Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hejka

    noooo Syrwunia do twarzy Ci w roli panny młodej

    my dziś byliśmy na zakupkach i nakupiliśmy misiorce naszej dużo fajnych rzey a mianowicie: śpiworek do spania taaaki fajny, kołderkę i podusię(doraźnie na potem), pościel do tego i przytulankę a wszystko w ikei a najbardziej jestem zadowolona z tej przytulanki bo jest duża i fajna o taka: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50132772 która nie ma to polecam bo za 13 zeta

    Wczoraj kupiliśmy jej nowych jedzonek z kurczaczkami, królikami itp bo wkoncu ta pannica konczy niedługo 5 miesiecy i jeszcze krzesełko ze stolikiem do karmienia takie drewniane w tesco była promocja i pajace w za*****iście owocowych kolorach

    a sobie kupiliśmy maszynkę do pieczenia chleba i wczoraj mieliśmy świerzutki góralski chlebek, mniam mniam.


    a teraz na koniec najlepsze: Mój Piotrek wysłał mnie do fryzjera tzn namawiał zebym poszła coś dla siebie zrobiła i poszłam...jak miałam włosy do połowy pleców tak ściełam do ramion, wycieniowałam wracam a on się pyta czy coś się zmieniło ach te chłopy

    ps. ściagnęliśmy grę
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
      Kala jak tam na ważeniu? Wiesz ,mój średni syn urodził się z niską wagą urodzeniową (2880g) i dali mu mleko Bebilon Nenatal i pięknie po nim przybierał na wadze.Może zapytaj lekarza o ten preparat?(można kupić tylko w aptece)
      madzik ona Bebilon Nenatal jadła do końca 3 mca, a potem musiałyśmy zmienić i wybrałam Enfamil, boNenatal stosuje sie do momentu jak dziecko osiągne 3000g ale my stosowałyśmy dłużej
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        wróciliśmy od alergologa i jestem bardzo zadowolona. Z Ewelką jest lepiej ma ładna skórkę i można jej czasem przemycić jakieś lody, czy troszkę serka do jadłospisu. A co do mnie, a w zasadzie do Krzysia to mogę spróbować zjeść jogurt naturalny i trochę masła. Nawet nie wiecie ile to radości móc po prawie 4 miesiącach zjeść chlebek z masełkiem
        Misiulka jeśli chodzi o basen to ważne jest, aby woda w nim była nie chlorowana, a ozonowana- jest bezpieczna dla takich maluchów. Jak już zapisaliśmy się na basen to musimy sie dowiedzieć jaka jest temperatura wody. U nas woda ma około 35, a dzieci kapiemy w temp. około 37-38. Nasza pani z basenu kazala nam na około tydz przed rozpoczęciem zajęć zmniejszać temp wody o 0,5 stopnia tak aby dziecko było już przyzwyczajone do troszkę chłodniejszej wody i nie przeżyło szoku na pierwszych zajęciach- dużo rodziców tego nie robi i później dzieci trzęsa się z zimna i płaczą przez większą część "lekcji". Po wyjściu z wody my okrywamy zawsze malucha pieluchą tetrową, w którą wsiąka szybko cała woda, a dopiero później kładziemy go na ręczniku, który jest suchy i robimy przy nim wszystkie zabiegi kosmetyczne. Małemu nie jest wtedy zimno i można go spokojnie poubierać. Zapomniałam dodać, że jak już mamy dzidzie na przewijaku to żeby założyć na główkę czapeczkę cienką bawełnianą żeby zakrywała uszy. Najlepiej mieć dwie takie czapeczki. Po ubraniu dziecka tą mokrą zdjąć i założyć suchą i wtedy nakarmić- wszystkie są strasznie głodne po takich wyczerpujących zajęciach Jak nie chcemy karmić i i tak najlepiej odczekać jeszcze jakieś 20 min żeby temp się wyrównały i dopiero wyjść z maluchem na dwór. Ja polecam założyć na ta czapeczkę jeszcze jedną czapkę już tą właściwą i dopiero wyjść- sprawdzona metoda, która została mi polecona przez taka znajomą, ktora kiedyś pływała- maluch na pewno nie dostanie zapalenia ucha, ani nic podobnego, a głowę zawsze trzeba chronić, bo ucieka przez nia najwięcej ciepła. To chyba na tyle jeśli chodzi o "dobre rady'
        Długą lekturę wam zostawiam, jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę.


