Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    AMSW - Julka owszem brakuje, ale już przeprowadziłam z nim rozmowę,że by zbytnio się nie spieszył. Od tatusia przekazałam również informację, że tatuś wraca dopiero za tydzień w niedzielę i do tego czasu musi grzecznie siedzieć u mamusi w brzuchu.
    Tak więc w łóżeczku urzęduje maskotka i czasami Pan Lew przebrany w zielone śpiochy małego
    Zrobię Wam potem fotkę Pana Lwa to zobaczycie same




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Malinka chyba każda mamusia myśli o porodzie Wiecie czego ja się najbardziej boję... nacięcia krocza. Jak tylko o tym pomyślę to zaraz ogarnia mnie strach, a wolę się nie łudzić, że będę miała szczęście i obejdzie się bez tego...

      Skomentuj


        Misulka Ja Tez Chce

        U Nas Skwar, Maly Marudzi, Mi Sie Kreci W Glowie--ogolnie Padaczka;(

        Maciek Tez Pcha Swoje Lapki I Wszystko Do Buzi, Tez Slyszalam Ze Ta Masc Na Dziaselka Jest Dobra. Musze Kupic Malemu, Bo Moze Tez Mu Sie Zabki Pchaja Na Swiat
        Czekam Az Malemu Zachce Sie Spac I Sama Sie Przespie, Ale On Jak Narazie Nie Wykazuje Ochoty Na Spanie. Lezy Wpatrzony W Telewizor I Slucha Piosenek Z Mtv.

        Do Uslyszenia


        Skomentuj


          oto Pan Lew we własnej osobie
          Attached Files




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Fajne wdzianko ma Pan Lew .

            Skomentuj


              No kochana, to mój starszy syn zostawił mi Pana Lwa by się mną opiekował
              Nie wiem tylko czy na noc położyć go do łóżeczka, czy ze mną ma spać, czy może zostawić go na balkonie




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                No kochana, to mój starszy syn zostawił mi Pana Lwa by się mną opiekował
                Nie wiem tylko czy na noc położyć go do łóżeczka, czy ze mną ma spać, czy może zostawić go na balkonie
                Na balkonie to nie, bo mu zimno będzie!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Coyotek: fajny ten Twoj Bartek, tak o Ciebie dba i sie Wami opiekuje!
                  Pan Lew elegancki gosc
                  A ja czekam jak ta glupia na Petera, mial byc o 16.30 w domu a tu cisza



                  Rosne...
                  14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                  17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                  13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                  16.11.2009 5620 gr, -
                  16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                  19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                  17.06.2010 9250 gr, -
                  06.09.2010 10600 gr, 77cm
                  14.12.2010 11600 gr, 81cm
                  05.05.2011 11900 gr, 83cm
                  20.09.2011 13200 gr, 90cm
                  14.01.2012 14300 gr, 93cm
                  19.07.2012 15500 gr, 98cm



                  Skomentuj


                    Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                    Coyotek: fajny ten Twoj Bartek, tak o Ciebie dba i sie Wami opiekuje!
                    Pan Lew elegancki gosc
                    A ja czekam jak ta glupia na Petera, mial byc o 16.30 w domu a tu cisza
                    Mój to samo... Tak pusto jak go nie ma ;(.

                    Skomentuj


                      Kobitki wy przynajmniej macie na kogo czekać
                      a mi został tylko Pan Lew. Syn wróci najwcześniej środa-czwartek, a mąż wraca dopiero za tydzień póżną wieczorową pora w niedzielę




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Momo, mi pediatra powiedziała że do roku mam nie pokazywać dziecku TV bo może padaczki dostać...

                        Misia pcha łapki do buzi i ślini się potwornie. W środe idziemy na szczepienie i poprosze panią doktor żeby sprawdziła czy coś nam się "wykluwa"
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Witam.
                          U nas dziś jest śliczna pogoda. Gabrysia jest dziś grzeczna, zdziwiłam się rano jak spała 3 godziny, wreszcie mogłam coś zrobić w domu. Gabi wczoraj nie zrobiła kupki i zaczęłam się już martwić, ale dziś nadrobiła... nie wiedziałam, że taki mały człowieczek może tyle narobić (po pachy). Wczoraj byłyśmy na zakupach, z Gabi prawdziwa kobieta lubi chodzić po sklepach. A jeżeli chodzi o kąpiel to Gabi lubi się kąpać i tak było od samego początku. Tylko po kąpieli płacze, bo nie może się doczekać już cysia a jak go dostanie to jak ręką odjął.


                          Skomentuj


                            Atusia Nie Strasz Mnie...


                            Skomentuj


                              lola1 - nacięcie krocza nie jest takie straszne. Szczerze mówiąc nawet nie poczułam, bo położna robi to w trakcie skurczu.
                              Dziewczyny, nie martwcie się na zapas. Poród to na pewno trudne przeżycie, ale widok waszego maleństwa wynagrodzi każdy ból
                              Mateuszek 07.09.2005
                              Jaś 08.10.2009


                              Skomentuj


                                u mnie w rodzinie wszystkie dzieci ogladaly bardzo wczesnie TV i żadne nie ma padaczki, ja przedwczoraj mojemu Kubie włączyłam bajki i oglądał godzine z wielkim zaciekawieniem, dziecko powinno ogladac , szybciej nauczy sie dostrzegac pewne rzeczy itp.zreszta na spacerze rozglada sie raz w jedna ,raz w druga to dlaczego w tv mialby sie nie patrzec? chodzi tylko o to zeby nie trzymac dziecka blisko telewizora bo wiadomo ze wzrok sie niszczy ale w odpowiedniej odleglosci to wydaje mi sie ze nic w tym niebezpiecznego. Takie jest moje zdanie.....
                                Kubuś ur. 28.05.2009

                                Nasz synuś ma już...
                                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                                Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X