Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej

    witam nowa mamuśkę

    ja się właśnie ważyłam i mierzyłam i do przodu mamy 24 kg a w obwodzie 116cm

    byłam właśnie w biedronce i kupiłam termoforem w opakowaniu krówki dla Lenki i mini regalik plastikowy bo wymierzyłam ze mi wejdzie pomiedzy komodę a łózeczko na kosmetyki. a wczoraj 3 bodziaki w auchanie były za 4 i 5 zł
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      ja nawet nie wiedziałam że mnie nacięli więc to raczej nie jest bolesne. Być może pękłam ale chyba nie bo zbyt prosta rana była. Nikt mi nic nie mówił tylko jak mnie szyli to się dziwiłam. W pamięci zostały mi jedynie "rozpuszczalne" szwy które po kilku tygodniach wycinał mi mąż bo nie chciały same wyleźć
      Roksanka 13-02-2005 r.


      Tymek- 10-05-2009 r.

      Skomentuj


        narazie samo słowo przeprowadzka jest dla mnie przerażające mamy czas do konca lutego ale przez ten okres co mieszkamy troche rzeczy nam sie uzbierało, pomału zaczynam się brać pod koniec tygodnia i pakować. MOJA KOCHANA MAMA już zaoferowała się że nam pomoże bo ja ztym brzuszkiem to dużo nie narobię. Kolega męża też nam ma pomóc, mój brat, siostra. Mam nadzieje że wspólnymi siłami zrobimy to szybko. To bedzie nasza już 3 taka poważna przeprowadzka i ja już mam naprawde dosyc. jak siedze i tak mysle gdzie ja pomieszcze teraz te wszystkie rzeczy to aż mi głowa pęka.

        Skomentuj


          gospi to straszne ale tak bywa i najczęściej nacinają kobiety aby szybko poszło bo nie chce im sie czekać . Dlatego też położną będe miała załatwioną z którą będe miała wszystko ustalone
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            a wiecie ze ostatnio ogladalam program w telewizji i mowili ze mozemy odmowic rozciecia krocza.... ale w tych szpitalach to z nimi dojsc do ladu to ciezko
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Cześć dziewczynki, widzę że tu o rozcinaniu krocza mowa, powiem Wam, że ja bardzi się tego boję. Lekarz mi powiedział, że mam wąski kanał rodny i będzie mi trudno urodzić, boję się że pęknę albo coś
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Witam nową mamusię

                Ja chodzę państwowo do lekarza,jedynie na usg prywatnie i płacę 70zl.Jeśli chodzi o poród to ja wiem co mnie czeka(cesarka) bo tak urodziłam poprzednio.Niby wygoda,bo bólu się nie czuje,ale póżniej jest trudno dojść do siebie... szwy ciągną,ganiają do wstawania...tragedia! Najgorsze,że musisz zająć się dzieckiem a położne nie zawsze chcą pomagać-musisz i już!
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Z tym nacinaniem to podobno nie taka tragedia, faktycznie chyba nie czuc, takze nawet nie wiadomo kiedy naciecie zostalo wykonane. No i jest chyba lepsze od pekniecia, na pewno duzo szybciej sie goi


                  Skomentuj


                    Ale przed nami jeszcze pomiar główki i tym cyrklem będą mierzyć miednice i okaże sie która z na będzie mogla rodzić naturalnie a która przez cc
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                      Witam nową mamusię

                      Ja chodzę państwowo do lekarza,jedynie na usg prywatnie i płacę 70zl.Jeśli chodzi o poród to ja wiem co mnie czeka(cesarka) bo tak urodziłam poprzednio.Niby wygoda,bo bólu się nie czuje,ale póżniej jest trudno dojść do siebie... szwy ciągną,ganiają do wstawania...tragedia! Najgorsze,że musisz zająć się dzieckiem a położne nie zawsze chcą pomagać-musisz i już!
                      Ja mam szczescie, bo w szpitalu, w ktorym bede rodzic ten rooming- in czy jakos tak jeszcze nie wszedl. Maluszki sa na osobnej sali, pielegniarki przynosza co 2 godz na godzinke do karmienia


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                        Z tym nacinaniem to podobno nie taka tragedia, faktycznie chyba nie czuc, takze nawet nie wiadomo kiedy naciecie zostalo wykonane. No i jest chyba lepsze od pekniecia, na pewno duzo szybciej sie goi
                        Nichol właśnie nie czytałam że lepiej pęknąć ja być naciętą bo jak się pęknie to najczęściej nie wszystkie powłoki a jak cie natną to tną wszystko i bardzo często więcej niż trzeba
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                          Ale przed nami jeszcze pomiar główki i tym cyrklem będą mierzyć miednice i okaże sie która z na będzie mogla rodzić naturalnie a która przez cc
                          kolezanka wlasnie tak sie meczyla prawie 12 godzin w strasznych bolach, dopiero maz zlapal za fraki lekarza, dal mu w lape i zrobili cc. Jak sie potem okazalo- dziewczyna iala za waska miednice i nie bylo szans zeby dziecko moglo sie przecisnac


                          Skomentuj


                            Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                            Nichol właśnie nie czytałam że lepiej pęknąć ja być naciętą bo jak się pęknie to najczęściej nie wszystkie powłoki a jak cie natną to tną wszystko i bardzo często więcej niż trzeba
                            no widzisz kurcze, wszedzie pisza inaczej i to na kazdy temat nie wiadomo ktoremu z artykulow wierzyc i sie nie stresowac


                            Skomentuj


                              Brrr, aż mnie ciary przeszły przecież biedne dzieciątko by sie udusiło
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Tak czy siak- straaaaasznie chcialabym juz miec porod za soba i moc wreszcie przytulic moja kruszyne Nawet maz mi wczoraj powiedzial ze juz mu sie znudzila ta moja ciaza, i zebym go uspila jakos i obudzila za te 7 tygodni


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X