
                              A kiedy podeprze sie lokietkami? Aga to normalne, że on tak steka po jedzeniu i az sie robi czerwoniasty, albo dostaje czkawki od tego wysilku?

                              Skomentuj


                                Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                                Zobacz jak ten czas leci, ty już rozpakowana, masz swojego Kubusia, a co poniektóre z nas ciągle czekają i zastanawiają sie kiedy i ich dopadnie to szczęście.
                                Nooo a kiedys powiedzialam "Albo bede pierwsza albo ostatnia " i miałam racje!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X