Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cyba sie poloze na chwile, bo moje narzady wewnetrzne "skopane" przez malego zaczynaja juz troche bolec


    Skomentuj

    •    
         

      no mój tak samo nie dość ze w swojej pracy to ostatnio ciągle też dorabia wiem ze robi to dla nas ale czuję się strasznie samotna
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
        cyba sie poloze na chwile, bo moje narzady wewnetrzne "skopane" przez malego zaczynaja juz troche bolec
        idź poleż ja chyba też na chwilkę skoczę polezeć bo czuję jakąś nogę pod zebrami
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Ja też samiuśka(no z piesiem)w domciu ale już nie długo za tydzień mój karbek wraca na 2 tygodnie Tak sobie myśle że on to ma tak całkiem fajnie bo wyjedzie i jak przyjedzie to jes miesiąc do przodu z ciążą i mówi że jemu to tak nawet szybko idzie ten okres ciąży że dopiero był listopad . Żarty się jego trzymają ja tu każdy dzień odcinam a on miesiąc
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            Dzięki dziewczynki. Kochane jesteście za te rady. Jak dobrze tak nie być samą wród tych problemów na które sama nie znam wyjścia.
            Dziewczyny a co ile ten rutinoscorbin mogę brać? W nocy wzięłam cholinex ale tylko dlatego że nie mogłam śliny przełknąć. Już więcej tego nie biorę.
            Ja mam 11 pieluszek tetrowych i kupie jeszcze z 4 jakieś ładne flanelowe we wzorki tak żeby mieć do lekarza np.
            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
            Waga 4180 i 58cm


            Skomentuj


              Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
              Dzięki dziewczynki. Kochane jesteście za te rady. Jak dobrze tak nie być samą wród tych problemów na które sama nie znam wyjścia.
              Dziewczyny a co ile ten rutinoscorbin mogę brać? W nocy wzięłam cholinex ale tylko dlatego że nie mogłam śliny przełknąć. Już więcej tego nie biorę.
              Ja mam 11 pieluszek tetrowych i kupie jeszcze z 4 jakieś ładne flanelowe we wzorki tak żeby mieć do lekarza np.
              rutinoscorbin brałam rano i wieczorkiem tantum verde psikalam po trzy razy trzy razy dziennie a wapno brałam tylko rano i 4 godziny przed snem gardło mi przeszło po 2 dniach nawet nie czułam że mnie boli a katar to wiesz jakk sie mówi leczony trwa 7 dni a nieleczony tydzień i u mnie ok 5-6 dni z tym katarem sie męczyłam.
              Współczuje bo nienawidzę kataru budziłam sie w nocy bo mi z nosa lecialo
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                Witam dziewczynki. Ja robię obiadzik. Dopadło mnie przeziębienie. Kicham, smarcze i gardło mnie boli. A tak chciałam już do końca ciąży być zdrowa żeby mojemu synkowi nie szkodzić.
                Co do tabletek to jadłyście w ciąży rutinoscorbin? Coraz gorzej się czuje.
                A to wszystko przez to, że ciągle siedze w domu i na spacerki nie chodze. Musze z tym skończyć.
                Ja nie brałam żadnego rutinoscorbinu ale to witamina C wiec nie powinna Ci zaszkodzić. Ja tam witaminę C niore na przeziębienie
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                  a tu jest stronka gdzie piszą o przeziebieniu i co można: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...e_w_ciazy.html
                  Kurcze ankasos tej stroki już nie ma:-(

                  Ale jestem zła, że jeszcze na koniec musze moje maleństwo męczyć.
                  Last edited by nitka236; 08-02-2009, 13:21.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                    Kurcze ankasos tej stroki już nie ma:-(

                    Ale jestem zła, że jeszcze na koniec musze moje maleństwo męczyć.
                    ojoj a przedtem na nią weszłam nie wiem czemu tak nagle zniknęła

                    chyba coś na niej robią bo przed chwilką mi zadziałał ten link
                    Last edited by ankasos; 08-02-2009, 13:43.
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      kurcze a ja zalałam kolejną bluzkę siarą :/ i kluska się tak wierci ze mi brzuch zaraz rozerwie
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        nitka ja tez bralam na to przeziebienie rutinoscorbin spokojnie mozesz je brac i tantum verde tak jak graza mowi moj ostatnio chodzil do apteki to to mu polecili dla ciezarnej..... a od lekarza mialam na gardlo syrop hedelix taki rosliny dla ciezarnych....
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          nio a z takich domowych sposobow to pij sok z cebuli... dobry tez jest miod ... jak masz kaszel to jedz migdaly czosnek tez pomaga na gardelko tak w gazecie jest napisane....na bol gardla i na kaszel z ziol jest dobra lipa prawoślaz, tymianek... nio i malinki tez pomagaja wlasnie dzisiaj czytalam to w gazecie
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
                            kurcze a ja zalałam kolejną bluzkę siarą :/ i kluska się tak wierci ze mi brzuch zaraz rozerwie
                            Ja mam to samo. Kopanako i wiecznie mokre bluzki i staniki od siary. Już sobie nawet wkładki zaczęłam wkładać
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              A mi nic nie leci ale sie ciesze
                              Uciekam do mamy na obiadek jak wrócę to sie odezwe, buziaki
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                ja tez naszczescie takich problemow nie mam ale wspolczuje wam dziewczynki....
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X