Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oba łóżeczka są fajne, ale to, które ma Anulkapi chyba bardziej się opłaca, bo za 100 zł nie kupisz takiego dużego kompletu pościeli.

    Indra to sie nie dziwię, że chce Ci się robić te placki, jakbym miała maszynkę, pewnie też bym robiła.



    Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

    Skomentuj

    •    
         

      Niby nic męczącego ale za to po jakimś czasie jest tak nudne że oczy się same zamykają Wczoraj układałyśmy puzzle niby 600 elementów ale kurde takie trudne że dopiero pod wieczór skończyłyśmy a w 3 się za to wzięłyśmy.

      Skomentuj


        Zapatrzona w balona
        Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          wiecie co znalazlam tanie i nowe sukienki na allegro kolezanka moja zamawiala sobie wlasnie z tamtad i mi powiedziala tu sa po1100 i taniej sukienki i cchyba nie kupie tamtej bo ona wiecej niz 3000zl szkoda kasy ale moze wybiore cos z tych tanszych
          ale co mi humor poprawia to moze moj dostANIE ziemie1100 m2 i bedziemy stawiali domek byla bym takA SZCZESLIWA zawsze chcialammiec domek swoj z podworkiem tylko musieli bysmy wziac kredyt a ja sie boje zycia na kredycie i nie wiem sama bo z odkladaniem za dlugo nam zejdzie
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            na puzzle to ja się pisze, niewazne ile elementów - uwielbiam je układać
            Weronika 19-09-2009

            Skomentuj


              Napisane przez lola1 Pokaż wiadomość
              Anulkapi więc mówisz, że mogę śmiało je zamawiać? Nie brakowało żadnych części i jest wszystko dokładnie tak jak to opisano? Jeszcze mam pytanie czy któraś zawarta rzecz taka jak np materac nie jest wyrobu chińskiego? Montaż oraz demontaż nie jest bardzo skomplikowany? I ile czekałaś na dostawę? Troszkę Cię wymęczę
              Wszystko jest w jak najlepszym porządku, nic nie brakowało, nawet jednej śrubki. Nic chińskiego, w 100% Polski wyrób. Mój Adrian składał je jakieś 30 minut. Zrobię 2-3 fotki i zaraz tu wkleję.





              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

              Skomentuj


                Kilka zdjęć łóżeczka, jeszcze cieplutkie

                na trzecim zdjęciu szuflada jest wysunięta do końca, a na czwartym do połowy.

                Nie otwierałam szuflady bo mam w niej bałagan
                Attached Files





                Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć Dziewusie.

                  Majorka współczuje i gorączki i rączki. To konowały z tych lekarzy do prawdy!
                  A Lenka jest taka silna! Szok!!! Ona jak mój Kacper już ciągnie do siedzenia (a przecież Kacpero jest starszy).
                  A co do robienia bałaganu w czasie zabawy to wiem o czym pioszesz Sylka, my to zawsze coś zbroimy (albo kawa wylana, albo kartofle przypalone...ech)
                  Ale cieszę sie że dostaniecie ziemie! Swój domek to świetna sprawa

                  lece drzwi otworzyć, bo znajomi przyjechali
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Hej,
                    Widzę, że trochę działo się, jak mnie nie było. Wróciliśmy cało i zdrowo. Mała ładnie zniosła podróż, choć pod koniec zaczęła nam trochę płakać, ale to już było jakieś 30 min. od domu. Siedziała dzielnie w swoim foteliku z tyłu, a ja razem z nią i kilkoma zabawkami, aby umilić drogę. Ok. połowy drogi spała, a resztę czasu ze mną gaworzyła albo bawiła się zabawkami. Szkoda tylko, że tak mało jest miejsc na trasie, gdzie są przewijaki, bo to ułatwia sprawę. W sumie wyjazd mnie jeszcze bardziej zmęczył niż siedzenie w domku, bo nie mogłam spać. Natalka natomiast spała doskonale kazdej nocy do siódmej rano.
                    Mi też włosy strasznie wypadają - ale wczoraj fryzjerka mi powiedziała, że mam dużo malutkich wlosków, więc braki wkrótce się uzupełnią - mam nadzieję. Trochę byłam zalamana tymi wlosami. Na razie lekarz powiedział, że wypadanie do pół roku po porodzie jest normalne i w zasadzie niewiele można zrobić. Od 2 tygodni biorę merz specjal. Jak 4 lata temu wypadały mi tak włosy (wtedy rok był pelny wydarzeń i stresów, co odbiło się na wlosach) to te tabletki mi pomogły. Zobaczymy jak będzie teraz.
                    Czytam, że już dajecie dzieciaczkom normalne jedzenie. Ja jeszcze się nie odważyłam. Lekarz mi powiedział, że Mała powinna zacząć jeść inne posiłki jak zacznie siedzieć, a na razie jeszcze nie podnosi się do siadania. Poza tym podobno przy sztucznym mleku (a od tygodnia tylko to dostaje) można dawać pierwsze posiłki po 5 miesiącu. Oczywiście opinie są róźne, więc sama nie wiem, czy już jej coś podać, czy nie. Może na początku września spróbuję z marchewką i jabłuszkiem?
                    Moje dane na nk też wyślę na prv chętnym. Na razie nie mam tam zdjęć Małej, bo nie wiem, czy działa blokada galerii może mi pomożecie sprawdzić, a wtedy wrzucę zdjęcia mojej Malutkiej. Jestem też na facebook.
                    Pozdrawiam i życzę miłego dnia

