Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
    Ja mam narazie poprane wszystko w Dzidziusiu. Kupiłam 2 kolorowe i 1 biały. Colorki już prawie wyszły, więc dokupiłam jeszcze jeden. A jak młody skończy kilka tygodni i nic nie będzie mu się działo ze skórą to planuje kupić proszek Persil Sensitive Plus i spróbować uprać jedna lub dwie szmatki. Ja już go kiedyś używałam, ale + zmiękczacz do naszych ubrań. Jak się okaże że nie będzie żadnych niepożądanych objawów to zacznę prać wszystko razem.
    Ja też później będę chciała zmienić proszek, by cała rodzina mogła używać. Bo za dużo tych róznych proszków jest w łazience i już nie raz się pomysliłąm
    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

    Skomentuj

    •    
         

      U mnie tez w Tesco jest drogo, tzn. mają nieraz super promocje, ale jak kiedyś właśnie po coś takiego pojechaliśmy, to przy okazji chcieliśmy normalne zakupy zrobić. I jeśli tak jak u nas kupujesz mnóstwo mleka i kefirów określonej firmy to już wiesz ile co kosztuje. To tam byłam w szoku, nigdzie drożej nie widziałam, chyba że w nocnym.Od tamtej pory już tam nie bywamy.
      Robimy głownie zakupy w Selgrosie (bo najbliżej), w Auchan, Biedronce (owoce, bo świeże i tanio) i w Bomi (bo mimo, że drogi to mam go na wyciągnięcie reki - taki przy osiedlowy sklepik - jak zapomnisz i nie masz jak pojechać gdzie indziej).
      A co do rodzenia - to mój mąż się śmieje, że nie mogę jak go nie ma, czyli od pon do piątku w godz. 5-6 do 19-20. Zostają weekendy i nocki. I tak doszliśmy do wniosku, że najlepiej w przyszły weekend. Zobaczymy więc czy my sobie, czy Julek co innego wymyśli




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        My w łazience mamy teraz 3- Dzidziusia color i biały (ale schowane) i sobie kupiliśmy Ariel Proenzim w płynie. Zajmuje mniej miejsca, a cenowo wychodzi podobnie, bo wcześniej kupowaliśmy taki wór 10kg Ariela.
        No i w Rossmanie wypatrzyliśmy płyn do płukania: Domol, jest o połowę tańszy od Lenora a ubrania pachną i są miękciutkie.Stwierdziliśmy że nie ma co przepłacać.




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Ufff...Mała powoli usypia, ja zjadłam obiad i odpoczywam. Mąż prosto po pracy poszedł na wieczór kawalerski kolegi z pracy.

          Więc ja mam trochę czasu dla siebie i planuję wypić kawkę i pobuszować po necie.

          Czy któraś z Was kupowała może kiedyś z tej stronki?
          http://www.mojeciuchy.pl/
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            OK ja uciekam, bo trzeba w koncu za cos sie zabrac

            wpadne pozniej. milego dnia
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              Ja mam Jelpa do kolorów i mam też Dzidziusie kolor i do białego, ale jeszcze nie używane, od mamy dostałam więc dla maluszka mam proszków zapas,a my używamy ariela do kolorów a do białego kupiłam kiedyś E sensitive ale jest beznadziejny, nawet zwykłych plam nie dopiera. Do płukania używamy lenora.
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Dekoracje kwiatowe przepiękne, pozazdrościć teściowej talentu
                Ania samochód mało prawdopodobne żeby się znalazł, pewnie już dawno w częściach i co niektóre zapewne już na alegro można znaleźć.
                My już po jednym spacerku, teraz czekam tylko na M i mała zjemy obiadek i idziemy na drugi spacerek. Co prawda trochę u nas zimno, ale niech sie dzieciaki hartują.
                Biedronka rzeczywiście niezłe wygibasy robi Edzia. Mój mały też sie tak wygina jak chce zobaczyć jakąś interesująca go zabawkę.
                Muszę się pochwalić Krzyś od dziś zaczął się już świadomie przewracać z plecków na brzuszek, tylko po chwili jest tym znudzony zaczyna marudzić i wierzgać, a nie umie jeszcze wrócić z powrotem, ale na to jeszcze ma czas.


