Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ankasos to duża ta Twoja Lenka moja na ostatnim szczepieniu pierwszy raz została zmierzona i ma 67cm... urosła już 10cm od urodzenia a może dopiero ale ważne że zdrowa. A mam do Was takie pytanie czy byłyście ze swoimi Maluchami np u neurologa czy okulisty ?? niby nieobowiązkowe ale mówią że lepiej sprawdzić...
    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez jomada Pokaż wiadomość
      no a teraz już od jakiegoś czasu nie mogę, choć ochota nadal jest i tak sobie czasami na niego pożądliwie spoglądam
      Heehehe mi też tylko to pozostało. teraz ta posucha nawet mi nie przeszkadza. Wieczorem brzuch tak mi ciąży, czuje się zmęczona po całym dniu, przekręcenie się z boku na bok to operacja logistyczna, więc w sumie to mi się nawet nie chce zaczynać "męczyć" - wolę się wyspać. Poza tym skoro widzę, że mąż nie chce i nie reaguje na tłumaczenia, że na pewno nam nic nie zrobi to co będę go zmuszała- jeszcze się chłopak zamknie w sobie Wiem, jestem okropna, ale śmiać się z tego mi łatwiej. Zresztą "do tanga trzeba dwojga" szanuje jego decyzje i nie mam zamiaru do niczego zmuszać.






      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
      http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

      Skomentuj


        mój ostatni 2 dni dostawał po troszku jabłuszka i tak jak zawsze robił kupke raz na dwa dni tak wczoraj miałam niespodzianke 3 razy!!! i to własnie dosc gęstą. sama sie zdziwiłam bo jabłko to tak raczej "rozluźniająco" działa no nie?


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          witaj w naszym gronie jak się czujesz przyszła mamo?? jeszcze nie wiesz czy to chłopak czy dziewczynka?? kiedy się dowiecie?? jak daleko jesteś z wyprawką??

          Skomentuj


            Napisane przez mama83 Pokaż wiadomość
            ja mam termin na 7.11.2009 a wyprawkę dopiero zamierzam skompletować, wcześniej jakoś bałam się zapeszyć czego nie warto zaraz na początku kupować a bez czego się nie obejdzieporadźcie proszę
            Hmm.. a to mi dałaś do myślenia..;D

            Wiesz.. ja myślę, że na początku może ale nie musi być kupiona pościel bo np. możesz dziecko kłaść do łóżeczka w śpiworku gdzie nie będzie się wykopywać, pozatym w pierwszych miesiącach dziecko nie powinno spać na poduszce tak więc myślę, że pościel w pierwszych kilku miesiącach a nawet później to zbędny wydatek - ja mam i to i to.. ale czy będę z niej korzystała to się okaże.. przy pierwszym dziecku nie miałam śpiworka i kupiłam mu dopiero na zime jak miał 1,5 roku.

            Z innych rzeczy, które mi się przypominają to nie koniecznie potrzebny jest sterylizator bo możesz butelki wygotowywać np. w garnku, ja sterylizator mam.

            Ja mam również ten kosz na brudne pieluszki z wkładem SANGENIC Tommy Tippee jak już wcześniej pisałam.. ale nie koniecznie każdy musi być do tego przekonany.

            Napewno też złym pomysłem jest kupowanie ubranek na rozmiar 56 w dużych ilościach - ponieważ po 1 nie mamy zielonego pojęcia jak duże będzie dziecko a po drugie jeśli nawet będzie takie w okolicach rozmiaru 56cm to yy.. nie ponosi długo tych ubranek bo pamiętam jak mój Kubuś niewiarygodnie szybko rósł.. a ja nakupowałam tyle pięknych body, śpiochów i innych rzeczy, że potem byłam zła na siebie, że wydałam tyle kasy na coś co tak krótko nosił..

