Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    długo faktycznie, ja założyłam 2 tygodnie po porodzie. Kubuś znowu zasnął ,ciekawe na jak długo tym razem , dobre i pół godzinki jest okazja pobuszować po necie
    Kubuś ur. 28.05.2009

    Nasz synuś ma już...
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
    Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

    Skomentuj

    •    
         

      czesc wam, juz jestem jestem ja tez mialam male problemy w domu ale juz jest lepiej a jesli chodzi o smrodek moczu to moja niunia tez ma intensywny zapach no i kurcze jak baki puszcza to tak jak stary-smierdzace ze szok ale to dlatego ze ja juz wiecej rzeczy wprowadzam do swojej diety i ona z mlekiem to wysysa. a nie pamietam kto pisaal o tych czopkach uspokajajacych chyba mamanikosia-chcialabym sie dowiedziec nazwe i czy dostepne bez recepty? a problemy mialam z moim przemkiem jak zawsze kurde chlop 30 lat a gorzej jak nastolatek w sobote bylismy u moich rodzicow na ognisku oczywiscie moj troche wypil i o 23 wrocilismy do domu ale jemu bylo malo i chcial isc napiwo na festyn dozynkowy i poszedl i wrocil o 4 rano i obudzil wszystkich domownikow, oczywiscie dalam mu wyklad ze jak tak moze sam isc i sie bawic a ja siedze w domu z malym dzieckiem, ale on nie wzial sobie tego do serca wiec go nastraszylam ze jak to sie powtorzy to go wyrzuce z mieszkania i wroci do rodzicow na garnuszek a on na to ze nawet jakbym go wygonila to i tak sie nie wyprowadzi bo jest tu zameldowany ale niestety to mieszkanie rodzice mi kupili i jest na nich wiec on nie ma prawa do niego, ale jakos to przemyslal i mnie przepraszal zebym go nie wywalala, ale dosyc o tym bo kurde ja tu chyba pamietnik pisze hihih, aha mloda wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka przede wszystkim i spelnienia marzen mamanikosia trzymam kciuki- bedzie dobrze
      http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

      Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












      pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



      http://martynka------.aguagu.pl/

      Skomentuj


        Cześć dziewuszki!

        Widze że nasze zmory małe znowu sie zmówiły, bo Krystian też sie buntuje i nie chce jeść. Wogóle, to pochwaliłam sie ostatnio że budzi sie raz w nocy na cyca, to zaczął znowu co 2 godziny. MASAKRA
        Ale wyczytałam że tak może być na początku jak mama wraca do pracy. Maluchowi brakuje przytulańska przy cycu, obraża sie, a potem nadrabia czułośi w nocy. Ok, ale jak tak dalej pójdzie to będe musiała wprowadzic leżakowanie w swojej grupie i kimać z dziećmi w ciągu dnia, bo nie wyrobie

        A wczoraj byliśmy u znajomych- mają psa Golden Retriever'a (za*****isty), Krystian tak sie hahał na jego widok, że szok
        No i po drodze mijaliśmy odpust, więc nie omieszkaliśmy wstąpić po balona oczywiście. Myslałam że Kris jest za stary na takie bajery, ale skąd kładziemy go na wyrko, balon pod sufit i gadają. Tyle spokoju...


        Skomentuj


          Cześć Mamusie!
          Kasiulina - trzymamy kciuki! My jutro też do przedszkola, tyle że to już drugi rok. Dziś było pakowanie kapci, ręcznika itp. Też trochę się boję, ale Mati wraca do swoich kolegów i pań, które już zna. U nas początki były trudne, ale potem już było dobrze.
          Dziś byliśmy z Matim u mamy na obiadku. Totalne lenistwo, ciocia zabrała syncia na plac zabaw, a ja sobie odpoczywałam. Małe w brzuchu chyba było zdziwione, że tak sobie siedzę i ruszało się jak szalone. Jutro jadę do mojego ginekologa. Ciekawa jestem bardzo, ile waży i czy się przekręciło. Mam wrażenie, że chyba nie, ale może się mylę. No zobaczymy...
          Mateuszek 07.09.2005
          Jaś 08.10.2009


          Skomentuj


            Napisane przez Madzialena81 Pokaż wiadomość
            Gdzies czytalam ze słuchanie Mozarta jest dobre dla spokoju Maluszka - ja probuje mu puszczac w zastepstwie Enyie - zobaczymy czy bedzie kojarzyl jak sie urodzi.
            Odliczanie trwa pozdrawiam cieplutko
            Ps. Co do wieku to jak wynika z mojego nicka mam 28 lat, a fotki nie moge przeslac bo nie chce sie zmniejszyc...
            Podobno słuchanie muzyki klasycznej w czasie drugiej połowy ciąży jest jak najlepsze dla maluszka i jest udowodnione, że po urodzeniu dzidzia reaguje na znane melodie, bądź uspokaja się przy nich.Ja mojemu brzuszkowi regularnie puszczam jedną piosenkę, kładąc głośnik na brzuch.Jest to "twoja miłość" Szcześniaka, chyba nawet kiedyś zamieściłam tu gdzieś jej tekst.

