Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ebo tak, fotelik jest z weluru i jest bardzo ładny. mozesz go miec jako fotelik, nosidelko i lezaczek. ja jestem z niego zadowolona. ja kupilam za 100 zl, bo moja ciotka ma sklep dzieciecy i mam wszystko taniej a w sklepie byl za 149 widzialam nawet w smyku za 155 wiec na allegro chyba sie oplaca.

    a jesli chodzi o wage to wam zazdroszcze , ja przybralam juz 18 kg








    http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

    Skomentuj

    •    
         

      hej dziewczyny
      wpadam na kawusie
      Ania, ja mialam w zeszlym roku na zime wozek na pompowanych szerokich kolach a opony dodatkowo z duuuuzymi wyzlobieniami ( z takim traktorkiem, niewiem jak to sie nazywa fachowo), no to kurde nie czujesz ze masz wozek przed soba a jak wybieralam sie czasami spacerowka na takich srednich "plaskich " kolkach to masakra byla jakas , a ten wozek co pokazywalas to ma moja kumpela i baaaardzo sobie chwalila tyle ze jeszcze nie przejezdzila z nim zimy to niewiadomo jak tam po sniegu, ale sama osobiscie go prowadzilam po ulicy - to jak piorko, no i ja jeszcze ze swojego od razu sie przesiadlam czolgu to juz calkowicie lekko mi sie prowadzilo

      Skomentuj


        Majorka no to czekam niecierpliwie na fotki z nowa fryzura, na 100% bedzie super, kazda zmiana jest dobra i odswierza i wogole trele morele duzo by gadac, ja tych loczkow w zyciu bym nie wyprostowala!!! ale ja na codzien mam druty - to co innego

        Skomentuj


          zaraz musze sie zmywac na zakupy, drugi dzien pod rzad chodze i tyle co do wozka wejdzie to laduje, kuzwa jak niewiem kto ide taka zgarbiona pozniej bo to czolg najpierw trzeba rozkolysac zeby pozniej jako tako sunal; mezus jutro tez pracuje wiec musze sama zrobic jakies zapasy, a w sumie to juz tak chyba trzeci tydzien ciagne, ale ten nasz czolg to jakas porazka w prowadzeniu i jeszcze z takimi klockami, jak dalam kolezance poprowadzic to ruszyla i oddala ster z powrotem, to ja niewiem jak ja po sniegu uciagne, ech w sumie w Holandii to ze sniegiem raczej cienko, tyle co na swieta pojedziemy, aa to przezyje

          Skomentuj


            no wlasnie tylko widzisz Ania ja mam taki z duzymi kolami ale jako spacerowka jest do dupy, a jak juz sie przelozy raczke na druga strone to masakra nie da sie prowadzic... no a musze przyznac ze od jakichs 3-4 lat to zima w polsce nie jest zbyt sniezna... no i pocieszam sie ze niedlugo kupujemy samochod nowy i tanszy w utrzymaniu wiec bedzie mozna gdzies podjechac jakby co

            filip juz na nogach tzn na macie siedzi i gryzie wszystko wokol
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              no dobra koniec monologu, zasmiecilam troche stronke, teraz ide malnac oko i za chwile zajrze, moze jakas matrona cos skrobnie
              do zoba

              Skomentuj


                siedzi??? o kurde z takim to juz nie pogadasz hehe

                Skomentuj

                •    
                     

                  lezy jeszcze
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    mi tam loczki nie przeszkadzaja bardzo je lubie ale chcę jakiejś zmiany,tylko za nim się obetnę to troszkę minie bo kaskę muszę nastrugać teraz wszystko idzie na remont a do tego moja kotka mama tego małego też jest chora widać że ma gorączke i już nie je masakra kasy pójdzie jak nic aż się boję,mężek mnie zabije za te moje zwierzęta

                    a co do wózka to ja zostaje przy głębokim bo zimą najlepszy wiem że chciałybyście już nowe wózeczki ale dla dobra dziecka zostańcie przy wózkach z gondolą tam nic ich nie zawieje będzie im ciepło a w spacerówce mimo że jest śpiwór to wieje z każdej strony a do tego jak jest jeszcze przodem do kierunku jazdy to masakra podczas mrozu twarzyczki im odmarzną

                    ja wybieram wózki tylko na dużych grubych kołach mam x-landera trójkołowca i powiem wam że jedzie jak marzenie prawie sam bo on ma koła na łożyskach jet super

                    mojego nie znalazłam ale ten jest bardzo zbliżony

                    http://www.allegro.pl/item729991130_...ange_2008.html
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      tylko widzisz Majorka moj juz sie nie miesci w glebokim ma podkurczone nozki a w zime to juz w ogole mi urosnie
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wiktoriab a czy te tabletki można brac jak karmi sie piersią bo ja karmie jeszcze troche syna cycem i własnie niewiem czy można brac jakies tabletki

                        Skomentuj


                          no to jest efekt tych głupich wózków bo zamiast zrobić porządne to oni robią takie żeby wiecej kasy człowiek wydał

                          to jak już spacerówka to z dobrą folią żeby mu nie wiało

                          moja też już sie wyspała ale marudzi i nie chce leżeć
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            cześć dziewczynki
                            ania co do wózka to moja kuzynka ma taki z podwójnymi małymi kołami i wiesz, szału nie ma. Nawet na polnej drodze cieżko sie go prowadzi mimo że ma skrętne te koła. Podejrzewam więc że w śniegu będzie jeszcze gorzej moja specerówka xlandera sprawdza się nawet na sypkim i głębokim piasku,no ale za to do najlżejszych nie należy...no ale nawet jak doczekamy jakiegoś śniegu to i tak będą odśnieżać chodniki. a przynajmniej powinni

                            wiecie co, właśnie oglądałam program dd tvn io tam było o tej matce surogatce która teraz walczy o to dziecko i powiem wam, że nie rozumiem tej kobiety. nie chodzi o to , że nie chce oddać ale o sam fakt że na coś takiego się zgodziła. bo ktos jej powiedział że do tego dziecka się nie przywiąże emocjonalnie, tylko ot tak urodzi. to ona nie wie co się czuje w momencie kiedy poczuje się np.pierwsze ruchy dziecka??Tym bardziej że to nie byłąn jej pierwsza ciąza


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              hej laseczki
                              co do wozkow to ja tez sadze ze te z duzymi kolami beda lepsze bo jak ania wyjdziesz z taka spacerowka w zime i spadnie snieg to bedziesz tak bluzgac ze wlosy beda deba stac a pozatym jak bedzie chlapa to tez ci bedzie ciezko pchac taka spacerowke a pozatym jest chlodna strasznie
                              a co do spacerowek to moja kumpela od 3 miesiaca sadza swoja a od 4,5 miesiaca jej mala jezdzi w spacerowce pionowo chyba za wczesnie jeszcze
                              laseczki dawalyscie juz swoim dzieciaczka przylepke z chleba?? kiedy mozna dawac?? i chrupki od kiedy mozna podawac??
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                widze Majorka, że mamy podobne upodobania a co do tych głębokich to faktycznie jakieś takie małe teraz robią. ostatnio jak włożyłam małego do wózka znajomej to ledwo na szerokość wszedłSzymon też już dawno się nie mieści w swojej-własnie w landerze-i uruchomiliśmi spacerówke. oczywiście na półlerząco a nie na siedząco.


                                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X