            Pozatym no to nie wiem nie przychodzi mi nic więcej do głowy.. jak przypomnę sobie potem to Ci jeszcze napiszę, ale pamiętam że gdzieś na forum był tak wątek o wyprawce tzn. co niezbędne a co niepotrzebne




            Skomentuj


              aha, jeszcze jedno-Wasze dzieciaczki też sie tak rwą do siadania??? bo Szymon jak by mógł to już by nawet na nogach sobie postał
              czytałam ze do siadania nie mozna zmuszać no ale jak on sam sie podnosi jak sie złapie za ręce to chyba to chyba w porządku? i juz nawet sie nie kiwa główka na boki jak tym pieskom w samochodach.


              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

              Skomentuj


                Napisane przez anetmar Pokaż wiadomość
                Witam! Jestem w 27 tygodniu ciazy a termin mam na 21- go listopada 2009. To nasze pierwsze malenswo i juz nie mozemy sie z mezem doczekac az przyjdzie na swiat. Co dzien cwiczy wytrzymalosc mojego brzucha dlatego nazywamy je " kochanym adehadowcem" Nie znamy jeszcze plci ale moje przeczucia mowia mi, ze to bedzie chlopiec- z czego cieszy sie szczegolnie przyszly tatus- zapalony pilkarz Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie
                Ehehe..zapomniałam się przywitać anetmar miło mi Cię powitać w Naszym nielicznym gronie..;-);-);-);-) daj znać jak będziesz wiedziała kogo nosisz pod serduszkiem;-)

                Jak się czujesz?Jak przebiegała Twoja ciąża?

                Pozdrawiam serdecznie
                Iza




                Skomentuj

                •    
                     

                  a to moja nikusia
                  Attached Files
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    Jabłko jak i marchewka działają zatwardzająco, sama się zdziwiłam bo byłam pewna ze jabłuszko to w drugą stronę

                    Lena też robi twardsze kupki po tych papkach a jak cudnie śmierdzą ehh...

                    ja u okulisty byłam jak miała jakieś 3 tyg bo była w inkubatorze i takie miałam zalecenie

                    a lena non stop rwie się do siadania
                    Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      hej,
                      tuliXpanek ja rozmawiałam niedawno z dziewczynami na innym wątku, i one pisały że jak tylko dobrze wywietrzysz mieszkanie to już po paru dniach (a rozmowa dotyczyła remontów, kobiet w ciąży i z noworodkami), ja w połowie ciąży wróciłam po 3 dniach do mieszkania i nic mi nie było, a one z małymi dziećmi najwcześniej po tygodniu oczywiście jak juz nie było czuć oparów lakieru (bo on najdłużej się utrzymuje).
                      A co do Carin to faktycznie przydałby się ktoś wygadany żeby się dowiedzieć co i jak.
                      Weronika 19-09-2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        jarmirka takie papki ma z tej kupki
                        a co do wizyt u okulisty itd to pytalam sie mojego lekarza dlaczego moja corka nie ma do zadnego skierowania a ona mowi ze nie ma do niej zastrzezen i nie trzeba chyba ze sami bardzo chcemy to zebysmy poszli i jak mamy jakies zatrzezenia
                        a to juz chyba wszystkie dzieci chca siedziec
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          e, no widze koleżanka akrobatka Szymon póki co potrafi na razie złapać się za te swoje kolaniska tłuściutkie ale córcia trzeba przyznać śłiczniutka jest.


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            tuliXpanek to jest link do tego watku

                            http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...t=cyklinowanie
                            Weronika 19-09-2009

                            Skomentuj


                              syrwunie Twoja Nikolka to jak modelka normalnie


                              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                              Skomentuj


                                Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                                e, no widze koleżanka akrobatka Szymon póki co potrafi na razie złapać się za te swoje kolaniska tłuściutkie ale córcia trzeba przyznać śłiczniutka jest.
                                A dziękuję
                                no a ona to teraz wiecznie ze stopą w buzi, czy na kosu czy na leżaczku to normalnie non stop je stopę głodzę ją czy co??
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X