Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Heh, Ankasos widze że już odliczasz dni do ślubu na suwaczku

    A mój diabeł mały dziś już przegioł totalnie. Siedział sobie w wózku i gapił sie na żabke na swoim kocyku. w pewnym momencie MYK i Krystiano siedzi pewnie jakby to robił od zawsze i sięga po koc szok! nawet nie chwiał się jakoś szczególnie na boki:

    [ATTACH]W wózku.JPG[/ATTACH]

    Potem pozwoliliśmy mu popluskać troche na siedząco w wanience

    [ATTACH]Kaczucha.JPG[/ATTACH]


    Skomentuj

    •    
         

      WSZYSTKIEGO NAJ DLA POLI!!!!

      a my zmęczone byłyśmy dzis u znajomych przed przeprowadzka i super sobie chatkę wybudowali cudeńko normalnie

      a jutro od rana remoncik i goście od razu siora z chłopakiem i koleżanka wpadną z tatą z rana no i obiad super trzeba a tu remont i dzieci klęska totalna znowu będę zjechana wieczorem,ale moja kochana teściowa nie dość że wszystko synkowi do szkoły kupiła to i podłogę nam zasponsorowała więc nie mam co narzekać teściówka jest ok

      lecę lulu i mam nadzieje że sie jutro odezwę pa kochaniutkie
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Lola Śliczna jesteś, aż miło popatrzeć.
        Ebo - akurat tu masz rację, pod tym względem brzuszek działa piorunująco.






        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
        http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

        Skomentuj


          Ja tylko na chwilkę sprawdzam o czym żeście tak namiętnie rozmawiały Agatti mi ten wózek by się podobał ale jakby był 4 kołowo a on chyba 3 Ja ostatnio też sobie pozwalam na lepsze jedzonko bo później to nici z takich przyjemności Androsia udanego odpoczynku na wsi! Tylko nie zacznij rodzić Mnie właśnie molestuje jakieś małe stworzonko od środka, czasami to już tak cholernie boli że zaczynam mieć już dość brzucha, ale całe szczęście trwa to tylko wieczorami jak leże w łóżeczku, no nic słodkich snów dziewczynki! A właśnie ciekawe co u Carin pisała może do którejś??

          Skomentuj


            ja wam powiem ze tez niby w to nie wierze w te czarowanie ale moje kolezanka jak Mati mial 3 tyg to tez odprawiala czary bo jak byli goscie to on tak marudzil i jak poszli ona mowi ze ktos go zauroczyl to mowi ze zdejmie z niego czar i wiecie co moze smieszne ale poskutkowalo
            mamuszka powiem Ci ze mi mleczko wrocilo i nawet nie jest go tak malo smialam sie ztych jablek a jednak one dzialaja mlekopednie no i zlopie te herbaty na mleko moze to dlatego najwazniejsze ze dziala
            kurcze odczekalam do rana po tym dentyscie i dalam piers malemu i chyba to za szybko bylo bo jak nasikal to tak bylo czuc lekarstwem a podobno tylko 1% przechodzi do mleka
            ja dopiero sie dorwalam do kompa bo moj juz 2 dzien siedzi w domu i najchetniej by siedzial 24h
            Nikos sliczny chlopczyk
            mamuszka dzieki za trzymanie kciukow mama moja poszla na co innego do szpitala a okazalo sie ze te bole to od zapalenia wyrostka:/ ale juz do niej dzwonilam i wszystko dobrze
            no wlasnie ja tez nigdy nie mylam buzi w srodku i wczoraj wyczytalam ze trzeba wziasc gaze namoczona w przegotowanej wodzie i przemywac
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              cześć dziewczyny
              jestem pierwsza dzisiaj pierwszy raz
              dzieki za życzenia dla Poli, a co do słoiczków to zamierzam zrobić tak jak mówiecie, poczekam troche poprostu , spróbuje za jakieś klika dni jak nic to znomu doczekam , no przecież kiedyś w końcu musi załapać
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Nichol twoja teściowa mnie przeraża

                a ja odliczam odliczam wczoraj wybraliśmy restauracje i obrączki i jednak będą zwykłe klasyczke 4mm cienkie z białego złota, takie najbardziej nam pasowały no i mi do pierścionka taka pasuje, obeszłam wszystkich jubilerów bo szukałąm gdzie najtaniej i znalazłam komplet za 800zł w gratisie grawer i podusia myślę że to jest spoko cena bo w innych mówili ok 1000 lub ponad a w aparcie tak samo drogo jak za takie zwykłe to trochę za drogo.
                Restauracja 58zł od osoby, bardzo ładna, pyszne zarcie, tort i szampan w tym też.
                mamy też już fotografa tylko nadal nie mam pojęcia jak się ubrać
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                  cześć dziewczyny
                  jestem pierwsza dzisiaj pierwszy raz
                  dzieki za życzenia dla Poli, a co do słoiczków to zamierzam zrobić tak jak mówiecie, poczekam troche poprostu , spróbuje za jakieś klika dni jak nic to znomu doczekam , no przecież kiedyś w końcu musi załapać
                  Lena też od początku zaciskała więc ja próbowałam ją rozśmieszyć i wtedy bach łyżeczka do buzi ale na początku to tak po parę łyżeczek probowałąm jak widziałam ze się złości to już nie dawałam i tak co dzień i dopiero teraz po 3 tygodniach załapała że do łyżeczki trzeba dzioba otworzyc
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Wera miała to samo. Też zaciskała pysia. Niestety jabłuszka do dzisiaj nie lubimy i chyba nie polubimy - za to marchewkową z ryżem bobovity wcina jak szalona i ładnie już otwiera pysia. Wczoraj praktycznie śliniaka niepobrudziła - zuch dziewczyna
                    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                    Skomentuj