                    Skomentuj


                      Dzien dobry
                      Dzisiaj czuje sie lepiej ale Mały wierci sie jak zwykle.
                      Ewylynka, mnie zostalo 2 tygodnie. Jeszcze 2 tyg temu skakałam jak sarenka i nie czułam ze w ciazy jestem. Kazdy mnie upominal zebym troche przystopowala. Teraz sytuacja zmienila sie. Ale zycze Ci zebys tak dobrze czula sie do konca.

                      Dzisiaj zaczynamy 39 tydzien!
                      Tymoteusz - ur. 03.09.09

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Agatti ja jestem kawałek za tobą. Kończę 37 tydzień dopiero w niedzielę.
                        I właśnie skończyliśmy sprzątać mieszkanie, teraz z pół godzinki odpoczynku i robimy naleśniki. Julek właśnie zauważył,że już się nie ruszam, nie schylam itp i zaczął kopytka rozciągać.




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Misiulka witamy po przerwie!

                          Misiulka, Myszka wysłałam link z profilem

                          A ja na szczęście włoski nie wypadają. A troszke mnie to dziwi, bo zawsze po jakiejś operacji czy zabiegu mi wypadały garściami.
                          Ja podobnie jak Misiulka boję się wprowadzić normalne jedzonko. Chce Michasie utrzymać jak najdłużej na cycu.
                          Dzisiaj wyciągnęłam spacerówke. Michasia w gondoli parzy za siebie, bo nic nie widzi. Spróbuje podnieść troszkę spacerówke żeby pooglądała sobie świat. Z resztą jest upalnie więc nic się jej nie stanie
                          Jestem dzisiaj padnięta. Po pierwsze przez pogode, a po drugie przez Misie. Miała jakieś koszmary w nocy i płakała przez sen. Musiałam wstawać do niej, przytulać... A Malutka jak się wtuliła to nie chciała mnie puścić. Sama chyba też się nie wyspała, bo cały czas śpi.
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Lola 1 ja kupiłam też łóżeczko z tej samej firmy co anulkapi tylko nieco inne, ale mogę potwierdzić - warto!!! Na pewno nie zostaniesz oszukana, dostawa jest dość szybka (zamówiłam w piętek było na wtorek) Obsługa bardzo miła bo musiałam dzwonić. chciałam komplet pościeli bez baldachimu i bez problemu dało się załatwić. Zamówiłam sobie u nich jeszcze prześcieradełka bawełniane (właśnie się piorą). Jomada mają rację warto kupić od razu z pościelą, ceny w sklepach zaczynają się od co najmniej 100-120 zł

                            Ja w sumie też wszystko kupuję na allegro, na wózku zaoszczędziłam 600zł, a jest prosto od producenta z gwarancją i wogóle jak marzenie. Bardzo jestem z niego zadowolona. Teraz przymierzam się do laktatora. Znalazłam avanta z 2 butelkami za 117 zł. Na razie najtaniej.
                            Także lola1 nie zastanawiaj się. W sklepach oglądaj a kupuj na necie, na prawdę się opłaca.






                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
                            http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

                            Skomentuj


                              A ja zauważyłam, że mała zaczyna się już bardzo ślinić, wkłada do buzi co popadnie - najczęściej stara się wcisnąć całą piąchę. Wieczorem oglądałam jej dziąsełka i wydają się być spuchnięte w dwóch miejscach u góry. Moja siostra poleciła mi maść dla dzieci BOBODENT.

                              Teraz bawiłam się z Edytką i widzę jak ją muszą te dziąsła swędzić, bo każdą zabawkę stara się włożyć do dziubka...

                              No tak, nadszedł czas na pierwsze ząbki! Co to będzie?!
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                anulkapi teraz się przyjrzałam pościeli - mam identyczną !!!!!






                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
                                http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X