Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    tiaaa łatwo powiedzieć mnie to strasznie irytuje ale fakt, faktem moje piersi ostatnio stały się tak wrażliwe że najmniejszy dotyk boli mnie cholernie

    Skomentuj

    •    
         

      wiesz co możesz spróbować - taki stary babcini .....co prawda stosuje się go jak dochodzi do zapalenia piersi i jak bardzo bola w czasie karmienia ale nic nie szkodzi jak zrobisz to teraz.
      Kup główkę białej kapusty. Weź kilka liści zmrożonych (z lodówki lub z zamrażalnika), rozbij je tłuczkiem (lekko) lub rozwałkuj tak by puściły sok i połóż je sobie na piersiach, omijając brodawkę. Powinno przynieść ci dużą ulgę. Ja robiłam tak w pierwszej ciąży i podczas karmienia jak miałam problemy i mnie bolały.
      Spróbuj.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Ja też to słyszałam ale z reguły robią go kobiety po porodzie już Wiesz taki ból to ja jestem w stanie wytrzymać tylko stale ta cieknąca siara a przecież jej nie wyciskam, nie uciskam piersi ani nic, więc nie wiem co się nagle stało

        Skomentuj


          Tyle,że ta kapusta nie jest tylko dla kobiet po porodzie . JA jak mam problemy z moimi zwapnieniami na łydce i mnie ona boli to tez kładę te liście. Każdy sposób by pozbyć sie bólu i opuchlizny jest dobry.




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            No zobaczę może dzisiaj spróbuję ale najpierw musiałabym wybrać się na rynek po zakupy... No nic ja póki co spadam bo muszę się troszeczkę ogarnąć

            Skomentuj


              Cześć Lasencje!
              Nichol no teściowa jest "ostra"! Kurde, jak ja słysze i widzę takie akcje to mi sie nóz w kieszeni otwiera. Ja wychodze z założenia, że nie ma co wmuszać w bobki, bo jak będą głodne to na pewno dadzą znać głośnym krzykiem, a wmuszając można tylko zniechęcić do jedzenia... sama wiem jak mnie katowali... i do tej pory jedzenie to przykry obowiązek.
              Aniu cena obrączek spoko, a jakie Wam się podobają??? Klasyczne złoto??? Jakie szerokie??? Chcesz mieć kamień??? I cena za sale też super! Ja płaciłam za wesele 160zł od osoby.
              Majorka, a Ciebie to podziwiam! Sił masz kobito tyle, że szok! Dom, remont, dzieciątka...

              A ja się troche wkurzam, bo Kacper niby drugi z najstarszych a w sumie to jest na etapie takim jak młodsi koledzy i koleżanki... W sumie to mi tam nie spieszno do czasów jak zacznie chodzić, bo wtedy to cały czas krok w krok za nim, ale... Nie wiem sama... ani zęboli, ani szczególnie nóg do dzioba nie pakuje, a i z tym siadaniem jakiś leniwy się zrobił...

              Lece kawke zrobić, bo przysypiam i na spacerek trzeba!
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Hej hej
                Moze sprawie Wam zawod swoja obecnoscia no ale jestem i nie urodzilam Noc mialam ciezka bo cholernie bola mnie boki a brzuch to myslalam ze mi peknie. Bolal mnie w nocy. Moi rodzice dzwonia codziennie rano jeszcze zanim wstane i pytaja czy wszystko ok. Smieje sie z tego bo pewnie codzien mysla ze to juz tej nocy a tu nic
                Myslalam ze jak dolegliwosci mam tak dlugo to urodze wczesniej a tu prosze, coraj blizej terminu a Maly sobie siedzi jakby nigdy nic.
                Za to miałam dziwny sen. Snilo mi sie ze urodzilam na jakiejs lace, doslownie trwalo to z minute, a synek mial geste ciemne wlosy i brazowe oczy (czyli zupelnie niepodobny do mnie i do meza). A przeciez dzieci rodza sie wszystkie z niebieskimi oczami. W nocy gdy przebudzam sie czasem, mam jakies zwidy, podobnie jak Ewylynka dzisiaj. Moze to taka przypadlosc przedporodowa?!
                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                Skomentuj

                •    
                     

                  Sagapoamore, moja dzidzia tez bardzo wczesnie ustawiła sie glowka w dol. Na usg w 32 tyg. byl juz nietoperz ale ja czula to duzo duzo wczesniej wiec nie masz czym sie niepokoic. Tez myslalam ze bede rodzic tak wczesnie bo wszystko na to wskazywalo a tymczasem....