                      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                      Androsia udanego odpoczynku na wsi! Tylko nie zacznij rodzić
                      A dziękuje bardzo, spokojnie nie zaczne rodzić, czekam grzecznie w kolejce najpierw Ty musisz urodzić
                      Ja właśnie musze zacząć się pakować, mąż wrócił z pracy i poszedł spać jak się obudzi to ruszymy w drogę.
                      Jak czytam co się dzieje Aggati to mam wrażenie że zaraz zacznie rodzić Może pojechała w nocy
                      Miłego weekendu dziewczynki!!!!
                      Madzia - 2 grudzień 2007
                      Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        U nas byla spokojna noc, nawet jestem wyspana. Peter w pracy a ja czekam jeszcze 20 min, zeby po polknieciu zelaza zjesc sniadanie - jestem okropnie glodna, a Julia chyba jeszcze bardziej niz ja, bo sie wierci strasznie!
                        No, no! Agatti! Moze faktycznie cos sie zaczyna?
                        Ja dzisiaj bede myc nastepne okna. I zamawiam dzisiaj ten hamak! Peter powiedzial, ze mu sie podoba i ze go mozemy w wielu miejscach w mieszkaniu powiesic



                        Rosne...
                        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                        16.11.2009 5620 gr, -
                        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                        17.06.2010 9250 gr, -
                        06.09.2010 10600 gr, 77cm
                        14.12.2010 11600 gr, 81cm
                        05.05.2011 11900 gr, 83cm
                        20.09.2011 13200 gr, 90cm
                        14.01.2012 14300 gr, 93cm
                        19.07.2012 15500 gr, 98cm



                        Skomentuj


                          Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
                          Wera miała to samo. Też zaciskała pysia. Niestety jabłuszka do dzisiaj nie lubimy i chyba nie polubimy - za to marchewkową z ryżem bobovity wcina jak szalona i ładnie już otwiera pysia. Wczoraj praktycznie śliniaka niepobrudziła - zuch dziewczyna
                          lenka tez nie cierpi samego jabłuszka ale zjada z gerbera jabłuszko z marchewką, nie jest to takie kwaśne jak np jabłuszko z hippa
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Cześć Dziewczynki;-)

                            Ja mam do Was takie pytanie, otóż ja jestem w 30 tygodniu teraz i jak byłam w 29 tyg.to na USG gin mi powiedział, że mała jest już odwrócona główką do dołu czyli 'właściwie' otóż interesuje mnie czy może któraś z Was pamięta w którym tygodniu ciąży Wasze maleństwo się obróciło..

                            Ostatnio mam strasznie mocne skurcze zwłaszcza w nocy i mam wrażenie, że dzidzia jest naprawdę bardzo nisko już,do tego brzuch mi się obniżył i co chwilę chodzę siusiu:/ mam wrażenie, że urodzę dużo wcześniej niż 1.11.2009 - t.p.
                            W pierwszej ciąży urodziłam w 37 tygodniu na samym początku.

                            Miłego dnia dziewczęta;-)




                            Skomentuj


                              Dzień dobry.
                              To ciekawe co piszecie o tych jajkach i wosku, może coś w tym jednak jest, choć nigdy nie wierzyłam w zabobony. Podobno niektórzy ludzie mają "złe" oczy i potrafią rzucić urok.
                              Ale z Nikusia słodziak.


                              Skomentuj


                                Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                                otóż interesuje mnie czy może któraś z Was pamięta w którym tygodniu ciąży Wasze maleństwo się obróciło..
                                Wlasnie zajrzalam do mojej ksiazeczki ciazy i...
                                Nasza Julia wisi "na nietoperza" od 13 tygodnia ciazy.
                                A co lekarz na te skurcze? Nie dal Ci lekow hamujacych skurcze? Jak wyglada Twoja szyjka macicy?
                                Moze powinnas isc do lekarza i mu powiedziec co i jak? Nie wazne, ze bylas u niego tydzien temu. W ciagu tygodnia moze sie duzo zmienic.
                                Last edited by AMSW; 28-08-2009, 08:37.



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X