Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej, dziękuje za życzenia
    gratulacje Carin z jednej strony Ci zazdroszcze, ale z drugiej niech nasza kruszynka posiedzi Sobie jeszcze w brzuszku
    coyotek74 Całą noc coś mnie pobolewało i budziłam się co jakiś czas
    ja mam tak od kilku dni, czuje się jakby mnie ktoś ostro pobił i jak się kłade to rana się nie moge doczekać. Nasza gwiazdeczka zrobiła się dużo mniej ruchliwa, ale za to jak już się ruszy to boli jak nie wiem (dosłownie widac jaką częścia naciska na ściany brzucha).
    Wczoraj zabrałam męża na zakupy i mamy już prawie wszystko co potrzebne, a napewno wszystko co niezbędne
    Weronika 19-09-2009

    Skomentuj

    •    
         

      witamy nowe mamy w naszym gronie
      Weronika 19-09-2009

      Skomentuj


        Witamy, witamy
        i o zdrowie pytamy.




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Dostałam wczoraj sms-ka od Carin - czy wszystkie jesteśmy w komplecie. Odpisałam,że tak i że tylko ona się wyłamała.
          Teraz jest sierpnióweczką Chyba trzeba będzie ją zaadoptować




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Wczoraj trochę odżyłam, jak pisałam wcześniej wybierałam się na małą imprezkę i było super . Potrzebne są takie wyjścia. Wróciłam zmęczona i całą noc przespałam, co dawno mi się nie zdarzyło.

            Stwierdziłam, że termometr kupię taki zwykły elektroniczny z miękką końcówką, a może później w razie potrzeby zainwestuje w taki do ucha lub czoła (chociaż dla dziecka to chyba lepszy do czoła, bo łatwiej zmierzyć). Myślałam o takim w smoczku, ale jak mały nie będzie chciał smoczka w ogóle, to nie zmierzę mu temperatury.

            Co do wieku to ja mam 27 lat, chociaż na tyle się nie czuję, nawet nie wiem kiedy te lata przeleciały, ale jakoś się tym nie przejmuję



            Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

            Skomentuj


              hej. widze ze teraz omawiamy kwestie termometru ja nie kupuje takiego, nam wystarczy taki jak jomada kupuje. a wiecie ze w lidlu są od poniedzialku body 2 szt. za 13,99 zl. to sie chyba oplaca bo ja za jedno tyle dalam.

              no i po wakacjach. od srody do szkoly :/ . i widzicie w sumie to nam 1,5 miesiaca zostalo i nasze malenstwa wyjda z brzuskzow. a pozniej moze bedziemy razem wszystkie na diete przejdziemy bo pewnie kazda chce byc doskonalsza

              ciekawe czy bedziemy tesknic za tym stanem








              http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

              Skomentuj


                Witam! Dopiero dowiedziałam się o Carin, tak się cieszę i serdecznie jej gratuluję Boże, już tak blisko i my będziemy się rozsypywać... Carin miała ten sam termin co ja (17.09.)...
                Ja to mam wrażenie, że w ogóle skurczy nie mam, chyba że nie umiem ich wyłapać. Brzuch mnie nie boli, czasami tylko odczuję krótki ból pęcherze, ale wydaje mi się, że to Mały tam wierci i tak czuję, a może to skurcze...
                Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli!
                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  dzieki IZa bylo super.....wczoraj.....

                  Witajcie


                  Ja wczoraj przezylam zabojczy wieczor co z tego ze padalo bylo zabojczo....nawet nie wiedizlam ze moj TZ jest taki pomyslowy.....

                  Najpierw wziol mnie na przejazdzke dorozka po krakowie...pozniej byl spacerek...i co chwile mi powtarzal ze MNIE KOCHA>>>Normalnie jak maszyna a pozniej byla restauracja kolacja...a potem wrocismy do domku...i sie stalo.....lekki sexik był....nie powiem ale taki lekki zeby Jualskowi nic sie nie stalo....a i humorek lepszy po tym jesthihiih



                  Nio a zaraz idziemy sie przejsc bo ladna pogoda


                  dzis zcaxyma 30 tc.....czyli 70 dni do konca....
                  SZCZĘŚLIWA!!!!



                  29.09.2009r.(2500g i 47cm)



                  NASZA TRÓJECZKA!!!

                  Skomentuj


                    Hej Kobietki,

                    Fifi ma śliczne zębulki, a chrupkowy diabełek to hicior! Mogę zapozyczyć pomysł na fotkę???
                    Katarzynar współczuję drogi w deszczu nocą - nienawidzę tak jeździć. A wybawiłaś się???
                    A Majorka, dobrze zrobiłaś, ze oddałaś rybulki! Życie im uratowałaś! Taki rybi bohater z Ciebie!
                    Paulichyner, no tęsknimy tu za Wami!!!

                    A ja też Wam wrzucę kilka fotek, bo ostatnio mało dodawałam na forum. Miałam ubaw, bo byłam z Kacprem kupić upominek dla męża w sklepie "quadowym" i wsadziłam Grocha w buty! Wyglądał obłędnie.
                    Attached Files
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      hej mamuski

                      Skoczek wpisujesz w wyszukiwarke rozmiar jaki Cie interesuje i wyskakuje Ci multum ciuszkow

                      My wlasnie sie pakujemy, Maciek padl po 3godzinach wariacji..ciekawe ile pospi.
                      pozniej moja mama zabiera go na spacerek a my dalej bedziemy pakowac...

                      pogoda jst w miare..ale glowa mi peka...ehh

                      co do zatkanego ucha..to nie mam pojecia co jest dobre, moze jakies plukanie..nie wiem...nigdy nie mialam zatkanego

                      uciekam bo jeszcze obiad musze zrobic... do uslyszenia kochane za 2 tygodnie.

                      buzialki


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczyny.

                        Dziś częściowo spakowałam torbę, ale jeszcze wiele rzeczy muszę do niej wrzucić.
                        W nocy mam coraz większe problemy z przekręceniem się z boku na bok, a namęczę się przy tym niemiłosiernie.

                        Zobaczcie co robi mój kot. Żeby jej tak tylko nie zostało .
                        Attached Files





                        Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                        Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                        Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                        Skomentuj


                          Podobno na początku po porodzie brakuje brzuszka i ruchów dziecka. Tak mi mówiła moja mama, że to strasznie głupie uczucie jak się wychodzi ze szpitala jakby sie czegoś zapomniało.





                          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                          Skomentuj


                            Kot w łóżeczku wyglada rewelacyjnie



                            Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

                            Skomentuj


                              Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
                              ANAKOS jak mierzą Twoją niunie?po obwodach czy kładą na miarke?
                              kładą na stół i pielegniara metrem ją mierzy, ja jak sama w domu ją tak mierzę to zawsze mi inaczej wychodzi
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Hejka
                                Dzisiaj już w trochę lepszym nastroju, bo Mała wierci się i znowu pokazuje swoją piękną stópkę
                                Ale za to zwiększyła mi się ilość skurczy, rano w ciągu 1,5godz miałam ze 4 takie dosyć odczuwalne. Ale jak na razie na wkładce czystko, tzn zero wód
                                Wiem wiem marudzę, ale dalej boli mnie odcinek lędźwiowy.
                                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X