            Madzialena81 zdjęcia możesz zmniejszyć w Paincie w dość prosty sposób.
            pozdrawiam
            3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

            Skomentuj


              Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
              Wszystkie mamy zawsze mówią: Odpoczywaj póki możesz, bo potem będziesz padać na twarz ze zmęczenia i marzyć o wolnej chwili, ale tak się nie da. Teraz się nudzę często gęsto i już nie mogę się doczekać mojego synka. Nie da odpocząć na zapas.
              święte słowa, teraz choć mamy możliwość, to i tak nie potrafimy wypoczywać i umieramy z nudów, a potem będziemy marzyły o chwili relaksu
              3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

              Skomentuj


                kara_boska mnie siostra kupiła pościel na wymiary Wiktorii [wzrost ;P] i śpiworek. Tak więc kiedy się wierci, zakładam śpiworek :P, tak samo zrobię z małym:P. Mamy już imię, Kubuś
                Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


                Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


                Jaś - 08 listopada 2011

                Skomentuj

                •    
                     

                  mamanikosia a jak sie o tym dowiedzialas i jakie mial objawy napisz mi koniecznie jak znajdziesz chwilke trzymamy kciuki za Nikosia zeby mu pomoglo lekarstwo i obeszlo sie bez cewnikowania bidulek
                  justynko niestety facet jak niedopije jest niedozycia ten typ tak ma, wazne ze sie moze wystraszyl wiadomo ze dzidzi potrzebuje obojga rodzicow ale nie za wszelka cene
                  uciekam do maluszka bo ma dzis zly dzien ciagle glodny a pozniej wymiotuje bo sie naje za duzo i marudzi:/ a i o jednym budzeniu w nocy juz nie pamietam znowu mu sie przestawilo
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    o! gratuluję wyboru!


                    uwaga bo teraz będzie ostro!!!

                    wymiar na wysokości pępka 99 cm, 11 kg na plusie!!!!!!

                    o te centymetry się nie denerwuję, ale te kilogramy - mam nadzieję, że tak szybko zrzucę jak obiecujecie, cholerka, już mi się powoli ciężko podnieść z niskiego fotela!!!
                    Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                    Skomentuj


                      Napisane przez Katinkaw Pokaż wiadomość
                      Ciekawa jestem bardzo, ile waży i czy się przekręciło. Mam wrażenie, że chyba nie, ale może się mylę. No zobaczymy...
                      Ja do mojego doktora idę w poniedziałek, dokładnie za tydzień. Wtedy tez się okażę czy Kubuś się przekręcił, ale bardzo w to wątpię. Czasem bardzo wyraźnie wystawia mi główkę w górnej części brzucha, tuż pod żebrami albo dotkliwie kopie po pęcherzu - da się wyczuć jak pedałuje nóżkami. No ale zobaczymy za tydzień.
                      Oczywiście Katinkaw daj znać ile waży Twój dzidziuś i czy się odwrócił.





                      Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                      Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                      Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        martynka tez taka pazerna jest ze sie naje a potem zwroci i zaraz znowu glodna, ale juz mam malo pokarmu juz mi sie flaczki robia z piersi na noc daje jej butle i spi 4 godz i potem cyca 4 godz to najdluzszy jej sen ale niestety ten sen konczy sie o 1 w nocy a ja sie klade o 11, i tak mialas dobrze olcm ze choc pare nocy mialas przespane bo u mnie to jak 3 razy minimum nie bedzie wstawania w nocy to bedzie swieto kobitki a wasze niunie tez takie fajniutkie sa ze gadaja godzinami? bo moja potrafi 1,5 godz bez przerwy gadac zwlaszcza do karuzeli albo jak sie w okno patrzy, mloda slicznie wygladacie z pola, i jaka ona sztywna ze przodem ja trzymasz,
                        http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

                        Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












                        pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



                        http://martynka------.aguagu.pl/

                        Skomentuj


                          Czesc dziewczyny ! Chciałam sie pochwalic ze byłam dzisiaj u lekarza ... z Małym wszystko ok Wazy juz 2200 g obecnie tydzien ciazy to 32+4 ale Olafek jest o tydzien wiekszy juz tak nie duzo czasu do konca zostalo ... )

                          Skomentuj


                            Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                            Witaj Aga;-)

                            Miło, że do nas dołączyłaś..
                            Jak Twoje samopoczucie w ciąży?

                            W moim przypadku to również 2-ga ciąża.. i chyba o niebo lepiej się w tej czuje jak z Kubusiem..

                            Pozdrawiam Cię pisz do nas częściej;-)
                            Moje samopoczucie dobrze, chociaż dzisiaj zaliczyłam wymioty, ja w tej czuje sie również lepiej. Pozdrawiam=)
                            Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


                            Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


                            Jaś - 08 listopada 2011

                            Skomentuj


                              a co tu taka cisza
                              ja odpoczywam po pracowitym dniu, a naszą kruszyne męczy czkawka i mam taka ochotę na "coś" na dodatek ciągle prześladuje mnie słodki zapach ale nie mogę go połączyć z konkretna rzeczą
                              Weronika 19-09-2009

                              Skomentuj


                                Dziękuję! :P.
                                Wiktoria - 14 kwietnia 2008 waga 2935 wzrost 51 cm


                                Wojtek - 15 października 2009 waga 3150 wzrost 54 cm


                                Jaś - 08 listopada 2011

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X