                Skomentuj

                •    
                     

                  moj Kuba tez wlasnie zasnął i ja tez siedze wlasnie przy kawce ja jak co kol wiek zamawiam to tylko i wyłącznie z allegro,jeszcze nigdy sie nie przejechałam i dlatego nie mam potrzeby zamawiać gdzie indziej, na allegro zresztą jest chyba wszystko jestem tam stalym gościem i mam nawet kilkanascie gwiazdek,wiec moge zamowic wszystko
                  u nas wychodzi sloneczko ale mimo to nie mam jakos weny do spacerków,wole dzis posiedziec w domciu,bo jutro calodniowa wyprawa do drugiego co do wielkosci miasta w calej Francji do LYON bedziemy lazic,zwiedzac i oczywiscie cykac mase fotek na pamiatke. co do kradzieży na cmentarzach to mojemu tacie nie raz potrafili ukrasc nawet zwykla swieczke,tacy juz sa ludzie...hm....żałosne to ale cóż.....
                  Kubuś ur. 28.05.2009

                  Nasz synuś ma już...
                  http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                  Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                  Skomentuj


                    Ania dzięki, ale ten włosy, fryzura i figura to było rok temu w maju
                    Kościołu mi teściowa nie stroiła. Braliśmy ślub w Poznaniu, a ona kwiaciarnie ma w Koninie. Przywiozła mi tylko bukiet ślubny i kwaitki na auto.

                    A my się szykujemy i lecimy do nurologa.
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      Poprasowałam część, wyprałam już chyba wszystko dla małego, czekam aż wyschnie i kolejne prasowanko, ale to raczej już jutro

                      "Dom nad rozlewiskiem ma 500 stron, ale czyta się szybko i fajnie. Powoli ją kończę i myślę nad kupnem następnej części.

                      Co do termometru to ja też uważam, że ten do czoła nie jest jakąś rewelacją co do dokładności. Kupiłam taki zwykły elektroniczny z miękką końcówką (chyba z babyono). A najchętniej to stosowałabym tradycyjny rtęciowy, bo najdokładniejszy



                      Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A u mnie coś się przesuwa. Panowie od listewek chyba o mnie zapomnieli, a nawet na pewno, bo przed chwilą uświadomiłam się telefonicznie , może jeszcze dojadą.
                        Tak to jest, jak zapłacisz wcześniej, a potem tylko trzeba dokończyć, jak się drzwi wstawi.Drugi raz zadzwonię koło 17.




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                          A u mnie coś się przesuwa. Panowie od listewek chyba o mnie zapomnieli, a nawet na pewno, bo przed chwilą uświadomiłam się telefonicznie , może jeszcze dojadą.
                          Tak to jest, jak zapłacisz wcześniej, a potem tylko trzeba dokończyć, jak się drzwi wstawi.Drugi raz zadzwonię koło 17.
                          ja robiłam meble na zamówienie do kuchni i już zapłacone tylko mieli jeszcze jeden front dokręcić i już 2 tyg dzwonie, żeby przyjechali i mają mnie głeboko gdzieś. Tak to jest właśnie jak się wcześniej zapłaci:/
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            moja malutka misiulka , przy waszych dzieciaczka to taka mi sie wydaje drobinka i troszke mnie to martwi
                            Last edited by kala8; 18-05-2011, 19:36.
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              ja wkońcu wstałam i nastawiłam pranie. musze wkońcu też zacząć pakować rzeczy, żeby przewieź do nowego domu chociaż część bo naraz napewno się ze wszystkim nie zabierzemy. Cały wekend będe w starym mieszkaniu to może w któryś dzień się rozgrzesze.
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                To Atusia, pochwal się tym bukietem!!!

                                A właśnie, wystawcie swoje ślubne zdjęcia - pochwalcie się, jak radośnie wtedy wyglądałyście!

                                A to my w całej okazałości - w najszczęśliwszym dla nas dniu. 14 kwiecień 2007
                                Attached Files
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X