        Skomentuj


          Nooo czeeeeeść!

          Ufff, już dawno nie udało mi sie wyrobic ze wszystkim tak wczesnie zawsze wieczorem jak młody padnie, to nie wiem w co mam rece włożyć. Musze przygotowac sobie wszystko do pracy i jeszcze młodej żeby miała wszystko pod ręką jak będzie niańczyć Krystiana.

          Dzieciaki w przedszkou narazie tak dają popalić że po pracy ledwo żyje i nic mi sie totalnie nie chce, na nic nie mam siły...

          A tak ogólnie to u nas pomału do przodu. Krystiano raz je, raz strajkuje i czeka 6 godzin na cyca, nic nie chce pić, co widać po kupkach- bobki twarde jak kamień... Wogóle to też coś mi sie wydaje że przestał przybierać, no chyba że wyciągło go do góry, bo już nie jest taki pulchniutki.
          Wczoraj w nocy była masakra. Płakał przez sen, miał zrywy i 3 razy obudził sie z takim rrrrykiem, że nie mogliśmy go uspokoić. ciekawe jak będzie dziś, mam nadzieje że ok, bo chyba będe na żęsach jutro chodzić

          Nator, no do doopy że tak Ci sie wali z męzkiem. Z jednej strony szkoda żeby sie sypnęło tak szybko po ślubie, ale z drugiej masz racje- nie dawaj sobie kobito, bo potem wasze stosunki będą zależały tylko od humorków Twojego chłopa- jak on będzie miał ochote, to będzie ok, a jak jemu sie odmieni to będą czarne chmury nad Wami wisiały. Pokaż mu, że on też musi sie czasem o Ciebie postarać.

          Syrwunia, Super wyglądałaś w roli panny młodej! Nie moge sie doczekać Waszych PRAWDZIWYCH ślubnych fotek

          Majorka, gratuluje udanych połowów na siuśki, super zakupu dla Maji no i sił przy remoncie. To już chyba bliżej niż dalej, nie? Wkurzający ten syf i babranie, ale jak sie potem fajnie mieszka w nowym, odświeżonym

          No nic, spadam przed TV, bo nie pamiętam juz jak pilot wygląda, zajże potem


          Skomentuj


            Atusia ja za 12 zajęć- 1 raz w tyg płacę 300 zł. Teraz jak dwoje chodzi to każde płaci po 280 zł przy czym Krzyś bo jest mały ma 30 min, a Ewelka ma już 45 min.


            Skomentuj


              Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
              A właśnie gdzie Kala???
              Buziaki kochane bo mnie męczą,ze mam pudło wyłączyć...
              Patki
              jestem jestem tylko ciebie chyba juz nie ma
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Noż cholera a ja tej gry nie mogę odpalić... Ankasos Tobie normalnie odpaliła? Kochane ja zmykam zaraz do roboty,niestety..Jakoś przeżyję chyba ten tydzień.Jutro na zebranie do szkoły i znów wydatki ehh...No to miłego wieczorku.Do jutra
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  dziewczyny nie mam pojęcia jak się ją instaluje bo mężek to ściągnął i wszystko zrobił, on mówi że jakimś winrarem chyba ale już niepamięta bo może nie macie jakiegoś programu nie wiem
                  Sylwia rzeczywiście wyglądasz jak panna młoda
                  Anka dawaj zdjęcie!