                  ...dzisiaj zaczynamy 40 tydzien!!!
                  Tymoteusz - ur. 03.09.09

                  Skomentuj


                    Hej dziewczyny.

                    Dziś strasznie słabo się czuję, serce wali mi jak oszalałe, nie wiem co robić. Narazie leże w łóżku i nie zamierzam się ruszać. Pogoda znów taka, że nie ma czym oddychać. Wentylator chodzi na pełnych obrotach, ale to niewiele daje.
                    Chyba jutro popiorę te moje rzeczy do szpitala i spakuję torbę tak na wszelki wypadek. W poniedziałek zaczynamy dopiero 35 tydzień i chciałabym żeby synek wytrzymał jeszcze minimum te 2-3 tygodnie w brzuszku.
                    Wczoraj też się nie za dobrze czułam, cały dzień miałam rozwolnienie, mam nadzieję że to nie symptom przedporodowy tylko coś zjadłam co mi zaszkodziło. Adrian w sumie jadł to co ja i nic mu nie było. Martwię się nie na żarty.

                    Co do makijażu i strojów to jak nie planuje nigdzie wychodzić to siedzę w dresach (tak mi wygodniej) i bez makijażu (nie trzeba wieczorem zmywać).





                    Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                    Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                    Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                    Skomentuj


                      Cześć dziewczynki,
                      my już w domu. Lekarze powiedzieli, że już niedługo będę rodziła, stąd mała ilość ruchów i wypuścili mnie do domu... Mam tylko co tydzień przychodzić na zapis KTG, a jeśli jednak do 24 września nic się nie rozkręci to w ten właśnie dzień rozpoczną indukcję.
                      Jestem wykończona, pół nocy nie spałam przez skurcze (skutek zabawiania się z mężem...), a do tego muszę sobie uregulować rytm dobowy, który w szpitalu lekko się zachwiał poprzez nocne budzenie co dwie godziny by posłuchać tętna małego, oraz KTG o 5 rano :/ (że o chodzeniu na siusiu nie wspomnę).

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja jeśli się zdecyduję na rożek (bo też się zastanawiam :P), to tylko ze względu na to, że na pewno będzie dużo osób, które będą chciały wziąć małego na ręce. A wtedy jest bezpieczniej...
                        Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                        Antek - 6 listopada 2009r.

                        Skomentuj


                          Witaj Carin! Jak dobrze ze u Ciebie wszystko w porzadku. Martwilysmy sie o Ciebie!
                          Tymoteusz - ur. 03.09.09

                          Skomentuj


                            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                            Możemy się zamienić, wpadniesz do mnie umyć okna bo u nas gorąco a ja poleżę sobie u Ciebie A tak z innej beczki słuchajcie jak u was z siarą?? Bo u mnie leci mi z cycków strasznie a w szczególności z jednego, zawsze z prawego tyle leci że muszę sobie podkładać pieluchę tetrową pod piżamę bo inaczej same plamy

                            Ewylynka
                            pozwól że się wtrącę. Ja będąc w ciąży też miałam tak samo jak ty, strasznie leciało mi z piersi a po porodzie miałam tyle mleka że mogłabym wykarmić trojaczki Całe szczęście to nic groźnego

                            Skomentuj


                              nator my tylko obiad tort i szampan wiec cena niska bo na troche tylko wynajmujemy a obraczki najzwyklejsze na 4mm półokrągłe bez zadnych kamyczków
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Hej Agatti i Carin - jak widzę obydwie jeszcze w dwupaku.
                                Do mnie Agatti też dzie n w dzień dzwoni teściowa, czy aby już nie urodziłam, natomiast tatę ciut wychowałam - powiedziałam,że na 100% zadzwonię jak już będę sie sypać




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X