                  Lece bo jeszcze kupa naczyń do zmywania i jakoś spać mi się chcę.
                  do jutra rana!
                  Buziaki
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Witajcie jakoś ostatnio nie mam natchnienia zeby cos pisac jakas depresja mnie złapała Mój Kubuś tez juz je powolutku jabuszko i dodaje mu kaszki do mleka zaczoł normalnie robić kupkę ( z czego jestem bardzo zadowolona) wogóle z mojego króla jestem bardzo zadowolona daje mi sie wyspac w nocy. problem mój tkwi w tym ze marwi mnie powrót do pracy bo niestety juz niedługo mnie to czeka niewiem jak sobie poradze 8 godzin bez mojego szkraba tak naprawde to od dnia porodu nie zostawiłam go dłużej jak na godzine i to tez chyba ze 2 razy tylko. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamy i maluszków Papa

                    Skomentuj


                      Buczek, dziękuję za rady - zwłaszcza z temperaturą wody i czapeczkami jest ważna. Jak Ci się coś przypomni, to napisz proszę. My idziemy na basen 19 września, więc prawie za 2 tygodnie, ale już zacznę pomalu obniżać temperaturę wody, bo Mała lubi cieplutkie kąpiele.
                      U nas chyba sporo to kosztuje, bo 50 zł jest wpisowe i do tego płaci się 320 zł za 10 lekcji. W innej szkole było taniej, ale tam mieliśmy dalekie miejsce na liście rezerwowej i się nie udało załapać.
                      Myszka, ja już wracam do pracy w przyszłym tygodniu. Całe szczęście to jest taka praca, że często mogę popracować w domu, bo strasznie tęskniłabym za Maleństwem. W drugiej pracy mam jeszcze urlop. Z jednej strony to cieszę się, że już wracam, bo fajnie jest mieć jakąś odmianę tym bardziej, że przed narodzinami Małej dużo pracowałam, ale z drugiej boję się, że będą z nią za mało czasu spędzała

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej jestesmy juz i powiem Wam ze naprawde wspolczuje tym rodzicom ktorzy musza patrzec na cierpienie swoich dzieci, Mati tak plakal i oczywiscie ja razem z nim zacewnikowala go dwa razy bo za 1 razem sie nie udalo dobrze wlozyc cewnika sciagnela mu caly napletek i samo t0o juz go napewno bolalo Mati ma w moczu bakterie Coli i to jest bardzo niedobrze mozliwe ze jak go podcieralam po kupce dotknelam mu siusiaczka ta husteczka i mam nadzieje ze tylko dlatego taki wynik wyszedl bo dziwne jest to ze jego organizm sie nie broni przed takim stezeniem bakterii...zobaczymy w piatek co dalej uciekam tulic mojego skarba chociaz juz chyba zapomnial
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj


                          cześć Dziewczyny!

                          Właśnie moja słodka Maja się rozpycha rączkami w brzuszku:P

                          My od jutra z mężem robimy remoncik w pokoju małej..będzie malowanko
                          dzisiaj malowaliśmy łóżeczko na żółty kolor dla Niuni farbą hipoalergiczną do malowania łóżeczek.

                          Także chwilowo nie będę mogła z Wami pisać..ale odezwę się jak skończymy remoncik..

                          Pozdrawiamy!




                          Skomentuj


                            widze że pustki więc ja też się pożegnam kończe oglądać film i ide spać bo mój M już dawno śpi,a jutro od rana musze po lekarzach pobiegać ciekawe czy coś załatwie bo mojego lekarza nie ma z rana i ide do innej pani doktor mam nadzieje że nie będzie robić problemów,już o 10 mam być u lekarki a do szpitala muszę zdążyć na 10:30 nie mam pojęcia jak to zrobie bo to aż 50 km

                            niuśka tak słodko śpi że chyba bym ja wycałowała za wszystkie czasy

                            a cyce mnie tak swędzą i nie wiem dla czego mam nadzieje że nie robi się jakieś paskudztwo

                            no to do juterka kochane pewnie zajrzę wieczorem pa
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              olcm ale dostalas jakies leki?

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                              .

                              Skomentuj


                                kurczaczku narazie jeszcze nie lekarka woli az sie wynik potwierdzi a ze Mati nie goraczkuje to mozna poczekac...ja mysle pozytywnie i musi byc dobrze
                                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X